Рецептів: 6
Білковий заварний крем для торта Заварний крем для бісквітного торта Заварний крем з молока, яєць та борошна для торта Класичний заварний крем для бісквітного торта Крем для торта Шоколадний крем для торта з какао порошком Шоколадний крем з молока і какао для торта

Заварний шоколадний крем для торта з какао – покроковий рецепт з фото

Заварний шоколадний крем дуже просто приготувати вдома. Продукти для нього завжди є під рукою. Для особливого смаку додамо какао-порошок. Так крем вийде ще смачніше й пахучіше. Ніжна і легка, це найкраща начинка для ваших десертів!

Торти Шоколадний крем для бісквітного торта Шоколадний крем для торта з какао порошком Шоколадний крем з молока і какао для торта

Крем з молока і какао-порошку для торта – простий і смачний рецепт з фото

Популярність і успіх в домашній кулінарії крему з молока і порошку-какао створений дивовижним смаком цього крему, доступністю продуктів і простотою приготування. У крем яйця не додаються, що робить його повітряним і ніжним. У цьому рецепті вам пропонується приготувати такий шоколадний крем в мікрохвильовці. Крем можете доповнити горіхами і ароматизаторами.

Вершковий крем для торта Торти Шоколадний крем для торта з какао порошком Шоколадний крем з молока і какао для торта

Шоколадний крем для торта з какао порошку і молока з маслом – рецепт приготування з покроковими фото

Продукти для такого крему знайдуться на кожній кухні. Його можна використовувати для тортів, тістечок, подати до млинців або сирників. Для вирівнювання поверхонь маса не годиться, так як не тримає форму, а в якості прошарку або супроводжуючого соусу підходить ідеально. В кінці приготування пропонуємо опціональний крок – додавання подрібнених горіхів. Це зробить текстуру крему цікавіше і підкреслить шоколадний смак. Втім, і без горіхів маса також смачна.

Крем для торта Торти Шоколадний крем для торта Шоколадний крем для торта з какао порошком

Шоколадний крем для торта з какао порошку – рецепт приготування з покроковими фото

Крем для любителів шоколадних десертів. Використовуючи для його приготування какао порошок, отримуємо характерний насичений смак і «зручну» для роботи з тортом консистенцію. Додатково для загущення використовуємо крохмаль – це гарантія того, що крем не вийде рідким. Цікаво, що крем можна приготувати як на плиті, так і в мікрохвильовці – це може заощадити час. Важливо гарненько вимішувати масу віночком, щоб текстура крему вийшла однорідною.

Вершковий крем для торта Крем для торта Крем з рікотти для торта Крем-чіз з вершковим сиром для торта Шоколадний крем для бісквітного торта Шоколадний крем для торта з какао порошком Шоколадний крем-чіз для торта

Крем з кисломолочного сиру, вершків і масла для торта – покроковий рецепт приготування з фото

Хочу поділитися чудовим рецептом крему для тортів і будь-якої іншої випічки з кисломолочного сиру, вершків та вершкового масла. Такий крем має неймовірно ніжну і повітряну текстуру і підійде не тільки для прошарку тортів, а також для прикраси десертів.