Рецептів: 2 413
Паста карбонара Паста карбонара без вершків Паста карбонара з беконом

Паста карбонара з шинкою і сметаною

З великим бажанням хочу поділитися феноменальним рецептом пасти Карбонара з шинкою і сметаною. Основна страва я часто готую своїм домашнім, як до святкового столу, так і на кожен день. Паста виходить неймовірно смачною, соковитою і ніжною.

Паста карбонара Паста карбонара з шинкою Паста карбонара з шинкою і вершками Паста карбонара з шинкою, вершками та сиром Паста карбонара класична

Карбонара з шинкою в вершковому соусі

З великим бажанням хочу поділитися чудовим рецептом пасти Карбонара з шинкою у вершковому соусі. Апетитне блюдо виходить неймовірно смачним і ароматним, чудово підійде в якості сімейного обіду або романтичної вечері. Приготуйте пасту, і ви залишитеся задоволені!

Паста карбонара Паста карбонара з шинкою Паста карбонара з шинкою і вершками Паста карбонара з шинкою, вершками та сиром Паста карбонара класична

Паста карбонара з шинкою, вершками і яйцем

З превеликим задоволенням хочу поділитися чудовим рецептом пасти карбонара з шинкою, вершками і яйцем. Процес приготування страви не займе багато часу і доставить вам незабутнє задоволення і насолоду.

Паста карбонара Паста карбонара з грибами та вершками Паста карбонара з шинкою, вершками та сиром Паста карбонара класична

Паста карбонара з шинкою, вершками і грибами

Не так давно відкрила для себе цікавий і надзвичайно смачний рецепт пасти Карбонара з шинкою, вершками і грибами. Блюдо виходить ситним, соковитим і ніжним. Відмінний варіант для сімейного обіду або вечері.

Паста карбонара Паста карбонара з шинкою Паста карбонара з шинкою і вершками Паста карбонара класична Паста карбонара у вершковому соусі

Паста карбонара з шинкою, вершками та сиром

Паста Карбонара – блюдо, яке може приготувати навіть починаюча господиня. Існує безліч рецептів пасти. Сьогодні я хочу запропонувати рецепт неймовірно смачною і ситною пасти Карбонара, приготовленої з шинкою, вершками та сиром.

Паста карбонара Паста карбонара з беконом, вершками та сиром Паста карбонара з шинкою і вершками Паста карбонара з шинкою, вершками та сиром Паста карбонара класична Спагеті карбонара з вершками

Класична карбонара з шинкою і вершками

Сьогодні хочу запропонувати незвичайно смачний і в той же час досить простий рецепт класичної Карбонара, приготовленої з шинкою і вершками. Блюдо виходить ситним і соковитим. Апетитну пасту оцінять як діти, так і дорослі.

Паста карбонара Паста карбонара без вершків Паста карбонара з шинкою Паста карбонара з шинкою і вершками Паста карбонара з шинкою, вершками та сиром Паста карбонара класична

Карбонара з шинкою і вершками в домашніх умовах

Сьогодні хочу запропонувати приготувати апетитну ароматну і яскраву Карбонару з шинкою і вершками в домашніх умовах. Блюдо виходить вершковим, ніжним і соковитим. Доставить незабутнє задоволення і підніме вам настрій. Приготуйте таку пасту, і ви не залишитеся байдужими.

Паста карбонара Паста карбонара з грибами Паста карбонара з грибами та вершками Паста карбонара у вершковому соусі

Паста карбонара з куркою і грибами у вершковому соусі

Цінителям простих у приготуванні основних страв настійно рекомендую приготувати пасту карбонара з куркою і грибами у вершковому соусі. Блюдо виходить яскравим смаком і соковитим. Скористайтеся рецептом, і ваші домашні залишаться під приємним враженням. Чудове блюдо можна подати на святковий стіл або приготувати в будь-який день.

Паста карбонара Паста карбонара з куркою Паста карбонара у вершковому соусі

Паста карбонара з курячою грудкою

Любителям простих і швидких рецептів хочу порекомендувати апетитну пасту Карбонара з курячою грудкою. Паста виходить надзвичайно смачною і ситною. Карбонара припаде до смаку всім, хто не любить довго стояти на кухні за плитою.

Паста карбонара Паста карбонара без вершків Паста карбонара з куркою

Карбонара з куркою і молоком

Хочу поділитися ще одним рецептом неймовірно смачної та простої у приготуванні Карбонара з куркою і молоком. Апетитна паста чудово буде виглядати на вашому сімейному обіді. Яскраве ситне блюдо підніме вам настрій на весь день.

Паста карбонара з куркою Паста карбонара з куркою і вершками

Паста карбонара з курячим філе

Пропоную скористатися чудовим рецептом і приготувати ситну і смачну пасту Карбонара з курячим філе. Такий варіант обіду, безумовно, припаде до смаку абсолютно всім. Основна страва виходить апетитним з ніжним вершковим соусом. Приготуйте Карбонару, і ви отримаєте незабутнє задоволення.

Паста карбонара Паста карбонара без вершків Паста карбонара з куркою

Карбонара з куркою і сметаною

Карбонара досить популярний і широко поширений варіант смачного і ситного обіду. Сьогодні хочу поділитися рецептом Карбонара з куркою і сметаною. Процес приготування страви практично не відніме у вас часу і доставить незабутнє задоволення і гарний настрій на весь день.

Паста карбонара з грибами Паста карбонара з грибами та вершками Паста карбонара з куркою Паста карбонара з куркою і вершками Паста карбонара у вершковому соусі

ПП карбонара з куркою

Сьогодні я хочу поділитися чудовим рецептом низькокалорійної ПП карбонарой з куркою. Блюдо відмінно підійде всім, хто стежить за своєю фігурою і харчуванням. Дієтична паста сподобається абсолютно всім. Збалансоване блюдо наситить вас і при цьому не зашкодить вашій фігурі.

Паста карбонара Паста карбонара з грибами Паста карбонара з грибами та вершками Паста карбонара з куркою і вершками Паста карбонара у вершковому соусі

Карбонара з куркою і печерицями

Нещодавно відкрила для себе рецепт неймовірно смачною карбонара з куркою і печерицями. Блюдо виходить надзвичайно ніжним і соковитим. Приготуйте таку пасту, і ви отримаєте незабутнє задоволення.

Паста карбонара Паста карбонара без вершків Паста карбонара з куркою

Паста карбонара з куркою без вершків

Від усієї душі і з великим бажанням хочу поділитися рецептом пасти Карбонара, приготовленої з куркою без вершків. Ніжне соковите блюдо припаде до смаку абсолютно всім, чудово прикрасить будь-який святковий стіл або сімейне торжество. Приготуйте і ваші близькі залишаться в захваті.

Паста карбонара Паста карбонара з куркою Паста карбонара з куркою і вершками

Паста карбонара з копченою куркою

Паста Карбонара являє собою неймовірно смачне італійське блюдо, яке можна подавати на святковий стіл або сімейний обід. Я пропоную приготувати сьогодні пасту Карбонара з копченою куркою. Процес приготування основного блюда не відніме у вас багато часу і вийде надзвичайно апетитним, соковитим з яскравим ніжним смаком.

Паста карбонара Паста карбонара без вершків Паста карбонара з шинкою Паста карбонара класична

Карбонара з шинкою, молоком і сиром

Всім, хто любить макарони, рекомендую приготувати надзвичайно смачну Карбонару з шинкою, молоком та сиром. Страва виходить не тільки апетитним, але і збалансованим за смаком з ідеальним співвідношенням інгредієнтів.

Паста карбонара без вершків Паста карбонара з грибами Паста карбонара з грибами та вершками Паста карбонара класична Спагеті карбонара з вершками

Карбонара з шинкою і грибами у вершковому соусі

Якщо ви не знаєте, що приготувати на святкове торжество, рекомендую скористатися простим у приготуванні і дуже смачним рецептом Карбонара з використанням шинки, грибів і вершкового соусу. Блюдо виходить незвичайно апетитним, ароматним і соковитим.

Паста карбонара Паста карбонара без вершків Паста карбонара з шинкою Паста карбонара класична

Паста карбонара з шинкою без вершків

Любителям італійської кухні від усієї душі рекомендую скористатися надзвичайно вдалим рецептом і приготувати пасту Карбонара з шинкою без вершків. Процес приготування такої страви займе мінімальну кількість часу. Пасту без винятку оцінять як дорослі, так і діти.

Паста карбонара з шинкою Паста карбонара з шинкою і вершками Паста карбонара класична Паста карбонара у вершковому соусі

Паста карбонара з 10%-ми вершками

Для любителів макаронних виробів та італійської кухні від усієї душі рекомендую скористатися надзвичайно смачним рецептом і приготувати пасту Карбонара з 10%-ми вершками. Основне апетитне блюдо відмінно буде виглядати в якості гарячого на сімейне застілля.

Паста карбонара Паста карбонара у вершковому соусі

Паста карбонара з креветками у вершковому соусі

Настійно пропоную скористатися чудовим рецептом пасти Карбонара. Паста, приготовлена з креветками у вершковому соусі, виходить неймовірно ніжною і соковитою. Гаряче блюдо стане відмінним варіантом для смачного збалансованого вечері.

Паста карбонара Паста карбонара з грибами та вершками Паста карбонара з шинкою Паста карбонара з шинкою і вершками Паста карбонара з шинкою, вершками та сиром

Карбонара з шинкою, сиром, грибами та вершками

Не так давно довелося скуштувати надзвичайно смачну Карбонару з шинкою, сиром, грибами та вершками. Паста виходить неймовірно ніжною і соковитою. Гаряче блюдо стане прикрасою будь-якого святкового торжества. Обов’язково приготуйте!

Паста карбонара з шинкою Паста карбонара з шинкою і вершками Паста карбонара класична Спагеті карбонара з вершками

Італійська карбонара – класичний рецепт приготування з покроковими фото

Любителям італійської кухні пропоную приготувати класичний рецепт італійської Карбонара. Яскраве і соковите за смаком страва виходить ніжним і апетитним, відірватися просто неможливо. Скористайтеся рецептом і порадуйте себе і свою сім’ю!

Лазанья Лазанья з куркою Лазанья з лаваша з куркою Лінива лазанья з лаваша м'ясна Лазанья

ПП лазанья з лаваша з фаршем – рецепт з покроковими фото

ПП лазанья з лаваша з фаршем – це рецепт для всіх, хто стежить за своїм харчуванням і своєю фігурою. Таке гаряче блюдо стане вашим фаворитом. Лазанья виходить соковитою і прекрасно підійде до будь-якого святкового торжества.

Їжачки з фаршу Їжачки з фаршу і рису Їжачки з фаршу і рису в каструлі Їжачки з фаршу і рису з підливою в духовці

Їжачки з фаршем і рисом в сметанному соусі в каструлі – рецепт з покроковими фото

Апетитні їжачки з фаршу і рису виходять особливо ніжними, якщо приготувати їх в сметанному соусі. Спробуйте простий рецепт для вашого ситного домашнього обіду. Подається з будь-яким гарніром.

Їжачки з фаршу Їжачки з фаршу з рисом в сметанному соусі в духовці Їжачки з фаршу і рису Їжачки з фаршу і рису з підливою в духовці

Їжачки з фаршем і рисом в сметані і томатної пасти в духовці – рецепт з покроковими фото

Оригінальним гарячим на сімейному обіді можуть стати їжачки з фаршем і рисом в томатній пасті і сметані. Блюдо виходить ніжним і неймовірно ситним, а приготування в духовці полегшить вам процес.

Їжачки з фаршу Їжачки з фаршу і рису Їжачки з фаршу і рису в каструлі Їжачки з фаршу і рису з підливою в духовці

Їжачки з курячого фаршу в каструлі – рецепт з покроковими фото

Їжачки в каструлі, приготовані з курячого фаршу, вийдуть менш калорійними і жирними. Страву можна подавати з овочами і крупами. Ідеальний гарячий варіант для вашого обіду.

Їжачки з фаршу Їжачки з фаршу з рисом в сметанному соусі в духовці Їжачки з фаршу і рису Їжачки з фаршу і рису з підливою в духовці

Їжачки з фаршем і рисом тушковані в каструлі – рецепт з покроковими фото

Тушковані в каструлі їжачки з фаршу і рису хороші тим, що виходять нежирними, в міру пряними і ароматними. Ситне гаряче можна подавати на обід в доповненні з вашим улюбленим гарніром.

Їжачки з фаршу Їжачки з фаршу з рисом в сметанному соусі в духовці Їжачки з фаршу і рису Їжачки з фаршу і рису в каструлі Їжачки з фаршу і рису з підливою в духовці

Їжачки з фаршем і рисом в сметані в каструлі – рецепт з покроковими фото

Їжачки з фаршем і рисом, приготовані в каструлі під сметаною, виходять соковитими і смачними. Просте блюдо легко може стати одним з найулюбленіших варіантів для сімейного обіду.

Їжачки з фаршу і рису Їжачки з фаршу і рису в каструлі

Мясні їжачки з рисом в каструлі – рецепт з покроковими фото

Апетитні м’ясні їжачки з рисом швидко і просто готуються в каструлі. Блюдо виходить м’яким, не дуже жирним і ароматним. Його можна подавати з різними гарнірами на обід або вечерю.

Їжачки з фаршу Їжачки з фаршу з рисом в сметанному соусі в духовці Їжачки з фаршу і рису Їжачки з фаршу і рису з підливою в духовці

Їжачки з фаршу і рису зі сметаною і томатним соусом на сковороді – рецепт з покроковими фото

Ситні їжачки з фаршу і рису – ідеальне рішення для сімейного обіду. Завдяки сметані і томатного соусу страва виходить ніжним і ароматним. Спробуйте простий рецепт приготування в сковороді.

Їжачки з фаршу Їжачки з фаршу з рисом в сметанному соусі в духовці Їжачки з фаршу і рису Їжачки з фаршу і рису з підливою в духовці Їжачки з фаршу і рису на сковороді

Їжачки з фаршу і рису в сметані на сковороді – рецепт з покроковими фото

М’ясні їжачки з рисом на сковороді прості у виконанні. Страва, тушковану в сметані, вийде ще більш ніжним і соковитим. Порадуйте своїх домочадців ароматним гарячим обідом.

Їжачки з фаршу Їжачки з фаршу з рисом в сметанному соусі в духовці Їжачки з фаршу і рису Їжачки з фаршу і рису в духовці Їжачки з фаршу і рису з підливою в духовці

Їжачки з курячого фаршу і рису в сметані в духовці – рецепт з покроковими фото

З їжачки з курячого фаршу і рису в сметані виходять дуже ніжними і нежирними. Страву можна запекти в духовці, що дозволить зберегти його корисні властивості. Спробуйте рецепт для вашого обіду.

Салат з фунчозой Фунчоза з куркою і болгарським перцем Фунчоза з куркою і овочами на сковороді Фунчоза з м'ясом і овочами Фунчоза з овочами

Фунчоза з куркою, баклажанами і болгарським перцем – рецепт приготування з покроковими фото

Корейська локшина фунчоза ставати все більш популярним ласощами. Вона дуже добре поєднується з іншими продуктами і відмінно просочується їх ароматом! Якщо ви хочете приготувати по-справжньому ситна та поживна страва додайте до фунчезе курку, баклажани і перець!

Фунчоза з куркою і овочами на сковороді Фунчоза з куркою і огірками Фунчоза з куркою, морквою, болгарським перцем Фунчоза з куркою, овочами і соєвим соусом Фунчоза з м'ясом і овочами Фунчоза з соєвим соусом

Фунчоза з куркою, огірком і болгарським перцем – рецепт приготування з покроковими фото

Неймовірно смачну фунчозу можна приготувати з ніжними курячими шматочками і соковитими овочами. Додамо огірок, болгарський перець і страва заграє новими фарбами! Це дуже апетитна закуска, яку хочеться приготувати знову і знову!

Фунчоза з креветками в соєвому соусі Фунчоза з креветками і овочами Фунчоза з морепродуктами і овочами Фунчоза з морепродуктів Фунчоза з морепродуктів і соєвим соусом Фунчоза з печерицями

Фунчоза з креветками в соусі теріякі – покроковий рецепт з фото

Корейська фунчоза з креветками в соусі теріякі – справжній кулінарний делікатес. Якщо ви хочете здивувати своїх гостей, то це блюдо впоратися з цим завданням на ура! Дуже апетитне і ніжно блюдо, просто тане в роті!

Салат з фунчозой Фунчоза Фунчоза з куркою Фунчоза з куркою і овочами Фунчоза з куркою і овочами на сковороді Фунчоза з м'ясом Фунчоза з соєвим соусом

Фунчоза з куркою, болгарським перцем і соєвим соусом рецепт приготування з покроковими фото

Ароматна фунчоза з шматочками курки і болгарським перцем, заправлена соковитим соєвим соусом різноманітить ваше меню і здивує гостей. Корейське ласощі виходить по-справжньому незвичайним і дуже апетитним! Переконайтеся самі!

Фунчоза Фунчоза з креветками Фунчоза з креветками в соєвому соусі Фунчоза з креветками і овочами Фунчоза з морепродуктами і овочами Фунчоза з морепродуктів

Фунчоза з креветками і болгарським перцем – рецепт приготування з покроковими фото

Смачне блюдо з корейської локшина з креветками і соковитим, пряним перцем. Це апетитна закуска побалує ваших рідних і здивує гостей. Дуже поживна страва, просто пальчики оближеш!

Салат з фунчозой Фунчоза Фунчоза з креветками на сковороді Фунчоза з морепродуктів

Фунчоза з креветками і мідіями – рецепт приготування з покроковими фото

Смачний делікатес з локшини фунчозы і морських продуктів, з креветками і мідіями! Дуже ситна та поживна страва підійде для сімейного обіду і святкового застілля. Готувати його дуже просто і легко!

Фунчоза з креветками Фунчоза з креветками в соєвому соусі Фунчоза з морепродуктів Фунчоза з овочами Фунчоза з соєвим соусом

Фунчоза по-корейськи з креветками – рецепт приготування з покроковими фото

Фунчоза – це корейська скляна локшина, з якої можна приготувати смачну і апетитну закуску. Додамо креветки і смажені овочі і одержимо простий і ароматний делікатес. Рідні буде просто в захваті!

Фунчоза Фунчоза з креветками Фунчоза з креветками на сковороді Фунчоза з морепродуктами і овочами Фунчоза з морепродуктів Фунчоза з овочами

Фунчоза з креветками і огірками – покроковий рецепт з фото

Фунчоза з креветками і огірками – це смачний і простий у приготуванні салат. Дуже поживний і корисний він підійде як для сімейного вечері, так і для святкового торжества. Справжній кулінарний делікатес!

Фунчоза з креветками Фунчоза з креветками в соєвому соусі Фунчоза з креветками і овочами Фунчоза з морепродуктів і соєвим соусом Фунчоза з овочами

Фунчоза з креветками гаряче блюдо – рецепт приготування з покроковими фото

Фунчоза з креветками – смачне, апетитне і дуже поживне блюдо. Ця відмінна закуска для званого обіду. Хочете побалувати своїх рідних або осіб? Це блюдо точно їх здивує! Фунчоза виходить дуже пряної, соковитою і ароматною! Справжня смакота!

Фунчоза з креветками Фунчоза з креветками на сковороді Фунчоза з морепродуктів

Фунчоза з креветками у вершковому соусі – покроковий рецепт з фото

Фунчоза – це смачна корейська локшина, яка стане відмінним доповненням до гарячих закусок. Рецепт фунчозы з креветками простий, але неймовірно апетитний! А ніжний вершковий соус додасть приголомшливий аромат і зробить його неймовірно соковитим!

Фунчоза Фунчоза з креветками Фунчоза з креветками на сковороді Фунчоза з морепродуктів

Фунчоза з креветками і кальмарами – покроковий рецепт з фото

Фунчоза з креветками і кальмарами – смачне і поживне блюдо. Воно не калорійне і в ньому багато вітамінів і мінералів! Таким морським делікатесом обов’язково потрібно побалувати своїх рідних. Це дуже просто і корисно!

Фунчоза з креветками Фунчоза з креветками в соєвому соусі Фунчоза з морепродуктів і соєвим соусом Фунчоза з овочами Фунчоза з соєвим соусом

ПП фунчоза з креветками – покроковий рецепт з фото

Пп фунчоза з креветками – це простий в приготування і дуже приголомшливо приголомшливе на смак блюдо! Корисне, соковите і апетитне, вам точно захочеться повторити! Справжня смакота! Порада: Найкраще для цієї страви використовувати спеціальну корейську тертку. Якщо таке немає, замініть її звичайної з великими дірочками. Порада: Зверніть увагу на рецепт приготування фунчозы, зазначений на упаковці. Тому що деякі види фунчозы потрібно відварювати.

Салат з фунчозой Фунчоза Фунчоза з грибами і овочами Фунчоза з креветками Фунчоза з морепродуктів і соєвим соусом Фунчоза з соєвим соусом

Фунчоза з креветками та грибами – покроковий рецепт з фото

Фунчоза – смачна корейська локшина, яка відмінно поєднується з креветками та грибами. Краще всього для цієї страви взяти печериці, але можна використовувати будь-які ваші улюблені гриби. Вийде дуже апетитне, корисне і поживне блюдо.

Салат з фунчозой Фунчоза з грибами і овочами Фунчоза з куркою і болгарським перцем Фунчоза з куркою і грибами Фунчоза з куркою, овочами і соєвим соусом

Фунчоза з куркою, грибами і болгарським перцем – рецепт приготування з покроковими фото

Ситне, апетитне і неймовірно корисне блюдо з фунчозы, курки, грибів і болгарського перцю. Приготувати його вдома простіше простого! Готуйтеся отримувати компліменти, адже це дуже смачно!

Фунчоза з куркою Фунчоза з куркою, морквою, болгарським перцем Фунчоза з куркою, овочами і соєвим соусом Фунчоза з соєвим соусом Фунчоза по-корейськи з куркою

Фунчоза з куркою, болгарським перцем і морквою – рецепт приготування з покроковими фото

Фунчоза з куркою, болгарським перцем і морквою виходить приголомшливо смачною, апетитною і поживною. Якщо ви любите пряні страви, то сміливо замінюйте соєвий соус на соус чилі! І ваше блюдо стане по-справжньому азіатським!

Салат з фунчозой Фунчоза з овочами Фунчоза з соєвим соусом

Фунчоза з баклажанами і болгарським перцем – рецепт приготування з покроковими фото

Є безліч рецептів приготування домашньої фунчозу, але з баклажанами і болгарським перцем вона виходить неймовірно апетитною. Смачне, дуже соковите і ситне блюдо урізноманітнює домашнє меню і здивує рідних!

Салат з фунчозой Фунчоза з креветками Фунчоза з морепродуктів Фунчоза з морепродуктів і соєвим соусом Фунчоза з овочами Фунчоза з соєвим соусом

Фунчоза з креветками і овочами в соєвому соусі на сковороді – рецепт приготування з покроковими фото

Фунчоза з креветками і овочами – неймовірно просте і смачне блюдо, яке підійде для званої вечері. Його дуже легко приготувати, а з тарілок воно зникає неймовірно швидко! Приголомшливо апетитне ласощі!

Салат з фунчозой Фунчоза з креветками в соєвому соусі Фунчоза з креветками на сковороді Фунчоза з курячою грудкою Фунчоза з м'ясом Фунчоза з морепродуктів і соєвим соусом

Фунчоза з куркою і креветками – покроковий рецепт з фото

Фунчоза з куркою і креветками – приголомшлива гаряча закуска для званої вечері або урочистого застілля. Блюдо виходить соковитим, ароматним і дуже ситним. Справжній делікатес з приголомшливим ароматом! А готувати його простіше простого!

Гаряча фунчоза з куркою і овочами Фунчоза Фунчоза з куркою Фунчоза з куркою і овочами Фунчоза з курячою грудкою Фунчоза з м'ясом Фунчоза з м'ясом і овочами

Фунчоза з куркою в вершковому соусі – рецепт приготування з покроковими фото

Ця скляна локшина заслужено і впевнено набуває своїх шанувальників, адже вона зроблена з нових продуктів за новими технологіями східно-азійської кухні. Вам пропонується приготувати її у вершковому соусі замість традиційного соєвого. Легка і ніжна, вона в поєднанні з куркою та овочами буде у вас чудовим вечерею.

Фунчоза Фунчоза з куркою Фунчоза з куркою і овочами Фунчоза з куркою і огірками Фунчоза з овочами

Салат з фунчозой, копченою куркою і овочами – рецепт приготування з покроковими фото

Цей пікантний салат з копченою куркою, фунчозой та овочами буде безпрограшним варіантом і для сім’ї, і для святкового столу. Він припаде до смаку навіть віддають перевагу європейську кухню. Додамо в салат корейську моркву і млинці з яєць.

Фунчоза Фунчоза з куркою Фунчоза з куркою, овочами і соєвим соусом Фунчоза з курячою грудкою і овочами Фунчоза з м'ясом і овочами

ПП фунчоза з куркою – рецепт приготування з покроковими фото

Фунчоза відноситься до низькокалорійним продуктам і містить 140 Ккал на 100 г продукту. У поєднанні з куркою і овочами блюдо користується великою популярністю серед дотримуються ПП і потребують дієтичного харчування. Одночасно воно є досить ситним. Готуємо фунчозу з куркою і солодким перцем, обсмаженими на великому вогні і з мінімальною кількістю масла.

Салат з фунчозой Фунчоза Фунчоза з куркою і болгарським перцем Фунчоза з куркою і овочами Фунчоза з куркою, морквою, болгарським перцем Фунчоза з курячою грудкою і овочами Фунчоза по-корейськи з куркою

Салат з фунчозой, куркою і корейською морквою – рецепт приготування з покроковими фото

Салат з фунчозой, куркою і морквою по-корейськи став хітом серед любителів пряної азіатської кухні. Морква надає салату особливу соковитість і аромат. Ви приємно здивуєте своїх гостей і близьких. Приготований салат треба відразу подати до столу, інакше ця скляна локшина при повному охолодженні швидко втрачає свій смак.

Фунчоза з куркою і грибами Фунчоза з куркою, овочами і соєвим соусом Фунчоза з курячою грудкою і овочами Фунчоза з м'ясом Фунчоза з печерицями

Фунчоза з куркою, грибами і соєвим соусом рецепт приготування з покроковими фото

З фунчозы з куркою, грибами і соєвим соусом ви можете приготувати смачне і ситне страву для своєї родини. Сама по собі ця бобова локшина не має смаку, але добре вбирає смаки соусу і інших продуктів. Цим блюдом ви різноманітите повсякденне меню. Фунчозу можна їсти відразу після приготування, можна дати їй настоятися 1-2 години, тоді буде смачніше.

Салат з фунчозой Фунчоза Фунчоза з куркою і овочами Фунчоза з курячою грудкою Фунчоза з курячою грудкою і овочами Фунчоза з м'ясом і овочами Фунчоза з овочами

Фунчоза з куркою, огірком і перцем в соєвому соусі – рецепт приготування з покроковими фото

Фунчозу найчастіше готують з куркою і овочами. Низькокалорійне Блюдо і разом з тим ситне і смачне. У цьому рецепті пропонується попередньо на 3 години замаринувати курку в соєвому соусі, а потім посмажити з додаванням вина, що додасть страві тонку звабливу нотку. В приготоване блюдо для свіжості смаку додаються свіжий огірок і зелену цибулю.

Гаряча фунчоза з куркою і овочами Фунчоза з куркою Фунчоза з куркою і овочами на сковороді Фунчоза з куркою, овочами і соєвим соусом Фунчоза з куркою, огірками і болгарським перцем Фунчоза з овочами Фунчоза з соєвим соусом

Фунчоза з куркою, огірками та помідорами – рецепт приготування з покроковими фото

Для любителів азіатської їжі в цьому рецепті пропонується приготувати фунчозу з куркою, огірками та помідорами. Овочі роблять страву більш корисним. Готується воно швидко. Подається гарячим або холодним.

Фунчоза з грибами Фунчоза з грибами і овочами Фунчоза з куркою Фунчоза з куркою і болгарським перцем Фунчоза з куркою і овочами на сковороді Фунчоза з куркою і соусом теріякі Фунчоза з курячою грудкою Фунчоза з овочами

Фунчоза з куркою, грибами і овочами – рецепт приготування з покроковими фото

Любителів азіатської кухні це страва має сподобатися. Курка добре дружить з грибами, овочі додають страві соковитості, а часник додасть йому пікантну нотку. До приготовленої фунчозе можете подати домашні соління і свіжі овочі. Готуємо фунчозу з соусом теріякі.

Салат з фунчозой Фунчоза з куркою Фунчоза з куркою і овочами Фунчоза з куркою, овочами і соєвим соусом Фунчоза з курячою грудкою Фунчоза з м'ясом

Фунчоза з куркою і стручкової квасолею – рецепт приготування з покроковими фото

На комбінаціях фунчозы з куркою, враховуючи їх малокалорийность, можна побудувати все літнє меню, додаючи овочі і різні спеції. Готуємо фунчозу з куркою і стручкової квасолею. Курка і овочі готуються окремо, потім змішуються і тушкують в соєвому соусі з додаванням рисового оцту. Блюдо просте і швидке.

Гнізда з макаронів Гнізда з фаршем в духовці Кабачки в духовці з фаршем та сиром Кабачки з м'ясом Кабачки з фаршем в духовці Кабачки з фаршем та сиром

Гнізда з кабачків з фаршем в духовці – рецепт з покроковими фото

Гнізда з кабачків з м’ясним фаршем будуть у вас простим, красивим і смачним блюдом до обіду або вечері. Фарш підійде будь-який, можна взяти суміш яловичого і курячого. Це блюдо можна приготувати для правильного харчування або для дієти.

Салат з фунчозой Фунчоза з куркою Фунчоза з куркою і болгарським перцем Фунчоза з куркою і овочами на сковороді Фунчоза з куркою і соусом теріякі Фунчоза з курячою грудкою

Фунчоза з куркою, болгарським перцем і соусом теріякі – рецепт приготування з покроковими фото

Японський соус теріякі давно влаштувався на російській кухні завдяки своєму особливому смаку і властивості надавати блиск при смаженні продуктів. Він чудово підходить до страв з фунчозой. Враховуючи, що в покупному соусі багато шкідливої хімії, його краще приготувати своїми руками. Готуємо фунчозу з куркою і болгарським перцем.

Салат з фунчозой Фунчоза Фунчоза з м'ясом і овочами Фунчоза з овочами

Фунчоза з мясом, перцем і огірками – рецепт приготування з покроковими фото

Фунчоза з м’ясом і овочами останнім часом лідирує за популярністю не тільки серед любителів азіатської кухні. Цей рецепт можете взяти за основу і змінювати деякі інгредієнти, отримуючи щоразу новий смак страви. З овочів візьмемо солодкий перець, морква, лук і свіжий огірок. М’ясо буде ніжним і соковитим, а заправка зі спеціями додасть страві особливу пікантність смаку.

Фунчоза Фунчоза з м'ясом Фунчоза з м'ясом і овочами Фунчоза з овочами Фунчоза з яловичиною

Фунчоза з мясом і овочами в соєвому соусі – рецепт приготування з покроковими фото

За цим рецептом ви можете приготувати фунчозу з м’ясом і овочами для великої компанії друзів або для обіду на сім’ю з 4 чоловік. Готується це блюдо в корейському стилі в сковороді вок. Кількість інгредієнтів можна пропорційно збільшити. Для краси страви можете взяти перці різного кольору.

Гнізда з макаронів Гнізда з макаронів з фаршем в духовці Гнізда з макаронів з фаршем та сиром у духовці Гнізда з фаршем Гнізда з фаршем в духовці Гнізда з фаршем та сиром у духовці

Гнізда з фаршем з картоплею в духовці – покроковий рецепт з фото

В цьому рецепті вам пропонується приготувати гнізда з фаршем з картоплею пюре в духовці з курячого фаршу. Картопля відваримо, розімніть і перемішати з тертим сиром. Для краси і ситності додамо до гнізд перепелині яйця.

Гнізда з макаронів Гнізда з макаронів в духовці Гнізда з фаршем в сметані в духовці Гнізда з фаршем і картоплею в духовці Гнізда з фаршем та сиром у духовці

Картопляні гнізда з фаршем в духовці – покроковий рецепт з фото

Картопляні гнізда з фаршем в духовці завжди прикрашають будь-який стіл своїм незвичайним і апетитним виглядом. Їх готують із картопляного пюре, і з сирою картоплею. У цьому рецепті вам пропонується приготувати їх з тертою картоплею. Для цієї страви важливо, щоб коржик з фаршу була соковитою і толстой, інакше пересохне при випічці. Для соковитості додамо в м’ясний фарш крохмаль, яйце і білий хліб.

Гнізда з макаронів в духовці Гнізда з макаронів з фаршем та сиром у духовці Гнізда з фаршем в духовці Гнізда з фаршем в сметані в духовці Гнізда з фаршем і картоплею в духовці

Картопляні гнізда з фаршем і грибами – покроковий рецепт з фото

Зазвичай господині віддають перевагу простим і швидким страв. Але іноді, заради близьких або друзів, можна трохи повозитися і витратити на кухні час. Результат вас порадує. Зі звичайних продуктів (картопля, м’ясо, сир і гриби) приготуйте імпровізовані гнізда з начинкою і запечіть їх в духовці.

Гнізда з макаронів Гнізда з фаршем Гнізда з фаршем в духовці Гнізда з фаршем та сиром у духовці Гнізда з фаршем, помідорами і сиром в духовці

Як готувати гнізда з макаронів з фаршем в духовці – покроковий рецепт з фото

Як готувати гнізда з макаронів з фаршем в духовці? Якщо у вас є упаковка таких макаронів, то можна урізноманітнити обід або вечерю цікавим і смачним блюдом. Тільки пам’ятайте, що це блюдо подається в гарячому вигляді. Для поліпшення смаку додамо до макаронів твердий сир і помідори.

Гнізда з макаронів з фаршем в духовці Гнізда з макаронів з фаршем та сиром у духовці Гнізда з фаршем в духовці Гнізда з фаршем і картоплею в духовці

Гнізда з фаршем з картопляного пюре в духовці – покроковий рецепт з фото

Рецепт цієї страви припаде до смаку всім, особливо чоловікам. Основою його є звичайне картопляне пюре, так і фаршу для нього багато не треба. У цьому рецепті вам пропонується половину гнізд запекти в формочках для мафінів. Буде дуже оригінально і смачно!

Гнізда з макаронів Гнізда з фаршем Гнізда з фаршем на сковороді

Гнізда з макаронів з фаршем та сиром на сковороді – покроковий рецепт з фото

Гнізда з макаронів з фаршем та сиром, приготовані на сковороді, відрізняються від традиційних смажених страв. За рахунок гасіння під кришкою страва виходить низькокалорійним, а м’ясо – не соковитим і м’яким. По суті, це великі фрикадельки, обмотані довгими макаронами. Сир і томатний соус роблять страву ніжним і дуже смачним. Так і вигляд його дуже симпатичний. Макаронні гнізда є різних розмірів, тому кількість їх беріть з розрахунку 3 середніх гнізда на порцію.

Гнізда з макаронів Гнізда з фаршем Гнізда з фаршем на сковороді

Локшина гнізда з фаршем на сковороді – покроковий рецепт з фото

Гнізда з локшини з фаршем на сковороді готуються швидко і красиво виглядають, так як локшина тоненька і має міцне і щільне дно. У цьому рецепті вам пропонується їх приготувати в томатній заливці з пряними травами. Фарш візьміть свино-яловичий, так буде соковитіше.

Гнізда з фаршем в духовці Кабачки в духовці з фаршем та сиром Кабачки з фаршем в духовці Кабачки з часником в духовці ПП рецепти з кабачків Страви з кабачків

Кабачкові гнізда з фаршем – рецепт з покроковими фото

В цьому рецепті вам пропонується приготувати кабачкові гнізда з фаршем, роблячи їх не з натертого кабачка, а з нарізаного на кільця. Запечемо ці «Гніздо глухаря» в паніровці, під сирною скоринкою і в вершках. Ваше блюдо буде гідно святкового столу.

Гнізда з макаронів Гнізда з макаронів в духовці Гнізда з фаршем в духовці

Фаршировані гнізда з макаронів з фаршем – покроковий рецепт з фото

Макарони-гнізда користуються великою популярністю переважно за швидкістю приготування. Їх готують і подають з різними наповнювачами: м’ясним фаршем, рибою, овочами і грибами. Даний рецепт – основа цієї страви. Знаючи її, ви можете експериментувати з улюбленими інгредієнтами.

Гнізда з макаронів Гнізда з фаршем Гнізда з фаршем на сковороді

Макаронні гнізда з фаршем на сковороді – покроковий рецепт з фото

Якщо не можете придумати смачне блюдо для обіду, спробуйте приготувати на сковорідці макаронні гнізда з начинкою з фаршу з овочами. Готується вона просто і швидко, і ваші близькі будуть раді нової їжі. Макаронні гнізда можна придбати в будь-якому маркеті. Фарш з овочами попередньо обсмажимо на сковорідці до готовності, що значно заощадить час господині.

Гнізда з макаронів Гнізда з макаронів в духовці Гнізда з макаронів з фаршем в духовці Гнізда з макаронів з фаршем та сиром у духовці Гнізда з фаршем Гнізда з фаршем та сиром у духовці

Макаронні гнізда з фаршем в духовці – покроковий рецепт з фото

Вишуканий смак, аромат і хрустка скоринка зроблять макаронні гнізда з фаршем в духовці справжнім святковим частуванням. Рецепт простий, швидкий, відноситься до страв на швидку руку та й набагато смачніше, ніж котлети з макаронами.

Гуляш Гуляш без томатної пасти Гуляш з курячого філе з підливою Гуляш із курячої грудки з підливою Гуляш класичний

Гуляш з курки з грибами – покроковий рецепт з фото

Поєднання курки з різними грибами вважається найбільш вдалим і смачним. Такий гуляш виходить ніжним і ароматним і основним секретом його смаколики є смажену цибулю і соковите м’ясо. Готувати гуляш можна і в духовці, і на плиті в каструлі або сковороді.

Гнізда з макаронів Гнізда з фаршем на сковороді

Як приготувати макарони-гнізда з фаршем на сковороді – покроковий рецепт з фото

Макарони-гнізда з фаршем мають дуже оригінальний вигляд і страва доставляє естетичне задоволення, адже просто макаронами по-флотськи нікого зараз не здивуєш. На сковорідці ця страва готується швидко і нескладно, тільки макарони треба попередньо 1-2 хвилини поварити або готувати їх під закритою кришкою, тоді вони не будуть твердими. Макаронні гнізда зручно взяти готовими, але їх можна скрутити з спагеті або вермішелі. У даному рецепті вам пропонується нафарширувати гнізда фаршем з курячої грудки.

Гнізда з макаронів Гнізда з макаронів з фаршем в духовці Гнізда з макаронів з фаршем та сиром у духовці Гнізда з фаршем Гнізда з фаршем та сиром у духовці

Гнізда з макаронів з фаршем у вершковому соусі в духовці – рецепт з покроковими фото

Гнізда з макаронів з фаршем у вершковому соусі в духовці смачні і виглядають дуже апетитно! Це просте і апетитне блюдо готується з особливих макаронів з красивим італійським назвою – тальятелле. Вони по виду являють собою гнізда. Страва буде у вас хорошою альтернативою звичайним макаронів по-флотськи. Готуємо такі макарони у вершковому соусі і запікаємо в духовці. Для фаршу візьміть свинячий фарш в суміші з курячим, так як яловичий не поєднується з вершковим соусом.

Гнізда з макаронів в духовці Гнізда з макаронів з фаршем та сиром у духовці Гнізда з фаршем Гнізда з фаршем і картоплею в духовці

Картопляні гнізда з фаршем та сиром – покроковий рецепт з фото

Якщо смажені котлети вже набридли і хочеться приготувати на вечерю щось смачненьке, то зробіть з фаршу з картоплею гнізда і запечіть їх в духовці. В страву не додаються цибулю і часник, що робить його дуже ніжним. Оригінально, смачно і швидко, особливо коли є розморожений фарш.

Гнізда з фаршем Дієтичні страви з кабачків Кабачки в духовці з фаршем та сиром Кабачки з фаршем в духовці Кабачки з фаршем та сиром

Гнізда з кабачків з фаршем – рецепт з покроковими фото

Якщо у вас залишилося трохи фаршу і ви думаєте, що з нього приготувати, то можете зробити цікаве і смачне блюдо – гнізда з кабачків з фаршем. Для нього потрібна тільки спеціальна терка, щоб кабачки подрібнити. Це блюдо стане швидко і буде прикрасою будь-якого столу.

Гнізда з макаронів Гнізда з фаршем Гнізда з фаршем в духовці Гнізда з фаршем в сметані в духовці

Гнізда з фаршу з картоплею в духовці – покроковий рецепт з фото

Це блюдо називають гніздами, тому що вони робляться у вигляді пташиного будиночка з різною начинкою всередині. У цьому рецепті вам пропонується зробити начинку з відварених яєць. Фарш підходить будь-який, який вам більше до смаку. Готуються гнізда без обсмажування. Вони запікаються в духовці під сирною скоринкою, що робить страву соковитою і дуже смачним.

Гнізда з макаронів Гнізда з макаронів з фаршем в духовці Гнізда з фаршем Гнізда з фаршем в духовці Гнізда з фаршем і картоплею в духовці Гнізда з фаршем та сиром у духовці

Гнізда з фаршу з картоплею і сиром – покроковий рецепт з фото

Гнізда з фаршу з картоплею і сиром зовні дуже гарні й гідні святкового столу. По своїй суті – це котлети з гарніром, але їх вигляд під рум’яної сирної скоринкою доставляє естетичне задоволення. Фарш беріть такою, якою зазвичай використовуєте для котлет. В рецепті вам пропонується додати в начинку трохи печериць, але можна і без грибів.

Гнізда з макаронів Гнізда з макаронів в духовці Гнізда з фаршем і картоплею в духовці Гнізда з фаршем та сиром у духовці

Картопляні гнізда з курячим фаршем – покроковий рецепт з фото

Картопляні гнізда з курячим фаршем – досить молоде блюдо в кулінарному світі. Воно виходить красиве і смачне, та ще й під сирною скоринкою. Приготуйте на вечерю і порадуйте своїх близьких, втім, воно відмінно прикрасить і святковий стіл. Для цієї страви краще всього підходить рубаний фарш з курки.

Гнізда з макаронів Гнізда з макаронів з фаршем в духовці Гнізда з макаронів з фаршем та сиром у духовці Гнізда з фаршем Гнізда з фаршем, помідорами і сиром в духовці

Гнізда з спагетті з фаршем та сиром – покроковий рецепт з фото

Для любителів макаронів пропонується незвичайний спосіб приготування їх з фаршем та сиром. Готуються гнізда зазвичай із спеціальних макаронів. Але якщо таких немає, то можна приготувати їх з звичайних спагетті. Спагетті трохи відварюються і потім згортаються гніздами, начинюються м’ясним фаршем і запікаються в духовці під сирною скоринкою. Страва буде красивим і дуже смачним.

Гнізда з макаронів з фаршем в духовці Гнізда з фаршем Гнізда з фаршем в духовці Гнізда з фаршем та сиром у духовці

Гнізда з курячим фаршем в духовці – рецепт з покроковими фото

Пропоную приготувати швидке і просте блюдо на сімейний обід або вечерю. Гнізда з курячим фаршем, приготовлені в духовці, виходять поживними і соковитими. Виглядають незвично і апетитно. Відмінна альтернатива макаронів по-флотськи.

Гнізда з макаронів Гнізда з фаршем Гнізда з фаршем на сковороді

Гнізда з макаронів з фаршем з вершками на сковороді – рецепт з покроковими фото

Любителям простої домашньої кухні рекомендую приготувати гнізда з макаронів з фаршем з вершками на сковороді. Блюдо виходить ніжним і соковитим, з приємним ароматом і неймовірним смаком. Приготування страви практично не відніме у вас часу. Все швидко і легко.

Гнізда з макаронів Гнізда з макаронів в духовці Гнізда з макаронів з фаршем в духовці Гнізда з макаронів з фаршем та сиром у духовці Гнізда з фаршем в духовці Гнізда з фаршем в сметані в духовці

Гнізда з макаронів з фаршем з вершками в духовці – рецепт з покроковими фото

Настійно рекомендую приготувати апетитну і неймовірно смачне блюдо. Гнізда з макаронів з фаршем з вершками, приготовлені в духовці, виходять ароматними, соковитими і ніжними. Спробуйте приготувати і порадувати своїх домашніх цим чудовим блюдом.

Гнізда з макаронів Гнізда з макаронів в духовці Гнізда з макаронів з фаршем в духовці Гнізда з фаршем та сиром у духовці

Мясні гнізда з фаршу з начинкою – рецепт з покроковими фото

М’ясні гнізда з фаршу з начинкою – прекрасне блюдо, яким можна швидко і смачно нагодувати улюблену сім’ю. З великим задоволенням хочу поділитися простим і чудовим рецептом. Приготуйте і насолоджуйтеся цим ароматним і ситним блюдом.

Гнізда з макаронів Гнізда з фаршем

Гнізда з макаронів з фаршем в мультиварці – рецепт з покроковими фото

Гнізда з макаронів з фаршем в мультиварці – чудовий варіант для смачного і ситного обіду або вечері. Яскраві і красиві гнізда також можна подати в якості основного блюда на святковий стіл. Блюдо виходить досить соковитим і ароматним.

Гнізда з макаронів в духовці Гнізда з макаронів з фаршем в духовці Гнізда з макаронів з фаршем та сиром у духовці Гнізда з фаршем та сиром у духовці Гнізда з фаршем, помідорами і сиром в духовці

Ластівчине гніздо з фаршу – рецепт з покроковими фото

Хочу поділитися неймовірно смачним і простим у приготуванні рецептом яскравої і святкової страви, яке можна подати на вечерю в звичайний день або на сімейне торжество. Ластівчине гніздо виходить ароматним і соковитим. Процес приготування не забере у вас багато часу.

Гнізда з макаронів Гнізда з фаршем Гнізда з фаршем на сковороді

Гнізда з макаронів з фаршем із сметаною на сковороді – рецепт з покроковими фото

Для тих, хто дуже любить макаронні вироби, пропоную приготувати незвичайне і дуже цікаве блюдо – гнізда з макаронів з фаршем із сметаною, приготовані на сковороді, виходить особливо смачними і ніжними, просочені соковитим ароматним соусом.

Гнізда з макаронів Гнізда з макаронів в духовці Гнізда з макаронів з фаршем в духовці Гнізда з фаршем Гнізда з фаршем в духовці Гнізда з фаршем в сметані в духовці Гнізда з фаршем та сиром у духовці

Гнізда з макаронів з фаршем із сметаною в духовці – рецепт з покроковими фото

Хочу поділитися чудовим простим рецептом гарячого блюда, яке оцінять всі, хто його спробує – Гнізда з макаронів з фаршем із сметаною в духовці. Такі гнізда виходять ніжними, соковитими і дуже апетитними. Любителі макаронних виробів будуть в захваті від цього неймовірно смачного страви.

Гнізда з макаронів Гнізда з макаронів з фаршем в духовці Гнізда з макаронів з фаршем та сиром у духовці Гнізда з фаршем Гнізда з фаршем та сиром у духовці Гнізда з фаршем, грибами і сиром в духовці

Гнізда з фаршу з грибами в духовці – рецепт з покроковими фото

Гнізда з фаршу, як і безліч гарячих страв, мають велику кількість різноманітних варіантів, і кожна господиня готує їх по своєму ідеальному рецептом. Я хочу поділитися улюбленою і простим, на мій погляд, рецептом гнізд з фаршу з грибами, приготованих в духовці.

Гнізда з макаронів Гнізда з макаронів з фаршем в духовці Гнізда з фаршем Гнізда з фаршем в духовці Гнізда з фаршем в сметані в духовці

Гнізда з фаршу з печерицями в духовці – рецепт з покроковими фото

Гнізда з фаршу з печерицями, приготовлені в духовці, чудово підійдуть на обід або вечерю. Блюдо виходить збалансованим, ароматним і шалено смачним. Гнізда можна приготувати як на святковий стіл, так і в звичайний день. Приготуйте і ваші домашні будуть в захваті.

Гнізда з макаронів Гнізда з макаронів з фаршем та сиром у духовці Гнізда з фаршем Гнізда з фаршем в духовці Гнізда з фаршем та сиром у духовці

Гнізда з фаршу з яйцем і сиром в духовці – рецепт з покроковими фото

Гнізда з фаршу – досить поширене ситне блюдо, яке можна приготувати в духовці або на сковороді. Це блюдо – прекрасний варіант, щоб швидко і смачно нагодувати велику родину. Такі гнізда можна подати на обід. Блюдо виходить смачним і соковитим.

Гнізда з макаронів Гнізда з макаронів в духовці Гнізда з макаронів з фаршем в духовці Гнізда з фаршем

Гнізда з фаршу з яйцем в духовці – рецепт з покроковими фото

Хочу поділитися простим і швидким рецептом незвичайного страви. Гнізда з фаршу з яйцем, приготовлені в духовці, виходять соковитими і ніжними. Можуть виступати як самостійне блюдо, а також в якості ситного доповнення до будь-якого гарніру. Чоловіча половина оцінить цю страву, і попросить добавки.

Гнізда з макаронів Гнізда з макаронів в духовці Гнізда з фаршем в духовці Гнізда з фаршем в сметані в духовці Гнізда з фаршем, помідорами і сиром в духовці

Гнізда з фаршу з сиром і помідорами – рецепт з покроковими фото

Хочу поділитися простим рецептом надзвичайно ніжних і соковитих м’ясних гнізд з фаршу з сиром і помідорами. Гаряче блюдо можна готувати як на кожен день, так і на святкове торжество. Приготуйте, і ваші рідні і близькі будуть в захваті від ароматного страви!

Гнізда з макаронів в духовці Гнізда з макаронів з фаршем в духовці Гнізда з фаршем Гнізда з фаршем, помідорами і сиром в духовці

Гнізда з фаршу з сиром і помідорами в духовці – рецепт з покроковими фото

Пропоную приготувати неймовірно смачні, соковиті і ніжні гнізда з фаршу з сиром і помідорами в духовці. Ситна страва чудово підійде для обіду, вечері або навіть сімейного торжества. Ароматні гнізда подають як самостійне блюдо, або доповнюють їх гарніром. Страва чудово поєднується зі свіжими овочами та зеленню.

Гнізда з макаронів Гнізда з макаронів з фаршем в духовці Гнізда з фаршем Гнізда з фаршем в духовці Гнізда з фаршем в сметані в духовці Гнізда з фаршем та сиром у духовці Гнізда з фаршем, грибами і сиром в духовці

Мясні гнізда з фаршу з грибами і сиром в духовці – рецепт з покроковими фото

З великим задоволенням хочу поділитися чудовим рецептом м’ясних гнізд з фаршу з грибами, приготованих в духовці. Цим рецептом мене навчила мама. У дитинстві вона часто готувала м’ясні гнізда на святкові урочистості в якості гарячого блюда. Скористайтеся рецептом, і порадуйте себе смачним і ситним блюдом.

Гнізда з макаронів з фаршем в духовці Гнізда з фаршем Гнізда з фаршем в духовці Гнізда з фаршем та сиром у духовці Гнізда з фаршем, грибами і сиром в духовці

Гнізда з спагетті з фаршем в духовці – рецепт з покроковими фото

Гнізда з спагетті з фаршем, приготовлені в духовці – прекрасний варіант для сімейного вечері. Гаряче блюдо не вимагає якихось спеціальних навичок, з ним впорається навіть початківець кулінар. Процес приготування простий і легкий. Спробуйте приготувати!

Гуляш без томатної пасти Гуляш з курки Гуляш з курки з підливою на сковороді Гуляш з курки на сковороді Гуляш з підливою Гуляш класичний гуляш Курячий з підливкою з томатної пасти на сковороді

Гуляш з курки з підливкою з томатної пасти на сковороді – рецепт з покроковими фото

Смачний і апетитний гуляш з курки з підливкою з томатної пасти дуже просто приготувати вдома на сковороді. М’ясо курки виходить дуже соковитим, ніжним і м’яким, а сама страва неймовірно ситна та поживна. Всі домочадці будуть без розуму.

Гнізда з макаронів Гнізда з макаронів в духовці Гнізда з макаронів з фаршем в духовці Гнізда з макаронів з фаршем та сиром у духовці Гнізда з фаршем Макарони з м'ясом

Гнізда з фаршем у вершковому соусі в духовці – рецепт з покроковими фото

Пропоную приготувати на обід гнізда з фаршем у вершковому соусі в духовці. Блюдо виходить ситним, ніжним і соковитим. Чудовий варіант, щоб смачно нагодувати свою сім’ю. Додатково можна приготувати улюблений гарнір, або подати свіжі овочі та зелень.

Гуляш без томатної пасти Гуляш з підливою Гуляш класичний Гуляш як у дитячому садку з підливою

Гуляш із сосисок з підливою – рецепт приготування з покроковими фото

Гуляш із сосисок з ароматною підливкою – відмінне блюдо для всієї родини. Його приготування не займе багато часу, а смак виходить приголомшливо ніжним і соковитим. Діти просто без розуму від такого ласощі!

Гуляш без томатної пасти Гуляш зі свинини Гуляш зі свинини з підливою без томатної пасти на сковороді Гуляш зі свинини класичний Гуляш зі свинини як в дитячому саду Гуляш зі свинини, як в їдальні

Гуляш зі свинини з мяким і соковитим мясом, рецепт приготування з покроковими фото

Щоб м’ясо на гуляш вийшло особливо м’яким і соковитим, спробуйте приготувати його в смачною овочевий підливці. Таке блюдо не займе багато часу й нагодує всю сім’ю. А ще це дуже ситно і апетитно!

Гуляш без томатної пасти Гуляш з курки Гуляш з курки з підливою на сковороді гуляш Курячий з підливкою з томатної пасти на сковороді

Гуляш з курячих шлунків – рецепт приготування з покроковими фото

Гуляш з курячих шлунків виходить абсолютно неповторним. Смак просто чудовий, ніжний, соковитий, поживний. Щоб блюдо було ще апетитніше, додамо трохи цибулі і моркви, а також ароматну підливку з сметани! Просто смакота!

Гуляш з підливкою з борошна, томатної пасти, цибулі і моркви Гуляш з підливою Гуляш з яловичини Гуляш з яловичини з овочами Гуляш з яловичини з підливою зі сметани Гуляш з яловичини з цибулею та морквою на сковороді Гуляш з яловичини як в дитячому саду

Гуляш з яловичини з підливкою з томатної пасти, сметани – рецепт з покроковими фото

Гуляш з яловичини з підливою – смак знайомий кожному з дитинства. Приготувати таку страву будинку дуже просто. Особливо смачним і соковитим воно вийде з апетитною підливою з томатної пасти, сметани. Просто пальчики оближеш!

Гуляш зі свинини Гуляш зі свинини з підливою Гуляш зі свинини, щоб м'ясо було м'яким і соковитим Гуляш як в їдальні з підливою Гуляш як у дитячому садку з підливою

Гуляш зі свинини з картоплею в мультиварці – рецепт приготування з покроковими фото

Готувати гуляш в мультиварці – справжнє задоволення. М’ясо свинини виходить соковитим і м’яким, а картопля зовсім не розварюється. Особливу апетитною додасть страві смачна підлива з томатної пасти. Це найкраще блюдо для ситного сімейного обіду!

Гуляш з підливою Гуляш з яловичини класичний Гуляш з яловичини як в дитячому саду Гуляш з яловичини, щоб м'ясо було м'яким і соковитим Гуляш класичний Угорський гуляш із яловичини

Гуляш з яловичини з підливкою з томатної пасти і борошна на сковороді – рецепт з покроковими фото

Гуляш з яловичини з підливою – дуже смачне, ситне і апетитне блюдо. Підлива з томатної пасти і борошна зробить м’ясо ще більш соковитим і ніжним. Це прекрасне блюдо, яке точно сподобається всій родині.

Гуляш без томатної пасти Гуляш зі свинини Гуляш зі свинини з овочами Гуляш зі свинини з цибулею і морквою Гуляш зі свинини з цибулею та морквою на сковороді Гуляш зі свинини класичний Гуляш як в їдальні з підливою

Гуляш зі свинини з підливкою з томатної пасти, моркви та цибулі на сковороді – рецепт з покроковими фото

апетитний Соковитий і гуляш зі свинини з підливкою з томатної пасти і овочів дуже легко і просто приготувати вдома. Протушенная в підливці свинина виходить неймовірно ніжною і зберігає свою соковитість. Таке блюдо можна подати як самостійне або ж в якості добавки до гарніру. Просто смакота!

Гуляш без томатної пасти Гуляш зі свинини з овочами Гуляш зі свинини класичний Гуляш зі свинини, як в їдальні Гуляш класичний

Гуляш зі свинини з болгарським перцем – рецепт приготування з покроковими фото

Гуляш зі свинини – смачна страва угорської кухні, яке давно набуло свою популярність. Є безліч варіантів його приготування, але особливо апетитним і ароматним буде гуляш з болгарським перцем і підливою. Блюдо виходить особливо ніжним і соковитим!

Гуляш без томатної пасти Гуляш з підливою Гуляш з яловичини з цибулею і морквою Гуляш з яловичини з цибулею та морквою на сковороді Гуляш з яловичини, щоб м'ясо було м'яким і соковитим Гуляш як в їдальні з підливою Угорський гуляш із яловичини

Гуляш з яловичини з солоними огірками – рецепт приготування з покроковими фото

Оригінальний рецепт гуляшу з яловичини і солоних огірків точно сподобатися любителям незвичайних страв. Воно виходить дуже соковитим з приємною кислинкою і м’якою, ніжною яловичиною. Приголомшливе блюдо для сімейного обіду!

Гуляш з підливкою з томатної пасти, борошна, моркви та цибулі Гуляш зі свинини з підливою зі сметани Гуляш зі свинини з цибулею і морквою Гуляш класичний

Гуляш зі свинини в казані – рецепт з покроковими фото

Смачне, ароматне і шалено апетитне блюдо! Гуляш зі свинини в казані – найкращі ласощі для сімейного обіду! Дуже ситне і неймовірно просте у приготуванні. Спробуйте самі!

Гуляш з індички Гуляш з індички з підливою на сковороді Гуляш з підливою Гуляш класичний Гуляш як у дитячому садку з підливою

Гуляш з індички з підливкою з томатної пасти на сковороді – рецепт з покроковими фото

Гуляш з індички – просто приголомшливе блюдо. Смачне, ароматне, дуже ситне і поживно! А приготовлений у підливці з томатної пасти гуляш ставати ще апетитніше! Домочадці будуть в захваті!

Гуляш Гуляш з підливою Гуляш з яловичини з цибулею і морквою Гуляш з яловичини як в дитячому саду Гуляш як в їдальні з підливою

Гуляш із яловичини в казані – рецепт приготування з покроковими фото

Гуляш в казані виходить особливо смачною і чимось нагадує страви, приготовані в печі. Він краще зберігаємо тепло, а тому м’ясо в ньому особливо легко тушкуватися. Гуляш виходить неймовірно ніжним і соковитим. Просто смакота!

Гуляш з курки Гуляш з курки з підливою на сковороді Гуляш з підливою гуляш Курячий з підливкою з томатної пасти на сковороді Гуляш як в їдальні з підливою

Гуляш з курячих сердечок з підливою – рецепт приготування з покроковими фото

Гуляш давно став улюбленою стравою у багатьох господинь. І звичайно, кожному хочеться зробити його ще смачніше. Спробуйте рецепт гуляшу з курячих сердечок. Блюдо виходить приголомшливий! А соковита і апетитна соус чудово доповнює!

Гуляш Гуляш без томатної пасти Гуляш з яловичини як в дитячому саду Гуляш з яловичини як в їдальні Гуляш з яловичини, щоб м'ясо було м'яким і соковитим Гуляш класичний Угорський гуляш із яловичини

ПП гуляш з яловичини – рецепт приготування з покроковими фото

Ароматний гуляш з яловичини стане чудовим блюдом для ПП раціону. Дуже смачний, соковитий і поживний, він швидко наситить організм і збагатить його корисними речовинами. Обов’язково спробуйте цей рецепт з помідорами і підливою! Пальчики оближеш!

Гнізда з макаронів Гнізда з фаршем Гнізда з фаршем на сковороді

Гнізда з фаршем з томатною пастою на сковороді – рецепт з покроковими фото

Пропоную приготувати надзвичайно смачне і яскраве блюдо, яке можна приготувати не лише на обід або вечерю, а також подавати в якості гарячого блюда на сімейне торжество -гнізда з фаршем з томатною пастою на сковороді, які виходять досить соковитими і ніжними.

Гуляш Гуляш з курки Гуляш з курки з підливою Гуляш з курки на сковороді Гуляш з курячого філе з підливою Гуляш із курячої грудки з підливою Гуляш як в їдальні з підливою

Гуляш з рисом на сковороді – рецепт приготування з покроковими фото

Гуляш з рисом – смачне і апетитне блюдо для всієї родини. Гуляш виходить дуже ситним і поживним і відмінно підійде в якості першого на обід. Адже не дарма в Угорщині його вважають супом! Домочадцям точно сподобатися таке ласощі!

Гнізда з макаронів Гнізда з фаршем Гнізда з фаршем на сковороді

Гнізда з фаршем у вершковому соусі – рецепт з покроковими фото

Якщо ви не знаєте, що приготувати своїм рідним на вечерю, скористайтеся моєю рекомендацією, і приготуйте неймовірно ніжні і соковиті гнізда з фаршем у вершковому соусі. Страва готується просто і швидко. Спробуйте приготувати, і ваші близькі отримають незабутнє задоволення.

Гнізда з макаронів в духовці Гнізда з макаронів з фаршем в духовці Гнізда з макаронів з фаршем та сиром у духовці Гнізда з фаршем Гнізда з фаршем в духовці Гнізда з фаршем в сметані в духовці

Гнізда з фаршу в вершках – рецепт з покроковими фото

Хочу поділитися чудовим простим рецептом м’ясних гнізд з фаршу в вершках. Для приготування гарячої страви не потрібно спеціальних навичок і особливих інгредієнтів. Використовується мінімальна кількість доступних недорогих інгредієнтів. Блюдо відмінно підійде для ситного обіду. Чоловіки оцінять.

Гуляш Гуляш в мультиварці Гуляш з картоплею Гуляш з яловичини Гуляш з яловичини з підливою Гуляш з яловичини класичний Гуляш як у дитячому садку з підливою

Гуляш з яловичини з картоплею в мультиварці – рецепт приготування з покроковими фото

Гуляш з яловичини і картоплі – це справжній смак дитинства! І так хочеться побалувати цим чудовим блюдом своїх домочадців. Приготувати гуляш із яловичини в мультиварці простіше простого. Готування вимагає часу, але результат того вартий! Ситно, смачно і апетитно!

Гуляш Гуляш без томатної пасти Гуляш з курки гуляш Курячий з підливкою з томатної пасти на сковороді Гуляш як в їдальні з підливою

ПП гуляш з курки – рецепт приготування з покроковими фото

Смачне і корисне блюдо з курки і овочів, багате білками і вітамінами. Його просто приготувати і можна подавати як на обід, так і на вечерю. М’яка, ніжна курочка і ароматна підлива сподобаються дітям і дорослим.

Гуляш Гуляш класичний Гуляш як в їдальні з підливою

Гуляш із баранини з підливою – рецепт приготування з покроковими фото

З баранини можна приготувати багато страв, але особливо ідеально м’ясо підходить для гасіння. Приготуйте з нього гуляш з ніжною і ароматною підливою для ситного сімейного обіду.

Гуляш Гуляш з підливою Гуляш як в їдальні з підливою

Гуляш з телятини з підливою – рецепт приготування з покроковими фото

Гуляш з телятини виходить особливо ніжним смаком. Ароматна густа підлива – ще один привід приготувати страву на сімейний обід. Гаряче можна подавати з картоплею або іншим гарніром за смаком.

Гуляш Гуляш з курки Гуляш з курки з підливою на сковороді Гуляш як в їдальні з підливою Гуляш як у дитячому садку з підливою

Гуляш з курки з підливою зі сметани на сковороді – рецепт приготування з покроковими фото

гуляш Курячий у сметанною підливі – простий і смачний варіант для сімейного обіду. Куряче філе не вимагає довгого гасіння, що заощадить ваш час.

Гуляш з яловичини Гуляш з яловичини класичний Гуляш з яловичини як в дитячому саду Гуляш класичний Угорський гуляш із яловичини

Гуляш з яловичого серця – рецепт приготування з покроковими фото

Якщо класичний рецепт приготування гуляшу здається нудним, то здивуйте домашніх оригінальним варіантів з делікатесу – яловичого серця. Блюдо виходить соковитим і наваристим, ідеально для ситного обіду.

Гуляш Гуляш без томатної пасти Гуляш в мультиварці Редмонд Гуляш з яловичини як в дитячому саду Гуляш з яловичини як в їдальні Гуляш класичний Угорський гуляш із яловичини

Гуляш із яловичини в мультиварці Редмонд – рецепт приготування з покроковими фото

Ситний наваристий гуляш не складе труднощів приготувати в мультиварці. Такий спосіб помітно заощадить ваш час: вам не потрібно буде довго стояти біля плити і контролювати процес. А смак страви нічим не поступиться звичного приготування.

Гуляш Гуляш зі свинини Гуляш зі свинини з підливою в каструлі Гуляш зі свинини класичний

Гуляш без томатної пасти – рецепт приготування з покроковими фото

Простий гуляш без томатної пасти можна приготувати на друге для сімейного обіду. Смачне і ситне блюдо подається горчим в доповненні з гарніром.

Гуляш Гуляш з підливою Гуляш класичний Гуляш як в їдальні з підливою Гуляш як у дитячому садку з підливою

Гуляш з лосятини з підливою – рецепт приготування з покроковими фото

Гуляш з лосятини з ніжною підливою стане оригінальним і цікавим вечерею. М’ясо лося не таке жирне, як свинина або яловичина, але нічим не поступається за смаком. Подавайте блюдо з відварною картоплею або овочами.

Гуляш Гуляш без томатної пасти Гуляш з картоплею Гуляш зі свинини з овочами Гуляш зі свинини з підливою без томатної пасти на сковороді Угорський гуляш зі свинини

Гуляш зі свинини з картоплею – рецепт приготування з покроковими фото

Для ситного і смачного обіду як не можна краще підійде гуляш зі свинини з картоплею. Страву можна подавати самостійно, а також у доповненні з легким гарніром.

Гуляш без томатної пасти Гуляш з підливою Гуляш зі свинини з підливою на сковороді Гуляш зі свинини класичний Гуляш класичний Угорський гуляш зі свинини

Гуляш із свинячої печінки з підливою – рецепт приготування з покроковими фото

Гуляш з підливою вийде не менш смачним, якщо використовувати замість звичного філе свинячу печінку. Блюдо просте у приготуванні, але при цьому ситне і дуже ніжне за смаком.

Гуляш без томатної пасти Гуляш з підливою Гуляш зі свинини з підливою Гуляш зі свинини з цибулею і морквою Гуляш зі свинини класичний Гуляш зі свинини, щоб м'ясо було м'яким і соковитим Угорський гуляш зі свинини

Гуляш зі свинячого серця – рецепт приготування з покроковими фото

Всім знайоме і звичне блюдо легко зробити оригінальним і здивувати домашніх. Приготуйте гуляш зі свинячого серця для сімейного обіду. Вас здивує ніжний смак і пряний аромат готового продукту.

Гуляш Гуляш з курки з підливою на сковороді Гуляш з курки на сковороді Гуляш класичний гуляш Курячий з підливкою з томатної пасти на сковороді

Гуляш з курячої печінки з підливою – рецепт приготування з покроковими фото

Гуляш з курячої печінки – це швидкий варіант для поживного обіду. Блюдо виходить ніжним і ароматним, а підлива з томатної пасти доповнить і прикрасить будь-який гарнір.

Гуляш без томатної пасти Гуляш з підливою Гуляш класичний

Гуляш з кролика з підливою – рецепт приготування з покроковими фото

Ніжне і м’яке м’ясо кролика відмінно підійде для приготування гуляшу з підливкою з томатної пасти. Спеції зроблять блюдо ароматним і в міру пікантним, що обов’язково оцінять ваші домашні.

Гуляш без томатної пасти Гуляш з індички з підливою на сковороді Гуляш з підливою Гуляш класичний Гуляш як в їдальні з підливою Гуляш як у дитячому садку з підливою

Гуляш з індички з підливою на сковороді – рецепт приготування з покроковими фото

Корисна нежирна індичка – улюблений інгредієнт багатьох популярних страв. З неї можна приготувати гуляш в апетитною наваристою підливці. Ідеально для ситного обіду!

Гуляш зі свинини Гуляш зі свинини з підливою без томатної пасти на сковороді Гуляш зі свинини як в дитячому саду Гуляш зі свинини, щоб м'ясо було м'яким і соковитим Гуляш класичний Гуляш як в їдальні з підливою

Гуляш зі свинини без томатної пасти – рецепт приготування з покроковими фото

Гуляш зі свинячого філе виходить неймовірно соковитим і апетитним. Популярний гаряче блюдо можна приготувати, не використовую томатну пасту. Спробуйте простий рецепт для вашого обіду або вечері.

Гнізда з макаронів Гнізда з фаршем Макарони з м'ясом

Гнізда з фаршем в мультиварці – рецепт приготування з покроковими фото

Якщо вам хочеться приготувати швидко щось оригінальне, то гнізда з фаршем в мультиварці – це як раз варіант, що потрібно. Це повноцінне блюдо «два в одному», в якому відразу їсти м’ясо і готовий гарнір до нього.

Гнізда з макаронів Гнізда з фаршем Гнізда з фаршем на сковороді

Вермишелевые гнізда з фаршем – рецепт приготування з покроковими фото

Смачну вечерю у вельми незвичайному поданні можна приготувати з вермішелі і фаршу. Гнізда можна прикрасити по своєму смаку зеленню, свіжими або консервованими овочами – той випадок, коли звичні продукти стають шедевром кулінарії.

Гуляш Гуляш без томатної пасти Гуляш класичний

Гнізда з фаршем та сиром на сковороді – рецепт приготування з покроковими фото

Гнізда з макаронів, фаршу і сиру виглядають дуже оригінально на тарілці і підігрівають апетит, їх дуже хочеться спробувати. Таке просте блюдо можна легко приготувати на обід.

Гуляш Гуляш без томатної пасти Гуляш в мультиварці Редмонд Гуляш з курки Гуляш з курки з підливою Гуляш з підливою Гуляш як у дитячому садку з підливою

Гуляш з індички в мультиварці – рецепт приготування з покроковими фото

Шукаєте рецепт смачного і корисного обіду? Спробуйте ніжний гуляш з багатої білком індички. Приготування в мультиварці зробить готування ще більш простою і швидкою.

Їжачки з фаршу Їжачки з фаршу з рисом в сметанному соусі в духовці Їжачки з фаршу і рису Їжачки з фаршу і рису з підливою в духовці Їжачки з фаршу і рису на сковороді

Їжачки з фаршу з рисом в сметанному соусі на сковороді – рецепт з покроковими фото

Сметанний соус як не можна краще підходить для тушкування м’ясних тюфтельок з рисом: він ніжний і має делікатною кислинкою, яка вдало підкреслює насичені м’ясний смак. Є ще один нюанс, що дозволяє посилити смак м’яса, зробити його більш насиченим і виразним готових «їжачках» – це попереднє обкачування тюфтельок в борошні і їх подальша швидка обжарка. Борошняна оболонка запечатує м’ясні соки всередині кожного «їжачка» і формує на поверхні кірочку з насиченим смаком. Ця «панировочная» нотка помітно відчувається в готовому блюді і дуже його прикрашає.

Їжачки з фаршу Їжачки з фаршу і рису Їжачки з фаршу і рису з підливою в духовці Їжачки з фаршу і рису на сковороді

Їжачки з фаршу з рисом з підливою на сковороді – рецепт з покроковими фото

Фарш для «їжачків» підходить різний: наприклад, із суміші яловичини зі свининою чи курино-свинячий. А от рис рекомендується використовувати довгозерний. Його високі зернятка будуть особливо помітні після гасіння і дійсно нагадають колючки їжака. Підлива для таких тефтелек буде овочева – у неї насичений смак і густа консистенція. Як гарнір добре підходить відварна картопля. На тлі його розсипчастою крохмалистої м’якоті смак «їжачків» в соусі відчувається дуже виразно.

Їжачки з фаршу Їжачки з фаршу і рису Їжачки з фаршу і рису в духовці Їжачки з фаршу і рису з підливою в духовці

Їжачки з фаршу з рисом з підливою в духовці – рецепт з покроковими фото

Їжачки з фаршу з рисом в духовці з підливою смачні і виглядають дуже апетитно! Таким цікавим назвою тефтелі зобов’язані рісу, зерна якого після приготування проступають на поверхню і імітують голки їжачка. Щоб отримати такий ефект, рис до фаршу додається саме в сирому вигляді. Під час запікання в духовці з підливою крупа набрякає, збільшується в об’ємі і частина її в готовому вигляді виходить за межі тефтелек. Пропарений рис краще не використовувати, оскільки він досить твердий і потребує більшої кількості часу для повної готовності, ніж м’ясний фарш. Найкраще «їжачки» виходять з довгозерним сортом рису.

Їжачки з фаршу Їжачки з фаршу і рису

Їжачки з фаршу з рисом без підливи на сковороді – рецепт приготування з покроковими фото

Їжачки з фаршу з рисом без підливи на сковороді прості смачні і сподобаються вашим домочадцям! Зазвичай «їжачки» з фаршу з рисом тушкують в соусі або підливці – так «голки» з рису проступають помітніше, а самі тефтелі виходять соковитими. Однак можна порушити звичний спосіб і приготувати «їжачків» без гасіння. У цьому випадку тюфтельки покриються рум’яною скоринкою, яка не розмокне від соусу і буде злегка хрусткою. А щоб рис на поверхні був більш вираженим, варто використовувати длиннозерные сорту. Наприклад, басматі.

Їжачки з фаршу Їжачки з фаршу з рисом в сметанному соусі в духовці Їжачки з фаршу і рису Їжачки з фаршу і рису з підливою в духовці

Їжачки з фаршу з рисом в мультиварці Редмонд – рецепт приготування з покроковими фото

Якщо потрібно приготувати ситний обід, але часу небагато, та й поратися на кухні не хочеться, є привід приготувати їжачки з фаршу з рисом в мультиварці Редмонд. В ній відмінно тушкуються, рівномірно прогріваючись з усіх сторін – готове блюдо виходить ніжним і соковитим. М’ясо для «їжачків» можна використовувати будь-яке, за особистим уподобанням. Єдине, що варто дотримуватися – це дрібний розмір частинок фаршу. Рубана структура сюди не підійде.

Їжачки з фаршу Їжачки з фаршу і рису

Їжачки з фаршу індички з рисом – рецепт приготування з покроковими фото

М’ясо індички вважається гіпоалергенним, легкозасвоюваним і вельми цінним за своїм складом. У дитячому харчуванні цей продукт просто незамінний. Щоб страва з індички сподобалося всій родині, пропонуємо приготувати «їжачки» з фаршу з рисом. Від апетитних буханців з рисовими «голками» не відмовляться ні дорослі, ні діти. Оскільки такі тефтелі вже містять у собі крупу, на гарнір варто подати порцію овочів. Це може бути як свіжий салат із зеленню, так і тушковані або приготовані на пару овочі.

Їжачки з фаршу Їжачки з фаршу і рису

Їжачки з яловичого фаршу з рисом – рецепт приготування з покроковими фото

Деколи складно вирішити, що б такого приготувати з яловичини, щоб сподобалося всій родині. А якщо м’ясо ще й жорсткувато, то й зовсім вибір можливих страв обмежений. Пропонуємо звернути увагу на цей рецепт, за яким виходять забавні «їжачки» з стирчать в різні боки рисовими «голками». Фарш з яловичини рекомендуємо пропустити через м’ясорубку два рази, щоб максимально подрібнити волокна. Так готові тефтелі будуть ніжніше і соковитіше.

Їжачки з фаршу і рису Їжачки з фаршу і рису з підливою в духовці Їжачки з фаршу і рису на сковороді

Їжачки з курячого фаршу з рисом з підливою на сковороді – рецепт з покроковими фото

Сьогодні представляю вашій увазі рецепт їжачків з курячого фаршу з рисом з підливою на сковороді. Чистий курячий фарш може бути кілька сухуватий, особливо, якщо він приготований з грудки. Щоб додати соковитості, використовуємо класичні добавки-помічники: ріпчасту цибулю, яйце і спеції. Додатково обсмажимо сформовані тефтелі на сильному вогні, швидко запечатавши м’ясні соки під рум’яною скоринкою. Враховуючи, що «їжачки» з такого фаршу будуть ще гаситися в соусі, сухими ці тюфтельки точно не вийдуть.

Їжачки з фаршу Їжачки з фаршу і рису Їжачки з фаршу і рису з підливою в духовці

Їжачки з фаршу з рисом з підливою в каструлі – рецепт з покроковими фото

Їжачки з фаршу знайомі багатьом господиням, особливо в тих сім’ях, де є маленькі діти. Блюдо цікаво своїм зовнішнім виглядом і викликає апетит навіть у малоежек. Щоб додати трохи натуральної кислинки і відтінити смак м’ясного фаршу, підливку готуємо на основі помідорів у власному соку. Перед гасінням в каструлі їжачки можна швидко обсмажити до рум’яної скоринки – це зробить їх смак особливо насиченим. Якщо ж є бажання уникнути зайвого жиру в страві, закладати «їжачків» на гасіння варто сирими.

Їжачки з фаршу з рисом в сметанному соусі в духовці Їжачки з фаршу і рису Їжачки з фаршу і рису в каструлі Їжачки з фаршу і рису з підливою в духовці

Їжачки з фаршу з рисом в сметанному соусі в каструлі – рецепт з покроковими фото

Їжачки з фаршу з рисом в сметанному соусі в каструлі – дуже практичне блюдо. Він дозволяє скромним кількістю м’яса нагодувати всю сім’ю. Таким блюдом можна не просто насититися, але і по-справжньому насолодитися: справжній домашній смак ніжних тюфтельок нікого не залишить байдужим. Сметанний соус, в якому будемо гасити «їжачків», доповнимо подрібненими овочами. Це додасть особливу насиченість і соковитість готовому блюду. Для зручності краще готувати тефтелі в каструлі або на сковороді з високими бортиками – так ні «їжачки», ні соус не опиняться на плиті в разі необережного руху.

Їжачки з фаршу Їжачки з фаршу і рису Їжачки з фаршу і рису в мультиварці

Їжачки з фаршу з рисом в мультиварці – рецепт з покроковими фото

В мультиварці виходять відмінні «їжачки» з фаршу. У цьому приладі м’ясні кульки з усіх боків активно обробляються парою: фарш виходить соковитим, а рис особливо пухким. Для кращого результату рекомендуємо використовувати саме довгозерний рис, оскільки його зернятка добре імітують їжакові голочки. Блюдо відмінно підходить для дієтичного та дитячого харчування, так як готується на пару і не містить зайвого жиру, а також не завжди корисною рум’яної скоринки.

Їжачки з фаршу Їжачки з фаршу з рисом в сметанному соусі в духовці Їжачки з фаршу і рису Їжачки з фаршу і рису з підливою в духовці Їжачки з фаршу і рису на сковороді

Їжачки з фаршу з рисом як, в дитячому саду – рецепт з покроковими фото

Сьогодні представляю вашій увазі рецепт їжачків з фаршу з рисом, як у дитячому садку. Хто пам’ятає м’які ніжні тефтельки з рисом, як дитячому садку? Навіть якщо спогадів не збереглося, а меню садка не у всіх відрізнялося такою різноманітністю, виразно точно варто спробувати «їжачки» за цим рецептом. Родзинка страви в тому, що перед гасінням м’ясні кульки обсипаються борошном і потім швидко обсмажують до рум’яної скоринки, завдяки чому виникає контраст між щільною поверхнею тефтелі і її ніжною м’якоттю. Сопровожденные ніжною підливою, «їжачки» зазвичай дуже подобаються дітям.

Їжачки з фаршу Їжачки з фаршу і рису в мультиварці Їжачки з фаршу і рису з підливою в духовці

Їжачки з фаршу з рисом з підливою в мультиварці – рецепт з покроковими фото

Мультиварка значно полегшує життя господинь, спрощуючи процес приготування страв. Щоб приготувати соковиті тефтелі з фаршу в підливці, потрібно трохи зусиль. Потрібно лише сформувати тефтелі і підготувати засмажку з овочів. Решту зробить цей диво-прилад: завдяки якісному прогріву з усіх боків страва готується досить швидко і рівномірно. Рис у складі фаршу розвариться і м’ясні кульки стануть схожі на їжачків. Такі тефтелі сподобаються всій родині.

Їжачки з фаршу Їжачки з фаршу і рису Їжачки з фаршу і рису в мультиварці Їжачки з фаршу і рису з підливою в духовці

Їжачки з фаршу з рисом в сметанному соусі в мультиварці – рецепт з покроковими фото

Сьогодні представляю вашій увазі рецепт їжачків з фаршу з рисом в сметанному соусі в мультиварці. Вона ідеально підходить для приготування “їжачків”. Подача тепла заданої температури з усіх боків рівномірно впливає на тефтелі. Під час готування не відбувається ніякої втрати вологи, завдяки чому природний смак і соковитість м’ясної страви збережуться максимально. А вже якщо гасіння відбувається в ніжному сметанному соусі, то підсумковий смак виходить разом насиченішим. Для «їжачків» рекомендуємо використовувати довгозерний рис і подрібнену фарш – так готові тефтелі будуть ніжними, а «колючки» максимально вираженими.

Їжачки з фаршу Їжачки з фаршу і рису Їжачки з фаршу і рису в духовці Їжачки з фаршу і рису з підливою в духовці

Їжачки з фаршу з рисом в томатному соусі в духовці – рецепт з покроковими фото

Від обіду їжачками з фаршу з рисом в томатному соусі в духовці ніхто не відмовиться. Ніжні «їжачки», так і манять швидше сісти за стіл і зняти пробу. А спробувавши, зупинитися важко. До такого соковитого страви ідеально підходить картопляне пюре. На його тлі насичена томатна підлива і ароматні м’ясні кульки розкривають всю магію свого смаку. Не забуваємо про свіжу зелень при подачі – додаткові фарби на тарілки і натуральні вітаміни ще нікому не заважали.

Їжачки з фаршу Їжачки з фаршу з рисом в сметанному соусі в духовці Їжачки з фаршу і рису в духовці Їжачки з фаршу і рису з підливою в духовці

Їжачки з фарша з рисом в сметанному соусі в духовці – рецепт з покроковими фото

Духовка відчутно допомагає полегшити процес приготування багатьох страв і заощадити час, проведений на кухні. Вся готування зводиться до того, що потрібно сформувати напівфабрикат і викласти його у форму для запікання. Решта процес відбувається за спекотної дверцятами цією незамінною помічниці фактично без нашої участі. Соковиті «їжачки» з рисом в ніжному сметанному соусі також можна досить просто приготувати в духовці. Якщо фарш вже є готовий, то буде потрібно мінімум зусиль.

Гуляш без томатної пасти Гуляш зі свинини Гуляш зі свинини з овочами Гуляш зі свинини класичний Гуляш зі свинини як в дитячому саду Гуляш зі свинини, щоб м'ясо було м'яким і соковитим Гуляш класичний Гуляш як в їдальні з підливою

Гуляш зі свинини з підливою в мультиварці – рецепт приготування з покроковими фото

Перед вами рецепт приготування смачного гарячого страви – гуляшу з свинини з підливою. Використовувати каструлю для приготування такого гуляшу дуже зручно – заклав туди всі інгредієнти і страва через деякий час буде готово. Гуляш зі свинини з підливою виходить соковитим і апетитним.

Їжачки з фаршу Їжачки з фаршу з рисом в сметанному соусі в духовці Їжачки з фаршу і рису Їжачки з фаршу і рису з підливою в духовці

Їжачки з фаршу з рисом з підливою зі сметани – рецепт приготування з покроковими фото

Їжачки з фаршу з рисом зі сметанною підливою виходять дуже смачними, ніжними і соковитими. Така страва стане відмінний варіантом для сімейного обіду або вечері. Ситні і поживні їжачки можуть стати прекрасним блюдом і для дитячого меню. Рецепт приготування цієї страви простий, готується воно досить швидко.

Їжачки з фаршу Їжачки з фаршу і рису Їжачки з фаршу і рису в каструлі

Їжачки з фаршу з рисом відварні в каструлі – рецепт приготування з покроковими фото

Загасити або запекти в духовці – поширені варіанти приготування їжачків з фаршу з рисом. Але не менш смачним вийде дане блюдо, якщо його відварити. Відварені їжачки – відмінний варіант страви не тільки для дорослих, але і для дітей. Їжачки з фаршу з рисом, приготовані таким способом, виходять м’якими, ніжними і корисними.

Гуляш без томатної пасти Гуляш з підливою Гуляш з яловичини як в дитячому саду Гуляш з яловичини як в їдальні Гуляш з яловичини, щоб м'ясо було м'яким і соковитим Угорський гуляш із яловичини

Гуляш з макаронами – рецепт приготування з покроковими фото

Гуляш з макаронами – ситне блюдо, яке чудово підходить для обіду або вечері. Цей покроковий рецепт описує всі нюанси приготування такого смачного блюда, яке по суті є невеликим кулінарним експериментом. В результаті у кожного вийде апетитний гуляш з макаронами.

Їжачки з фаршу Їжачки з фаршу і рису Їжачки з фаршу і рису з підливою в духовці Їжачки з фаршу і рису на сковороді

Їжачки з фаршу з рисом – класичний рецепт з покроковими фото

Їжачки з рисом – блюдо, яке багато знають і люблять з дитинства. Входить до складу страви рис розварюється і нагадує колючки їжачка. Тому ця м’ясна страва має таке цікаве назву. Самі по собі їжачки з фаршу з рисом виходять поживними, вони підійдуть під будь-який гарнір. А підлива зробить їх ще більш смачними і ароматними.

Їжачки з фаршу Їжачки з фаршу з рисом в сметанному соусі в духовці Їжачки з фаршу і рису Їжачки з фаршу і рису в духовці Їжачки з фаршу і рису з підливою в духовці

Їжачки з фаршу з рисом і капустою в духовці – рецепт приготування з покроковими фото

Їжачки з фаршу з рисом і капустою, приготовлені в духовці, виходять соковитими, смачними та поживними. Приготувати таку страву нескладно, а його смак нікого не залишить байдужим! Використання свіжої зелені і різних спецій додасть готовому блюду деяку пікантність і насиченість смаку.

Їжачки з фаршу Їжачки з фаршу з рисом в сметанному соусі в духовці Їжачки з фаршу і рису Їжачки з фаршу і рису в духовці Їжачки з фаршу і рису з підливою в духовці

Їжачки з фаршу з рисом в томатно-сметанному соусі – рецепт приготування з покроковими фото

Соковиті м’ясні тефтельки з рисом в апетитному соусі відмінно підходять для теплого сімейного обіду. «Голки» з рису особливо сподобаються дітям, а ніжна і соковита текстура тюфтельок не залишить байдужими дорослих. Щоб рис на поверхні був більш вираженим, рекомендуємо використовувати длиннозерные сорту. В якості гарніру вдало підходить картопляне пюре – воно відмінно підкреслює соковитість соусу і насичений смак тефтелькою.

Гуляш Гуляш без томатної пасти Гуляш з підливою Гуляш класичний

Гуляш з оленини – рецепт приготування з покроковими фото

Перед вами рецепт приготування незвичайного гуляшу – з оленини. Таке блюдо відрізняється приємним і ніжним смаком, а також високою корисністю. Простий у приготуванні гуляш з оленини зможе приготувати кожен. Оленина надає страві цікавий смак, одночасно з цим страва виходить в якійсь мірі дієтичним.

Гуляш Гуляш без томатної пасти Гуляш з яловичини Гуляш з яловичини з підливою Гуляш з яловичини з цибулею та морквою на сковороді Гуляш класичний

Гуляш з яловичої печінки з підливою – рецепт з покроковими фото

Хочете приготувати незвичайне і смачне блюдо для всієї родини? Відмінним варіантом стане приготування гуляшу з яловичої печінки з підливою. Рецепт максимально простий, всі інгредієнти доступні кожній господині, а страва в результаті виходить просто чудовим!

Їжачки з фаршу з рисом в сметанному соусі в духовці Їжачки з фаршу і рису Їжачки з фаршу і рису в каструлі Їжачки з фаршу і рису з підливою в духовці Їжачки з фаршу і рису на сковороді

Їжачки з фаршу з рисом і капустою – рецепт приготування з покроковими фото

Їжачки і фаршу з рисом і капустою – апетитне і ситне блюдо для всієї родини. Особливо воно припаде до смаку тим, хто любить голубці. Коли рис та капуста розваряться, страва дійсно зовні нагадуватиме їжачків – звідси і назва. Використання сметанною заправки надає готовому страві дивовижний і ніжний смак.

Гуляш без томатної пасти Гуляш з яловичини Гуляш зі свинини Гуляш зі свинини класичний Угорський гуляш зі свинини Як готувати білі гриби - рецепти

Меджимурский гуляш – рецепт приготування з покроковими фото

Меджимурский гуляш – чудове блюдо, приготоване з яловичини і свинини з додаванням картоплі та грибів. Такий гуляш має насичений смак. Спробувавши таку страву один раз, воно стане одним з найулюбленіших! Ситний та ароматний меджимурский гуляш зможе приготувати кожен! Досить знати деякі нюанси приготування.

Гуляш Гуляш з курки на сковороді Гуляш із курячої грудки з підливою Гуляш класичний

Гуляш із курячої грудки з підливою – рецепт приготування з покроковими фото

В якості гарячого страви пропонуємо вам приготувати гуляш із курячої грудки з підливою. Таке смачне і просте у приготуванні блюдо відмінно підійде для обіду або вечері. Готується цей гуляш з доступних інгредієнтів. Гуляш із курячої грудки з підливкою з задоволенням з’їсть навіть дитина!

Гуляш з курки з підливою Гуляш з курки з підливою на сковороді Гуляш з курки на сковороді Гуляш з підливою Гуляш класичний

Гуляш з курки з підливою на сковороді – рецепт приготування з покроковими фото

Гуляш з курки з підливою – блюдо, яке готується просто і швидко, а виходить неймовірно смачним. Такий гуляш відмінно поєднується з картоплею, макаронами і будь-яким іншим гарніром. Апетитне блюдо у вигляді гуляшу з курки доведеться по смаку усій родині. Таке блюдо завжди і у всіх виходить смачним!

Гуляш Гуляш з курки з підливою Гуляш з курячого філе з підливою Гуляш із курячої грудки з підливою Гуляш як в їдальні з підливою

Гуляш з курячого філе з підливою – рецепт приготування з покроковими фото

З приготуванням смачної страви – гуляшу з курячого філе з підливою – впорається навіть початківець кулінар. Незважаючи на чималу кількість інгредієнтів, готується такий гуляш досить просто і швидко. Шматочки курячого філе виходять м’якими і соковитими, а підлива робить дане м’ясне блюдо просто ідеальним за смаком.

Гуляш Гуляш в мультиварці Редмонд Гуляш з підливою Гуляш із курячої грудки з підливою Гуляш класичний

Гуляш з курки в мультиварці – рецепт приготування з покроковими фото

Приготувати гуляш з курки можна і в мультиварці. Страва вийде дуже смачним і ніжним, шматочки курки будуть просто танути в роті. Томатний соус, який використовується в приготуванні, додасть готовому страві насичений смак. Для приготування такого гуляшу не потрібні спеціальні уміння – все просто і доступно.

Гуляш Гуляш з яловичини Гуляш з яловичини з підливою Гуляш з яловичини з підливою без томатної пасти на сковороді Гуляш з яловичини з підливою зі сметани Гуляш як в їдальні з підливою Гуляш як у дитячому садку з підливою

Гуляш з яловичини як у дитячому садку – рецепт приготування з покроковими фото

Густа підлива з тануть у роті шматочками яловичини – самий справжній смак з дитинства! Такий гуляш практично кожен з нас пробував в дитячому саду. Смачний гуляш з яловичини зможе приготувати навіть початківець кулінар. Витратьте трохи часу – і ароматне блюдо буде радувати всю сім’ю!

Гуляш з картоплею Гуляш з яловичини Гуляш з яловичини з підливою Гуляш з яловичини з підливою на сковороді Гуляш з яловичини як в їдальні Гуляш як у дитячому садку з підливою Угорський гуляш із яловичини

Гуляш по-угорськи класичний рецепт приготування з покроковими фото

Вашій увазі пропонується класичний рецепт приготування гуляшу по-угорськи – простого і одночасно дуже смачного гарячого блюда. Обсмажена яловичина в поєднанні з паприкою та іншими інгредієнтами надає готовому страві чудовий смак. Класичний гуляш по-угорськи – смачно, просто і доступно!

Гуляш з яловичини з овочами Гуляш з яловичини з підливкою з борошна і томатної пасти на сковороді Гуляш з яловичини з підливою Гуляш з яловичини з цибулею та морквою на сковороді Гуляш з яловичини як в їдальні Угорський гуляш із яловичини

Гуляш з яловичини з підливою на сковороді – рецепт приготування з покроковими фото

Вашій увазі представлений один з рецептів приготування гуляшу з яловичини. З приготуванням такого смачного м’ясного блюда впорається кожен, навіть початківець кулінар. Гуляш з підливою, приготований з яловичини на сковороді, люблять усі без винятку!

Їжачки з фаршу Їжачки з фаршу і рису Їжачки з фаршу і рису в мультиварці

Дієтичне їжачки з фаршу з рисом – рецепт приготування з покроковими фото

Їжачки з фаршу з рисом можна приготувати на пару, в такому випадку дане блюдо буде вважатися дієтичним. Крім відмінних смакових якостей можна відзначити корисність такого м’ясної страви. Воно відмінно підійде людям, які дотримуються дієтичного харчування, і дітям. Рецепт простий, а їжачки з фаршу з рисом виходять смачними і корисними.

Їжачки з фаршу Їжачки з фаршу і рису Їжачки з фаршу і рису з підливою в духовці

Їжачки з свинячого фаршу з рисом – рецепт приготування з покроковими фото

Їжачки з свинячого фаршу з рисом – ситне і соковите блюдо, з приготуванням якого впорається і початківець кулінар. Таке м’ясне блюдо стане відмінним рішенням для сімейного обіду, доповнивши будь гарнір. Від смачних і ніжних м’ясних їжачків з рисом ніхто не зможе відмовитися!

Гуляш без томатної пасти Гуляш з картоплею Гуляш з яловичини з овочами Гуляш зі свинини з овочами Гуляш зі свинини з підливою без томатної пасти на сковороді Гуляш зі свинини класичний

Класичний гуляш з яловичини по-угорськи – рецепт приготування з покроковими фото

Класичний гуляш по-угорськи традиційно готують з яловичини. Такий гуляш – смачне і ситне блюдо, яке зовні нагадує щось середнє між м’ясом в соусі і густим супом. Приготувати цей смачний гуляш по-угорськи зможе кожна господиня!

Їжачки з фаршу Їжачки з фаршу і рису Їжачки з фаршу і рису в каструлі Їжачки з фаршу і рису з підливою в духовці

Їжачки з фаршу з рисом з томатною пастою в каструлі – рецепт приготування з покроковими фото

Якщо ви любите, щоб м’ясне блюдо було повністю в підливці, то відмінним варіантом стане приготування їжачків з фаршу з рисом в каструлі. Підлива з томатною пастою дозволить готовому блюду мати насичений і приємний смак. Приготувати смачні і апетитні їжачки зможе кожна господиня!

Їжачки з фаршу з рисом в сметанному соусі в духовці Їжачки з фаршу і рису Їжачки з фаршу і рису з підливою в духовці Їжачки з фаршу і рису на сковороді

Їжачки з фаршу з рисом в томатній пасті і сметані на сковороді – рецепт приготування з покроковими фото

Їжачки з фаршу з рисом в томатній пасті і сметані на сковороді чудово підійдуть на обід або вечерю. Блюдо виходить збалансованим, ароматним і шалено смачним. Щоб зекономити час на приготування, заздалегідь подбайте про те, щоб у вас був відварений рис і готовий м’ясний фарш.

Їжачки з фаршу з рисом в сметанному соусі в духовці Їжачки з фаршу і рису Їжачки з фаршу і рису в каструлі Їжачки з фаршу і рису з підливою в духовці

Їжачки з фаршу з рисом з томатною підливою в каструлі – рецепт приготування з покроковими фото

Їжачки – широко поширене ситне блюдо, яке можна приготувати в духовці на сковороді або в каструлі. Це блюдо – відмінний варіант, щоб швидко і смачно нагодувати велику родину. За рахунок рису, використовується в приготуванні, блюдо не вимагає додаткового гарніру.

Їжачки з фаршу і рису Їжачки з фаршу і рису з підливою в духовці Їжачки з фаршу і рису на сковороді

Їжачки з фаршу з рисом з томатною підливою на сковороді – рецепт приготування з покроковими фото

Хочу поділитися простим і швидким рецептом їжачків з фаршу з рисом з томатною підливою, приготованих на сковороді. Блюдо виходить ситним і соковитим, і не вимагає додаткового гарніру. Як доповнення можна подати свіжі овочі на ваш розсуд.

Їжачки з фаршу Їжачки з фаршу і рису Їжачки з фаршу і рису в мультиварці Їжачки з фаршу і рису з підливою в духовці

Їжачки з фаршу з рисом в томатному соусі в мультиварці – рецепт приготування з покроковими фото

Якщо у вас в наявності є кухонні помічниця – мультиварка, обов’язково скористайтеся простим і смачним рецептом їжачків з фаршу з рисом в томатному соусі. Блюдо виходить ніжним і соковитим. Відмінно підійде всім, хто стежить за своїм харчуванням і фігурою. Обов’язково приготуйте, і ви не пошкодуєте.

Їжачки з фаршу Їжачки з фаршу і рису Їжачки з фаршу і рису в духовці Їжачки з фаршу і рису з підливою в духовці

Їжачки з фаршу з рисом в томатному соусі в духовці – рецепт приготування з покроковими фото

З великим задоволенням хочу поділитися чудовим рецептом їжачків з фаршу з рисом в томатному соусі в духовці. Цим рецептом мене навчила бабуся. Я часто готую їжачки, а щоб скоротити час приготування, я формую велика кількість їжачків і заморожую їх, а потім по мірі необхідності використовую. Це дуже зручно.

Їжачки з фаршу Їжачки з фаршу з рисом в сметанному соусі в духовці Їжачки з фаршу і рису в духовці Їжачки з фаршу і рису з підливою в духовці

Їжачки з фаршу з рисом в томатній пасті і сметані в духовці – рецепт приготування з покроковими фото

Їжачки, як і більшість страв, мають велику кількість різноманітних варіантів, і кожна господиня готує їх за своїм улюбленим рецептом. Я хочу поділитися простим, на мій погляд, рецептом їжачків з фаршу з рисом в томатній пасті і сметані, приготованих в духовці.

Їжачки з фаршу Їжачки з фаршу і рису Їжачки з фаршу і рису в духовці Їжачки з фаршу і рису з підливою в духовці

Їжачки з фаршу з рисом з томатною підливою в духовці – рецепт приготування з покроковими фото

Їжачки з фаршу з рисом з томатною підливою, приготовлені в духовці – чудовий варіант для сімейного обіду. Страва не вимагає якихось спеціальних навичок, з ним впорається будь-яка господиня. Процес приготування простий, але трохи тривалий. Якщо у вас заздалегідь зварений рис, це значно скоротить час приготування їжачків.

Їжачки з фаршу з рисом в сметанному соусі в духовці Їжачки з фаршу і рису в духовці Їжачки з фаршу і рису з підливою в духовці

Їжачки з фаршу з рисом з картоплею в духовці – рецепт приготування з покроковими фото

Пропоную приготувати неймовірно смачне і яскраве страва – їжачки з фаршу з рисом з картоплею в духовці, – яке можна приготувати не лише на обід або вечерю, а також подати в якості гарячого блюда на святкове застілля. Їжачки з фаршу з рисом і картоплею, приготовані в духовці, виходять надзвичайно соковитими і ніжними.

Їжачки з фаршу Їжачки з фаршу і рису

Їжачки з фаршу з рисом для дітей – рецепт приготування з покроковими фото

Хочу поділитися чудовим простим рецептом їжачків з фаршу з рисом для дітей. Для приготування цієї страви не потрібно спеціальних навичок і особливих інгредієнтів. Використовується мінімальна кількість доступних недорогих продуктів. Маленькі дітки дуже люблять такі їжачки. Приготуйте і порадуйте свого малюка.

Їжачки з фаршу Їжачки з фаршу з рисом в сметанному соусі в духовці Їжачки з фаршу і рису в духовці Їжачки з фаршу і рису з підливою в духовці

Їжачки з фаршу з рисом в томатно-сметанному соусі в духовці – рецепт приготування з покроковими фото

Пропоную приготувати на обід їжачки з фаршу з рисом в томатно-сметанному соусі в духовці. Блюдо виходить ситним, ніжним і соковитим з ароматним соусом. Відмінний варіант, щоб смачно нагодувати свою сім’ю. Додатково можна приготувати улюблений гарнір, але і без гарніру страва виходить повноцінним і збалансованим.

Їжачки з фаршу Їжачки з фаршу і рису Їжачки з фаршу і рису з підливою в духовці

Їжачки з фаршу з рисом в томатному соусі в каструлі – рецепт приготування з покроковими фото

Хочу поділитися дієтичним рецептом неймовірно ніжних їжачків з фаршу з рисом в томатному соусі, приготовані в каструлі. Рецепт вважаю дієтичним, так як їжачки не вимагають попереднього обжарювання. Якщо хочете зробити їжачки менш калорійними, використовуйте нежирний фарш.

Їжачки з фаршу Їжачки з фаршу і рису Їжачки з фаршу і рису з підливою в духовці Їжачки з фаршу і рису на сковороді

Їжачки з фаршу з рисом в томатному соусі на сковороді – рецепт приготування з покроковими фото

Пропоную приготувати неймовірно смачні, соковиті і ніжні їжачки з фаршу з рисом в томатному соусі на сковороді. Ситна страва чудово підійде для обіду, вечері і навіть сімейного застілля. Ароматні їжачки подають як самостійне блюдо, або доповнюють їх гарніром. Відмінно поєднуються зі свіжими овочами.

Гуляш Гуляш з індички Гуляш з індички з підливою на сковороді Гуляш з підливою Гуляш класичний Гуляш як в їдальні з підливою

Гуляш з індички зі сметаною – рецепт приготування з покроковими фото

М’ясо індички відноситься до дієтичного, тому страви з нього виходять легкими, але одночасно поживними. Гуляш з індички можна подавати на обід або вечерю і не боятися зіпсувати фігуру.

Гуляш Гуляш з підливою Гуляш з яловичини з овочами Гуляш з яловичини з підливкою з борошна і томатної пасти на сковороді Гуляш з яловичини з підливою Гуляш з яловичини як в їдальні Гуляш класичний Гуляш як в їдальні з підливою

Гуляш з яловичини як у садку – рецепт приготування з покроковими фото

Їжа для дітей завжди готується з самим продуманим рецептами. Тому такі страви виходять смачними і максимально збалансованими. Гуляш з яловичини по цьому рецепту нагадає вам смак дитинства.

Гуляш без томатної пасти Гуляш з картоплею Гуляш зі свинини Гуляш зі свинини з підливою без томатної пасти на сковороді Гуляш зі свинини класичний Угорський гуляш зі свинини

Угорський гуляш зі свинини – рецепт приготування з покроковими фото

Угорський гуляш – дуже ситна страва, а точніше дуже густий суп, яким можна нагодувати всю сім’ю і за смаком нітрохи не гірше класичного варіанту з яловичини. Єдиний, але не дуже значний мінус – тривалий час приготування страви.

Гуляш з яловичини Гуляш з яловичини з підливою Гуляш з яловичини класичний Гуляш з яловичини як в дитячому саду Гуляш з яловичини, щоб м'ясо було м'яким і соковитим

Гуляш з яловичини як в їдальні – рецепт приготування з покроковими фото

Існує величезна безліч рецептів гуляшу, кожен гарний по-своєму. Але завжди приступаючи до готування цього блюда, згадується смак гуляшу з їдальні, який дуже хочеться повторити. А адже процес приготування гуляшу зовсім не складний і кожному під силу навчиться готувати його правильно, як в їдальні.

Гуляш Гуляш без томатної пасти Гуляш з яловичини з овочами Гуляш з яловичини класичний Гуляш з яловичини, щоб м'ясо було м'яким і соковитим Гуляш класичний

Гуляш з яловичини без томатної пасти – рецепт приготування з покроковими фото

Гуляш з яловичини – одне з найбільш простих і смачних страв для повсякденного меню. Воно поєднує в собі відразу соковите м’ясо і густу підливу, що робить його підходящим для будь-якого гарніру. Саме за простоту і практичність гуляш люблять господині.

Гуляш Гуляш з яловичини з овочами Гуляш з яловичини з підливою Гуляш з яловичини з підливою в каструлі Гуляш з яловичини з підливою зі сметани Гуляш з яловичини з цибулею і морквою Гуляш з яловичини, щоб м'ясо було м'яким і соковитим

Гуляш з чорносливом – рецепт приготування з покроковими фото

Приготування гуляшу з чорносливом дозволить вам внести різноманітність у свій повсякденний раціон, але не сильно відходити від традиційної кухні. Особливо добре чорнослив доповнює смак і аромат червоного м’яса, радимо обов’язково спробувати.

Гуляш в мультиварці Гуляш в мультиварці Редмонд Гуляш зі свинини як в дитячому саду Гуляш класичний

Гуляш зі свинини в мультиварці Редмонд – рецепт приготування з покроковими фото

Традиційно вважається, що гуляш – це тушковану в підливці м’ясо. Зазвичай готується воно з яловичини або свинини, можна урізноманітнити його овочами. І звичайно це дуже смачне блюдо можна приготувати в мультиварці Редмонд.

Гуляш з підливою Гуляш класичний Гуляш як в їдальні з підливою Гуляш як у дитячому садку з підливою

Гуляш із стегна індички – рецепт приготування з покроковими фото

Гуляш із стегна індички – відмінний варіант для сімейної вечері або обіду. Таке блюдо можна навіть включати в дієтичне і дитяче меню. З таким простим рецептом під силу справиться будь кулінару.

Гуляш з курки Гуляш з курки з підливою Гуляш з курки на сковороді Гуляш класичний гуляш Курячий з підливкою з томатної пасти на сковороді

Гуляш з курячих шлунків з підливою – рецепт приготування з покроковими фото

З субпродуктів виходить дуже смачний і корисний гуляш. Завдяки тому, що шлунки тушкують до готовності в підливі, вони виходять дуже м’якими. Таке блюдо можна сміливо включати навіть в дитячий раціон.

Гуляш Гуляш з картоплею Гуляш з яловичини з овочами Гуляш з яловичини з підливою в каструлі Гуляш зі свинини Гуляш зі свинини з овочами Угорський гуляш зі свинини

Угорський суп-гуляш з яловичиною – рецепт приготування з покроковими фото

Угорський суп-гуляш є абсолютно самодостатнє і збалансованим стравою. Його приготування не доставить особливих клопотів, а нагодувати їм можна велику компанію.

Гуляш без томатної пасти Гуляш зі свинини, щоб м'ясо було м'яким і соковитим Гуляш як в їдальні з підливою Угорський гуляш зі свинини

Гуляш зі свинини в сметанному соусі – рецепт приготування з покроковими фото

Смачне і ситне блюдо можна приготувати з свинини. Воно має угорські корені. І за таким рецептом м’ясо обов’язково гаситься в соусі, іноді з додаванням овочів. Ми пропонуємо загасити м’ясо в сметанному соусі.

Гуляш Гуляш без томатної пасти Гуляш з курки з підливою на сковороді Гуляш з курки на сковороді Гуляш з підливою Гуляш класичний

Гуляш з курки в сметанному соусі – рецепт приготування з покроковими фото

Пропонуємо спробувати рецепт смачного гуляшу з курки в сметанному соусі. Ніжний вершковий соус дуже добре поєднується з легким курячим м’ясом. Посилити смак страви можна за допомогою часнику, куркуми або пряних трав.

Гуляш Гуляш класичний

Гуляш з солоними огірками – рецепт приготування з покроковими фото

Гуляш з солоними огірками виходить по-справжньому домашнім. Шматочки тушкованого м’яса з часточками солоних огірків в ніжній підливці – блюдо, яке збере за обіднім столом всю сім’ю і нікого не залишить голодним.

Гуляш Гуляш без томатної пасти Гуляш з індички Гуляш класичний Гуляш як у дитячому садку з підливою

Гуляш з філе індички – рецепт приготування з покроковими фото

М’ясо індички відноситься до дієтичних продуктів, однак гуляш з нього виходить досить ситним і наваристим. Таким блюдом можна нагодувати всю сім’ю, а також воно з легкістю прикрасить будь-яке святкове застілля.

Гуляш Гуляш зі свинини Гуляш зі свинини з підливою без томатної пасти на сковороді Гуляш зі свинини класичний Гуляш класичний

Гуляш по-угорськи зі свинини – рецепт приготування з покроковими фото

Ще в радянські часи гуляш прийшов до нас з Угорщини, він підкорив господинь своєю простотою і доступністю інгредієнтів. Гуляш являє собою ніжне, добре тушковане м’ясо з овочами в густий ароматною підливці, до такої страви можна подавати абсолютно будь-який гарнір по своєму смаку.

Гуляш без томатної пасти Гуляш з яловичини з підливою без томатної пасти на сковороді Гуляш з яловичини з цибулею і морквою Гуляш з яловичини класичний Гуляш з яловичини як в їдальні Гуляш класичний Гуляш як в їдальні з підливою

Гуляш з яловичого серця з підливою – рецепт приготування з покроковими фото

Гуляш з яловичого серця не тільки смачне, але і дуже поживне блюдо. Приготувавши такий гуляш на вечерю, ви порадуєте своїх близьких новим оригінальним смаком, різноманітите і збагатите свій раціон.

Гуляш Гуляш з курки Гуляш з курки з підливою Гуляш з курячого філе з підливою Гуляш з підливою Гуляш класичний Гуляш як в їдальні з підливою

гуляш Курячий в сметанному соусі – рецепт приготування з покроковими фото

На гуляш з курячого м’яса у вас піде набагато менше часу, ніж на традиційний рецепт з яловичини. Це дуже ніжне і смачне блюдо з вершковим смаком, чудово підходить до макаронів.

Гуляш Гуляш з підливою Гуляш з яловичини Гуляш з яловичини з підливою зі сметани Гуляш з яловичини, щоб м'ясо було м'яким і соковитим

Гуляш з яловичини з грибами рецепт приготування з покроковими фото

Дуже смачним і неймовірно ароматним виходить яловичий гуляш з грибами. Таке блюдо навіть не потребує гарнірі. Успіх страви залежить від м’яса, воно не повинно бути сухим і жилавим, а гриби підійдуть будь-які, які є у вас на кухні.

Кабачки для схуднення Кабачки з м'ясом Овочеве рагу з баклажанами Овочеве рагу з картоплею і перцем Овочеве рагу ПП Страви з кабачків на сковороді

Овочеве рагу з кабачками, баклажанами, картоплею та мясом – рецепт з покроковими фото

З великим задоволенням хочу поділитися чудовим рецептом овочевого рагу з кабачками баклажанами, картоплею та м’ясом. Таке блюдо чудово підійде тим хто не любить гарніри з круп або макаронних виробів. блюдо виходить корисним за рахунок використання великої кількості овочів і досить ситним.

Кабачки в духовці без м'яса Кабачки з помідорами Овочеве рагу в духовці Овочеве рагу з кабачками і морквою Овочеве рагу з кабачками, баклажанами і картоплею Овочеве рагу з картоплею і помідорами ПП рецепти з кабачків

Овочеве рагу з кабачками, баклажанами і картоплею в духовці – рецепт з покроковими фото

Овочеве рагу – корисне і соковите блюдо, яке можна приготувати в мультиварці, на плиті або в духовці. Сьогодні я хочу поділитися рецептом овочевого рагу з кабачками, баклажанами і картоплею, приготованого в духовці. Таке блюдо можна подати в будь-який день, на вечерю або на сімейний обід, або використовувати як гарнір на святковому застіллі.

Горбуша в духовці Горбуша з картоплею в духовці Горбуша з овочами в духовці Пироги

Пиріг з консервованої горбушею і картоплею – рецепт в духовці з покроковими фото

Хочу поділитися чудовим рецептом простого і смачного пирога з консервованої горбушею і картоплею. Цей пиріг чудово підійде для вечері, а також для сімейного чаювання. Процес приготування досить швидкий і не забере у вас багато часу.

Кабачки з баклажанами Овочеве рагу в мультиварці Овочеве рагу з баклажанами в мультиварці Овочеве рагу з баклажанами, кабачками і перцем Овочеве рагу з кабачками в мультиварці Овочеве рагу з кабачками і картоплею Овочеве рагу з кабачками, баклажанами і картоплею

Овочеве рагу з кабачками, баклажанами, картоплею в мультиварці – рецепт з покроковими фото

Для любителів різноманітних овочевих страв хочу запропонувати приготувати овочеве рагу з кабачками, баклажанами, картоплею в мультиварці. Блюдо виходить соковитим, корисним і ароматним. Його подають як самостійного або використовують як гарнір до м’ясних і рибних страв.

Горбуша в духовці Горбуша з сиром і майонезом в духовці Горбуша з сиром і овочами в духовці Горбуша з цибулею і майонезом в духовці Страви з риби

Горбуша з картоплею і сиром в духовці – рецепт з покроковими фото

Настійно рекомендую приготувати апетитну і збалансоване блюдо на обід або звана вечеря. Горбуша з картоплею і сиром в духовці виходить соковитою і ароматною. Процес приготування зовсім нескладний. Шикарне блюдо буде вигідно виглядати на святковому столі.

Горбуша в духовці Горбуша з картоплею в духовке Горбуша з овочами в духовці Пироги

Пиріг з горбушею і картоплею в духовці – рецепт з покроковими фото

Любителям несолодкої домашньої випічки хочу запропонувати чудовий рецепт пирога з горбушею і картоплею. Пиріг можна подавати з чаєм або в якості вечері. Пиріг з горбушею і картоплею виходить соковитим і досить ароматним. Обов’язково спробуйте приготувати його.

Кабачки в каструлі Овочеве рагу з кабачків і перцем Овочеве рагу з кабачків і помідором Овочеве рагу з кабачків, перцем і помідором Овочеве рагу з картоплею Овочеве рагу з помідорами

Овочеве рагу з кабачками, капустою і картоплею в каструлі – рецепт з покроковими фото

Овочеве рагу з кабачками, капустою і картоплею в каструлі – апетитне і корисне блюдо, яке можна подавати як самостійне або використовувати в якості ароматного овочевого гарніру до м’ясних або рибних страв. Для овочевого рагу використовують прості і доступні інгредієнти. Особливо смачним виходить страва з молодих овочів з власного дачної ділянки.

Кабачки з сиром Курячі грудки з кабачками в духовці Лазанья

Дієтична ПП лазанья з куркою – рецепт приготування з покроковими фото

Для тих, хто стежить за своїм харчуванням і фігурою, а також всім, хто з якихось причин не вживає в їжу борошняні вироби, пропоную приготувати дієтичну лазанью з куркою. Гаряче блюдо виходить ситним, смачним і ароматним з приємною сирною скоринкою.

Горбуша в клярі Горбуша в клярі на сковороді Страви з риби

Горбуша в клярі з майонезом і борошном – рецепт на сковороді з покроковими фото

Горбуша – корисна, доступна і досить недорога риба, з якої можна приготувати безліч різних рецептів. Сьогодні я пропоную приготувати горбушу в клярі з майонезом і борошном. Таке блюдо чудово виглядатиме на святковому столі. Горбуша виходить соковитою і неймовірно смачною, обов’язково спробуйте приготувати і ви не пошкодуєте.

Лазанья Лазанья без соусу Бешамель Лазанья з лаваша Лазанья з лаваша з куркою м'ясна Лазанья

Лінива лазанья з лаваша з куркою – рецепт приготування з покроковими фото

Якщо ви не знаєте, як швидко і смачно нагодувати свою сім’ю, обов’язково скористайтеся цим простим і швидким рецептом ледачою лазаньї з лаваша з куркою. Блюдо виходить соковитим, досить цікавим і незвичайним.

Горбуша з картоплею в духовці Горбуша з сиром і помідорами в духовці Горбуша з цибулею і майонезом в духовці Горбуша шматочками в духовці Страви з риби Шматочки горбуші з сиром в духовці

Горбуша з картоплею і грибами в духовці – рецепт з покроковими фото

Горбуша з картоплею і грибами в духовці має неймовірне поєднання смаку та аромату. Воно вийде смачним і ситним, легким у приготуванні, яка підійде для будь-якого святкового вечері або сімейного обіду.

Горбуша в духовці Горбуша з морквою і цибулею в духовці Горбуша з овочами в духовці Горбуша шматочками в духовці Стейки горбуші в духовці

Горбуша в маринаді з морквою і цибулею – рецепт з покроковими фото

Горбуша – корисна риба, яку можна знайти у магазині в будь-який час року. Існує безліч різних рецептів приготування горбуші. Сьогодні я хочу поділитися рецептом горбуші в маринаді з морквою і цибулею. Блюдо виходить соковитим і ніжним, його можна подавати як самостійне або додатково приготувати до нього гарнір.

Лазанья Лазанья з грибами Лазанья з грибами і сиром Лазанья з куркою Лазанья з куркою і грибами м'ясна Лазанья

Лазанья з куркою та шпинатом – рецепт приготування з покроковими фото

Не так давно довелося спробувати лазанью з куркою та шпинатом. Це блюдо настільки мені сподобалося, що тепер я його готую на кожен сімейне свято. Спробуйте і ви приготувати і ніжну соковиту лазанью. Ваші близькі будуть шоковані від ідеального поєднання продуктів.

Горбуша в духовці Горбуша з овочами в духовці Горбуша з овочами у фользі в духовці Горбуша з цибулею у фользі в духовці Стейки горбуші у фользі в духовці Страви з риби

Стейки горбуші з картоплею в духовці – рецепт з покроковими фото

Я хочу запропонувати рецепт стейків горбуші з картоплею в духовці. Горбуша – корисна риба, багата необхідними амінокислотами для людського організму. Горбушу можна приготувати різними способами. Блюдо виходить досить соковитим і смачним.

Горбуша в духовці Горбуша з овочами в духовці Горбуша з сиром і майонезом в духовці Горбуша з сиром і овочами в духовці Горбуша з сиром і помідорами в духовці Горбуша з цибулею і майонезом в духовці

Горбуша з картоплею в рукаві в духовці – рецепт з покроковими фото

Хочу поділитися простим і швидким рецептом горбуші з картоплею в рукаві. Блюдо виходить неймовірно смачним, соковитим і просто тане в роті. Спробуйте приготувати на сімейний обід або вечерю, і ваші рідні вам скажуть спасибі.

Лазанья Лазанья з грибами м'ясна Лазанья

Лазанья з куркою, грибами і сиром рецепт приготування з покроковими фото

З великим задоволенням хочу поділитися своїм улюбленим рецептом лазаньї з куркою, грибами і сиром. Страва чудово підійде на будь-святкове застілля або для звичайного сімейного вечері. Лазанья виходить досить ситний і ароматною. Страва не вимагає спеціальних навичок, і готуватися з доступних продуктів.

Горбуша з картоплею в духовці Горбуша з овочами в духовці Горбуша шматочками в духовці Страви з риби

Горбуша з картоплею і майонезом в духовці – рецепт з покроковими фото

В сучасному світі велика кількість людей відмовляється від м’яса на користь корисних сортів риби. Я хочу запропонувати приготувати сьогодні чудове і просте у приготуванні блюдо, яке можна подати на будь сімейне застілля. Горбуша з картоплею і майонезом виходить ніжною і соковитою.

Горбуша в духовці Горбуша з картоплею в духовке Горбуша з овочами в духовці Пироги

Листковий пиріг з горбушею і картоплею – рецепт в духовці з покроковими фото

Для тих, хто не любить возитися з тестом, пропоную приготувати пиріг з горбушею і картоплею з готовим тестом. Пиріг виходить досить апетитним, соковитим з приємною хрусткою скоринкою. Такий пиріг можна подати на святковий стіл або побалувати своїх рідних у звичайний будній день.

Горбуша з картоплею в духовці Горбуша з морквою і цибулею в духовці Горбуша з овочами в духовці Страви з риби

Горбуша з картоплею і цибулею в духовці – рецепт з покроковими фото

Хочу запропонувати чудовий варіант для вечері або святкового застілля. Горбуша, приготовлена в духовці з картоплею і цибулею виходить соковитою і досить ароматною. Ваші близькі оцінять ніжне і яскраве блюдо і попросять добавки.

Горбуша в клярі Горбуша в клярі на сковороді Смажена горбуша на сковороді

Горбуша в клярі з цибулею – рецепт на сковороді з покроковими фото

З великим задоволенням хочу поділитися простим і неймовірно смачним рецептом горбуші в клярі з цибулею. Блюдо досить просте у приготуванні. А в результаті ароматний і смачний делікатес. Якщо ви хочете спростити процес приготування, купуйте відразу готове філе горбуші.

Дієтичні страви з кабачків Кабачки в духовці з фаршем та сиром Кабачки з фаршем в духовці Кабачки з фаршем та сиром класична Лазанья ПП рецепти з кабачків Страви з кабачків

Лазанья з кабачків з фаршем в духовці – рецепт приготування з покроковими фото

Пропоную приготувати альтернативне страва традиційної лазаньї – лазанья з кабачків з фаршем, яка виходить соковитою і смачною. Таке блюдо відмінно підійде всім, хто не вживає в їжу макаронні вироби. Його можна подавати на святковий стіл або в якості сімейного вечері.

Горбуша в сметані в духовці Горбуша в сметані з цибулею в духовці Горбуша з картоплею в духовці Горбуша з морквою і цибулею в духовці Горбуша з овочами в духовці Горбуша цілком у духовці

Горбуша цілком з картоплею в духовці – рецепт з покроковими фото

Хочу поділитися швидким та простим рецептом для вечері або обіду. Горбуша цілком з картоплею готуватися за невеликий час, а виходить дуже смачною та апетитною. Соковите блюдо, безсумнівно, припаде до смаку всім членам вашої сім’ї.

Лазанья з куркою Лазанья з куркою і грибами м'ясна Лазанья

Лазанья з курячою грудкою – рецепт приготування з покроковими фото

Лазанья – традиційне італійське блюдо, яке подають в будь-якому ресторані. Це блюдо адаптувалося по багатьом країнам світу і в кожній країні його готують по-своєму. Я хочу поділитися своїм улюбленим рецептом лазаньї з курячою грудкою. В якості м’ясної начинки можна використовувати будь-м’ясний фарш, а також гриби.

Горбуша з морквою і цибулею в духовці Горбуша з овочами в духовці Горбуша з сиром в духовці Горбуша з сиром і сметаною в духовці Горбуша з цибулею і майонезом в духовці Страви з риби Шматочки горбуші з сиром в духовці

Горбуша в сметані з морквою і цибулею в духовці – рецепт з покроковими фото

Пропоную приготувати і ніжну соковиту горбушу в духовці з морквою і цибулею в сметані. Страва чудово підійде як на кожен день, так і для святкового застілля. Процес приготування горбуші досить простий, найскладніше – це очистити рибу.

Горбуша в сметані в духовці Горбуша в сметані з цибулею в духовці Горбуша з морквою і цибулею в духовці Горбуша з овочами в духовці Горбуша з сиром і сметаною в духовці Горбуша у фользі в духовці Страви з кабачків

Горбуша, запечена шматочками з картоплею с духовці – рецепт з покроковими фото

Горбуша, запечена шматочками з картоплею с духовці – це варіант якщо ви не знаєте, що приготувати на святкове торжество, який підійде для будь-якого столу, а готується швидко і легко. Така горбуша не відніме у вас багато часу і принесе незабутнє гастрономічне задоволення.

Лазанья з грибами Лазанья з грибами і сиром Лазанья з куркою м'ясна Лазанья

Лазанья з куркою і грибами у вершковому соусі – рецепт приготування з покроковими фото

Хочу запропонувати неймовірно смачний рецепт ароматної і соковитою лазаньї з куркою і грибами у вершковому соусі. Таке блюдо можна приготувати на сімейний обід або пригостити близьких на святковому торжестві. Рецепт досить простий результат просто вище всіх очікувань.

Горбуша в духовці Горбуша з лимоном в духовці Горбуша з морквою і цибулею в духовці Горбуша з овочами в духовці Горбуша з сиром в духовці Страви з риби

Горбуша з морквою, сиром і цибулею в духовці – рецепт з покроковими фото

Хочу поділитися ще одним улюбленим рецептом горбуші з морквою, сиром і цибулею, приготованим в духовці. Таке стравою я часто готую на сімейні свята й торжества. Горбуша виходить соковитою і ніжною. Рекомендую і вам приготувати це просте блюдо.

Жульєн в горщиках Жульєн в горщиках з куркою і грибами Жульєн в горщиках з куркою, грибами та вершками Жульєн в кокотницях Жульєн з грибами і сиром Жульєн з печерицями та сиром

Жульєн з куркою, грибами, сметаною і вершками в духовці – рецепт з покроковими фото

Жульєн з куркою і грибами – відмінний варіант смачної вечері в сімейному колі або варіанти гарячого блюда на святковий стіл, який готуватися буквально за годину, а якщо відварити куряче філе заздалегідь – не більш півгодини. У жульене ідеально поєднуються відварна курка, обсмажені гриби з цибулею і вершково-сметанний соус. Подача жульєна, запеченого в коктницах під сирною скоринкою, завжди виглядає ефектно, а сам жульєн – апетитно!

Горбуша в духовці Горбуша з лимоном в духовці Горбуша з морквою і цибулею в духовці Стейки горбуші в духовці

Горбуша в майонезі з морквою і цибулею в духовці – рецепт з покроковими фото

Горбуша в майонезі з морквою і цибулею в духовці можна приготувати на будь сімейне свято або вечеря в будній день. Горбуша, приготовлена таким способом, виходить соковитою і ніжною. Обов’язково спробуйте приготувати і ви не пошкодуєте.

Жульєн в горщиках з куркою і грибами Жульєн з грибами в духовці класичний Жульєн з грибами класичний Жульєн з куркою і грибами Жульєн з куркою і печерицями Жульєн з куркою, грибами і сметаною Жульєн класичний

Жульєн з куркою і грибами зі сметаною в горщику в духовці – рецепт з покроковими фото

Смачний жульєн з куркою і грибами готуватися легко і досить швидко. Курячу грудку необхідно відварити, гриби і цибулю обсмажити. Потім з’єднати інгредієнти в сковороді, заправити сметаною і спеціями і протушкувати кілька хвилин. Потім жульєн розкладається по горщикам і запікається під апетитною сирною скоринкою. І через 40-50 хвилин у вас на столі смачне і ситне блюдо, яке однаково добре підійде для святкового столу або вечері в колі сім’ї.

Смажена горбуша на сковороді Шматочки горбуші, смажені на сковороді

Горбуша в сметанному соусі на сковороді – рецепт з покроковими фото

Настійно рекомендую скористатися моїм улюбленим і простим рецептом горбуші в сметанному соусі на сковороді. Блюдо виходить просто ідеальним за текстурою, риба залишається щільним, але при цьому соковитою і ніжною. Приготування горбуші в сметанному соусі не відніме у вас багато часу, а страва вийде просто неймовірно смачним.

Жульєн Жульєн в горщиках Жульєн з грибами Жульєн з грибами в духовці класичний Жульєн з грибами і сиром Жульєн з куркою Жульєн з куркою і печерицями Жульєн з сметаною

Класичний жульєн з куркою, грибами і сметаною в духовці – рецепт з покроковими фото

Варіантів приготування жульєна дуже багато, однак, практично всі вони в основі містять курку, гриби, цибулю і сир. Соус, як правило, складається з вершків або сметани, а сам жульєн запікається під сирною скоринкою. Сьогодні ми хочемо запропонувати вам класичний рецепт приготування жульєна з соусом на основі сметани. Запікати жульєн в духовій шафі ми рекомендуємо безпосередньо перед подачею, щоб насолодитися його приголомшливою консистенцією.

Жульєн Жульєн в кокотницях Жульєн з грибами в духовці класичний Жульєн з печериць Жульєн з печерицями та сиром

Жульєн з креветками та грибами в духовці – рецепт з покроковими фото

Жульєн з морепродуктів – один з безлічі варіантів приготування жульєна. Ніжний по консистенції, з додаванням креветок, часнику і печериць, жульєн виходить неймовірно смачний і ароматний. Жульєн запікається у великій кількості вершків, тому має вершковий смак, який ідеально доповнює смак сиру.

Жульєн в горщиках з куркою і грибами Жульєн в кокотницях Жульєн в кокотницях з куркою і грибами Жульєн з грибами в духовці класичний Жульєн з печериць Жульєн класичний

Класичний жульєн з куркою, грибами та вершками в духовці – рецепт з покроковими фото

Жульєн – це страва французької кухні, яке отримало свою назву завдяки способу нарізки продуктів – соломкою. Класичний жульєн складається з відвареного курячого філе, смаженої цибулі і обсмажених грибів, які запікаються у вершковому соусі, приготовленому на основі вершків з борошном і спеціями. Запікається жульєн в невеликих формочках в духовій шафі під апетитною сирною скоринкою.

Смажена горбуша на сковороді Стейки горбуші смажені на сковороді Страви з риби Шматочки горбуші, смажені на сковороді

Тушкована горбуша з овочами на сковороді – рецепт з покроковими фото

Хочу поділитися рецептом горбуші тушкованої з овочами на сковороді, яким частенько користуюся сама і рекомендую своїм знайомим. Блюдо виходить ніжним, соковитим і досить апетитним. Процес приготування досить простий, а в результаті неймовірно смачна рибка.

Смажена горбуша на сковороді Стейки горбуші смажені на сковороді Страви з риби Шматочки горбуші, смажені на сковороді

Горбуша на сковороді, щоб не була суха – рецепт приготування з покроковими фото

Від своїх знайомих і приятельок часто чую таке, що горбуша на сковороді виходить сухий. Сьогодні хочу поділитися рецептом смаженої горбуші, приготовленої на сковороді. Горбуша, приготована за цим рецептом, завжди виходить ніжною і соковитою, рецепт до неподобства простий, а в результаті неймовірно смачна риба.

Стейки горбуші смажені на сковороді Страви з риби Шматочки горбуші, смажені на сковороді

Горбуша у вершковому соусі на сковороді – рецепт з покроковими фото

Горбуша, на мій погляд, ідеальна риба, яку можна приготувати різними способами, і вона все одно буде смачною і соковитою. Сьогодні пропоную приготувати простий і швидкий рецепт горбуші у вершковому соусі на сковороді. Риба виходить апетитною і ніжною, відмінно підійде в якості пізнього білкового вечері. Якщо у вас є в наявності філе горбуші, це значно заощадить ваш час.

Смажена горбуша на сковороді Стейки горбуші смажені на сковороді Страви з риби Шматочки горбуші, смажені на сковороді

Горбуша в майонезі з морквою і цибулею на сковороді – рецепт з покроковими фото

Горбуша – чудова, недорога риба, яку можна приготувати в мультиварці, в духовці на сковороді або на мангалі. Риба, приготована будь-яким способом, залишається соковитою і дуже ніжною. Сьогодні я пропоную приготувати горбушу в майонезі з морквою і цибулею на сковороді. Процес приготування не забере у вас багато часу.

Жульєн з грибами Жульєн з грибами і сиром Жульєн з куркою і грибами в духовці Жульєн з куркою і грибами з вершками Жульєн з куркою і печерицями Жульєн з печериць

Жульєн з куркою і грибами з вершками в тарталетках – рецепт з покроковими фото

Всі ми хоча б один раз у житті готували жульєн. Варіацій його подачі досить багато: у формі для запікання, в кокотницях, горщиках, листковому тісті і т. д. Сьогодні ми приготуємо жульєн в тарталетках – ще один варіант порціонної подачі жульєна на стіл. Тарталетки зазвичай мають невеликий розмір, тому з даної кількості інгредієнтів їх виходить досить багато. Самі ж тарталетки можна купити вже готові або за бажанням приготувати самим.

Смажена горбуша на сковороді Страви з риби Шматочки горбуші, смажені на сковороді

Горбуша в сметані з морквою і цибулею на сковороді – рецепт з покроковими фото

Пропоную приготувати легкий і швидкий рецепт горбуші в сметані з морквою і цибулею на сковороді. Блюдо досить просте у приготуванні і дуже смачне і апетитне, не вимагає особливих навичок і завжди виходить соковитим. Страву готують з доступних інгредієнтів.

Жульєн з грибами Жульєн з грибами в духовці класичний Жульєн з грибами в тарталетках Жульєн з куркою і грибами Жульєн з печериць Жульєн з печерицями та сиром Жульєн класичний

Жульєн з куркою і грибами в листковому тісті – рецепт з покроковими фото

Кошички з начинкою з жульєна – приголомшливо смачне і красиво оформлене блюдо, яке стане прикрасою вашого святкового столу. У жульене ідеально поєднуються обсмажені гриби, цибулю і відварна куряча грудка, тушковані в соусі з вершків і сметани. Для оригінальної подачі жульєна ми будемо використовувати кошички з листкового тіста – це дуже зручно, якщо у вас під рукою немає кокотниць або інших форм для жульєна.

Жульєн в горщиках Жульєн в горщиках з куркою і грибами Жульєн з грибами і сиром Жульєн з грибами і сиром в духовці Жульєн з куркою Жульєн з печерицями та сиром Жульєн класичний

Жульєн з куркою і грибами з вершками в горщиках – рецепт з покроковими фото

Сьогодні ми з вами приготуємо смачний і ніжний жульєн з куркою і грибами з вершками в горщиках. Для приготування соусу ми будемо використовувати вершки, тому жульєн буде мати ніжну консистенцію і вершковий смак. Подача жульєна в горщиках – це відмінний варіант порційного гарячого блюда, яке завжди буде видивитися ефектно і святково.

Смажена горбуша на сковороді Страви з риби Шматочки горбуші, смажені на сковороді

Горбуша тушкована в сметані з морквою і цибулею – рецепт з покроковими фото

Не так давно для себе відкрила ще один рецепт соковитою і ніжною горбуші. Горбуша, тушкована в сметані з морквою та цибулею, чудово доповнить ваш улюблений гарнір. Також буде виглядати чудово, як самостійне блюдо.

Лазанья Лазанья з грибами Лазанья з грибами і сиром Лазанья з куркою

Лазанья з курячим фаршем і соусом бешамель – рецепт з покроковими фото

Дуже смачною виходить лазанья з курячим фаршем і соусом бешамель. Лазанья – приголомшливо смачне блюдо італійської кухні, яке складається з тонких листів для лазаньї, курячого фаршу з обсмаженою цибулею і грибами, молочного соусу бешамель і овочів. Вона запікається у великій кількості соусу, тому виходить ніжною по консистенції, з приємним вершковим смаком. Невелика кількість овочевого соусу з зеленню надають лазіння кислинку і свіжість, а запечена сирна скоринка чудово завершує смак страви.

Жульєн Жульєн з грибами класичний Жульєн з куркою і грибами Жульєн з куркою і грибами з вершками Жульєн з куркою і печерицями

Жульєн в кокотницях з куркою, грибами та вершками в духовці – рецепт з покроковими фото

Представляємо вашій увазі нашу чергову варіацію на тему жульєна – жульєн з куркою, грибами та вершками, запечений в кокотницях. Він готується в кілька етапів: підсмажуємо філе куряче, обсмажуємо овочі, готуємо вершковий соус. Потім все з’єднуємо, розподіляємо по кокотницях, посипаємо сиром і запікаємо до золотистої скоринки. Через 50-60 хвилин у вас на столі смачна та ситна гаряча закуска.

Жульєн Жульєн з грибами Жульєн з грибами в духовці класичний Жульєн з грибами і сиром Жульєн з грибами і сиром в духовці Жульєн з сметаною

Жульєн з грибів зі сметаною і сиром в духовці – рецепт з покроковими фото

Жульєн – це улюблене багатьма блюдо, яке складається з обсмажених грибів і цибулі, запечених у вершковому соусі, приготовленому на основі сметани або вершків. Жульєн запікається в невеликих формах в духовій шафі під рум’яної сирної скоринкою. Щоб відчути приголомшливу консистенцію жульєна він подається на стіл у гарячому вигляді.

Жульєн Жульєн без грибів Жульєн в кокотницях

Жульєн з креветками і вершками – рецепт приготування з покроковими фото

Жульєн з креветками – ще один варіант приготування улюбленої страви. Для його приготування можна використовувати заморожені або свіжі креветки або філе, а також морепродукти і кожного разу ви будете приємно здивовані новим смаком, здавалося б, такого знайомого страви. Креветки відмінно поєднуються з вершковим соусом, в якому запікається жульєн і рум’яної сирної скоринкою, яка завершує блюдо і надає йому дуже апетитний вигляд.

Жульєн Жульєн в кокотницях Жульєн з грибами в духовці класичний Жульєн з грибами і сиром Жульєн з грибами класичний Жульєн з куркою

Жульєн з куркою і грибами з вершками в духовці – рецепт з покроковими фото

Жульєн – традиційна гаряча закуска з курячого філе, грибів і цибулі, у ніжному вершковому соусі, запечена в невеликих формочках під рум’яної сирної скоринкою. Завдяки вершкового соусу, жульєн виходить ніжним по консистенції і має приголомшливий вершковий смак, який відмінно поєднується з куркою і грибами.

Жульєн Жульєн з грибами Жульєн з грибами на сковорідці класичний Жульєн з куркою Жульєн з куркою і грибами Жульєн з куркою і грибами з вершками Жульєн з куркою і грибами на сковорідці

Жульєн з куркою і грибами з вершками на сковороді – покроковий рецепт з фото

Ароматний жульєн під сирною скоринкою – відмінний варіант для сімейного або святкового обіду. Ситний, в міру солоний, з приємними вершковими нотками, жульєн як не можна, до речі, виступить в якості гарячої закуски. На цей раз ми пропонуємо швидкий варіант приготування – в сковороді. На смак жульєна це ніяк не вплине, змінитися лише форма подачі.

Жульєн Жульєн з грибами в духовці класичний Жульєн з куркою Жульєн з куркою і грибами Жульєн з куркою і грибами в духовці Жульєн з куркою, грибами і сметаною Жульєн з печерицями та сиром

Жульєн з куркою і грибами зі сметаною на деку в духовці – рецепт з покроковими фото

Жульєн – це смачний і дуже ніжний варіант гарячої закуски, який традиційно подається в кокотницях, горщиках або невеликих формах. Сьогодні ж ми займемося приготуванням жульєна на деку, на смакові якості це ніяк не вплине, зате такий варіант приготування доведеться дуже до речі для великої компанії за відсутності кокотниць і горщиків.

класична Лазанья Лазанья з куркою Лазанья з курячим фаршем Лазанья з фаршем м'ясна Лазанья

ПП лазанья з курячим фаршем – рецепт з покроковими фото

Лазанья – це приголомшливе блюдо, яке складається з курячого фаршу, соусу бешамель, овочів та сиру. Сьогодні ми пропонуємо вам рецепт приготування лазаньї для тих, хто дотримується правильного харчування, відповідно, досить калорійний соус бешамель ми замінимо натуральним йогуртом, а твердий сир – нежирним сортом сиру. Готувати лазанью ми будемо в мультиварці, на дно якої застелем пакет для запікання, завдяки чому соус зберегтися всередині лазаньї і не пригорить до чаші і дозволить з легкістю отримати лазанью з чаші.

Жульєн Жульєн з грибами Жульєн з грибами на сковорідці класичний Жульєн з куркою і грибами в духовці Жульєн з куркою і грибами на сковорідці Жульєн з куркою, грибами і сметаною

Жульєн з куркою, грибами, сиром і сметаною на сковороді – рецепт з покроковими фото

Багато хто з нас часто насолоджуються смачним і ніжним жульєном, замовляючи його в кафе і ресторанах. У більшості людей складається враження, що це дуже складне в приготуванні блюдо, на яке необхідно витратити не одну годину. Сьогодні ми з вами приготуємо смачний жульєн з куркою і грибами в ніжному сметанному соусі. Для того щоб використовувати мінімум посуду і затратити мінімум часу – будемо готувати жульєн в сковороді.

Жульєн з грибами Жульєн з грибами і сиром Жульєн з грибами і сиром на сковороді Жульєн з грибами на сковорідці класичний Жульєн класичний

Класичний жульєн з грибами і сметаною на сковороді – рецепт з покроковими фото

Ароматний грибний жульєн, приготований з лісових грибів під рум’яної сирної скоринкою – це межа гастрономічної фантазії. Томлений у вершковому соусі з додаванням мускатного горіха, на його приготування йде не більше години, а в результаті ви отримуєте смачну ситну овочеву закуску, яка буде чудовим самостійною стравою чи стане відмінним доповненням до м’яса на святковому або повсякденному столі.

Жульєн з грибами і сиром Жульєн з грибами класичний Жульєн з куркою Жульєн з печериць Жульєн з сметаною Жульєн класичний

Жульєн на молоці з куркою і грибами на сковорідці – рецепт з покроковими фото

Приготування жульєна з курки з грибами не відніме у вас великої кількості часу, так як всі інгредієнти не вимагають тривалої термічної обробки. Куряче філе, гриби і цибулю по черзі обсмажуємо в невеликій кількості олії, потім з’єднуємо всі інгредієнти в сковороді, тушкуємо їх до сметано-молочному соусі. Потім жульєн посипаємо сиром і даємо кілька хвилин потомитися під кришкою. Готовий жульєн посипаємо зеленню і подаємо до столу!

Жульєн з грибами Жульєн з куркою і печерицями Жульєн з печериць Жульєн з печерицями та сиром Жульєн з сметаною

Жульєн з куркою і грибами, сиром і вершками на сковороді – рецепт з покроковими фото

Якщо у вас під рукою немає кокотниць або форм для приготування жульєна – це не привід відмовляти собі в приготуванні цього чудового блюда! Пропонуємо вам відмінний варіант приготування жульєна в сковороді. Якщо у вас є сковорідка зі зйомною ручкою – у вас буде можливість на останньому етапі приготування поставити жульєн в духову шафу на кілька хвилин для того, щоб він покрився апетитною рум’яною скоринкою.

Жульєн з грибами Жульєн з грибами і сиром Жульєн з грибами класичний Жульєн з грибами на сковорідці класичний Жульєн з печериць Жульєн з печерицями та сиром Жульєн з сметаною

Жульєн з печериць зі сметаною на сковороді – рецепт з покроковими фото

У вас заплановано святковий захід, ви склали меню і хочете приготувати грибний жульєн, але у вас немає форм? Тоді наш рецепт стати в нагоді вам дуже до речі! Ми пропонуємо приготувати жульєн з королівських печериць в сковороді. На його приготування ви не витратите більше півгодини, до того ж вам не доведеться мити велику кількість посуду – обсмажувати інгредієнти і томити жульєн ми будемо в сковороді і, повірте, вийде дуже смачно!

Жульєн в горщиках Жульєн в горщиках з куркою і грибами Жульєн з грибами Жульєн з грибами і сиром в духовці Жульєн з куркою Жульєн з куркою, грибами і сметаною Жульєн з сметаною

Жульєн з куркою і грибами зі сметаною в духовці – рецепт з покроковими фото

У продовження теми про жульене пропонуємо вам варіант сімейного жульєна, запеченого у великій формі на всю сім’ю. Приголомшливе поєднання обсмажених печериць і цибулі з ніжним курячим філе, запечених в сметанно-вершковому соусі під рум’яної сирної скоринкою. Жульєн, приготований за нашим рецептом, стане відмінним варіантом гарячого страви для сімейного обіду або вечері.

Жульєн в тарталетках з куркою і грибами Жульєн з грибами Жульєн з грибами і сиром Жульєн з куркою Жульєн з куркою, грибами і сметаною Жульєн з печерицями та сиром

Жульєн з куркою і грибами зі сметаною в тарталетках – рецепт з покроковими фото

Класична подача жульєна здійснюється в кокотницях або в горщиках. Сьогодні ж ми пропонуємо вам рецепт приготування жульєна з куркою, грибами і сметаною з варіантом подачі в тарталетках. Відварене куряче філе ідеально поєднується зі смаженими печерицями, а сметанний соус вдало підкреслює соковитість і смак основних інгредієнтів.

Жульєн в горщиках Жульєн з грибами і сиром в духовці Жульєн з грибами класичний Жульєн класичний Як готувати білі гриби - рецепти

Класичний жульєн з грибами і сметаною в духовці – рецепт з покроковими фото

Найчастіше ми звикли готувати або замовляти в кафе і ресторанах жульєн, приготований з куркою, грибами і цибулею. Сьогодні ж ми хочемо запропонувати вам класичний рецепт грибного жульєна. Приготований з використанням сушених білих грибів, які надають жульену вишуканий аромат лісових грибів. Спробуйте приготувати жульєн за нашим рецептом, і ви відкриєте для себе новий смак вже звичного страви.

Жульєн Жульєн з грибами Жульєн з грибами і сиром Жульєн з печерицями та сиром Жульєн класичний

Жульєн з печериць – класичний рецепт з покроковими фото

Сьогодні хочемо запропонувати вам рецепт приголомшливо смачного і ароматного грибного жульєна, приготованого на сковороді у вершковому соусі. Цей рецепт не передбачає використання м’яса, так як головним інгредієнтом в ньому виступають гриби у великій кількості. За бажанням печериці можна замінити лісовими грибами, смак від них буде більш ароматним. Однак варто врахувати, що лісові гриби необхідно попередньо відварити, а це займе значно більше часу.

Жульєн з грибами в духовці класичний Жульєн з грибами і сиром в духовці Жульєн з куркою Жульєн з печерицями та сиром Жульєн класичний

Жульєн в тарталетках з куркою, грибами та вершками в духовці – рецепт з покроковими фото

Гості вже на порозі, а ви не знаєте що подати на стіл? Пропонуємо вам відмінну ідею – жульєн в тарталетках. Смачний, соковитий і ніжний, запечений невеликими порціями, він стане відмінним варіантом гарячої закуски. Для приготування соусу ми рекомендуємо використовувати вершки жирністю 33%, при термічній обробці соус, приготовлений на їх основі, швидко загусне, а тарталетки при фаршируванні жульєном не розмокнуть.

Лазанья Лазанья без соусу Бешамель Лазанья з куркою Лазанья з куркою і грибами Лазанья з лаваша з куркою м'ясна Лазанья

Лазанья з лаваша з куркою і грибами – простий рецепт з покроковими фото

Хочете приготувати лазанью смачно і легко – наш рецепт до ваших послуг! Лазанья з курячим фаршем, грибами і помідорами під апетитною сирною скоринкою. Замість листів для лазаньї ми будемо використовувати лаваш – це зекономить наш час і дозволить приготувати лазанью великих розмірів за короткий час. Лазанья приготована за нашим рецептом стане чудовим ситною вечерею для великої компанії.

Жульєн Жульєн з грибами і сиром Жульєн з куркою і грибами Жульєн з печериць Жульєн з печерицями та сиром Жульєн класичний

Жульєн з куркою і грибами зі сметаною на сковороді – рецепт з покроковими фото

Жульєн на сковороді – один із спрощених варіантів приготування жульєна. Курка, гриби і цибулю поетапно обсмажуються на сковороді з вершковим маслом, після чого тушкують у вершковому соусі на основі сметани. Приголомшливий смак жульєна завершує натертий на тертці сир, яким ми посипаємо жульєн і залишаємо на пару хвилин на плиті для того, щоб він розплавився і рівномірно розподілився по жульену.

Лазанья Лазанья без соусу Бешамель Лазанья з куркою Лінива лазанья м'ясна Лазанья

Лінива лазанья з курячим фаршем – рецепт з покроковими фото

Сьогодні ми поділимося з вами рецептом смачною і ситною лазаньї, приготовленої з макаронів, начинки і смачного соусу з сиром і зеленню. Готується вона легко і швидко з простих інгредієнтів. Макарони необхідно заздалегідь відварити, приготувати сирний соус із зеленню, сиром і яйцями, також окремо приготувати начинку. Потім викладаємо шарами по черзі, посипаємо сиром і запікаємо в духовій шафі. На все про все у вас піде не більше 50-60 хвилин – і готовий смачний вечерю у вас на столі!

Жульєн Жульєн в горщиках Жульєн з грибами і сиром Жульєн з грибами класичний Жульєн з куркою і грибами в духовці Жульєн класичний

Жульєн в горщиках з куркою, грибами та вершками в духовці – рецепт з покроковими фото

Жульєн – приголомшливо смачне і улюблене багатьма блюдо, приготувати яке не становить особливої праці. До складу жульєна входить набір продуктів, який є в кожному супермаркеті. Порційна подача страви в горщиках завжди буде виглядати ефектно і святково, тому жульєн буде відмінним варіантом гарячого блюда на святковий і повсякденний стіл.

Жульєн в кокотницях Жульєн з грибами і сиром Жульєн з куркою і грибами Жульєн з печерицями та сиром Жульєн з сметаною

Жульєн з куркою, картоплею та грибами зі сметаною в духовці – рецепт з покроковими фото

Жульєн з картоплею – це повноцінне смачне і ситне блюдо, який відмінно підійде як для святкового, так і повсякденного столу. Приготований в невеликих формах він буде мати гарний святковий вигляд. Доповнений салатом зі свіжих овочів, він стане відмінним варіантом повноцінного обіду чи вечері.

Жульєн Жульєн з грибами Жульєн з картоплею Жульєн з картоплею, куркою і грибами Жульєн з куркою і грибами з вершками Жульєн з куркою, грибами і сметаною Жульєн з печериць

Жульєн з картоплею на деку в духовці – рецепт з покроковими фото

У нас є чудовий рецепт – жульєн з картоплею на деку в духовці, запечений в ніжному сметанно-вершковому соусі з зеленню під апетитної рум’яної сирної скоринкою! Він підійде, якщо Вам терміново необхідно смачно і ситно нагодувати велику кількість гостей, а ви не знаєте, що приготувати. Для підготовки всіх інгредієнтів вам знадобиться не більше півгодини, а для запікання в духовій шафі – 40 хвилин і готовий смачний обід у вас на столі! Давайте приступимо до приготування!