Рецептів салатів з крабовими паличками існує величезна безліч. Основою, найчастіше, є крабові палички, яйце, інші інгредієнти змінюються: рис, сир і т. д. Сьогодні ми приготуємо салат з крабовими паличками з основних інгредієнтів, трохи доповнимо їх склад свіжими овочами, сиром і зеленню і змінимо форму подачі оформимо салат з допомогою кулінарної форми.


Інгредієнти: на 2 порції.

  • Яйце – 3 шт.
  • Сир – 100 гр.
  • Крабові палички – 200 гр.
  • Помідори свіжі – 1 шт.
  • Часник – 1 зуб.
  • Майонез – 80 гр.
  • Зелень – для прикраси

Процес приготування:

Щоб приготувати салат з крабовими паличками шарами, для початку готуємо крабові палички: 2/3 крабових паличок нарізаємо кубиками, а решта палички натираємо на дрібній тертці.

Натираємо сир на дрібній тертці. Сир краще використовувати твердих сортів.

Яйця відварюємо круто, відразу ж охолоджуємо в холодній воді, очистити від шкаралупи і натираємо на дрібній тертці. Часник очищаємо і пропускаємо через прес. Додаємо часник до яєць, змішуємо з 1 столовою ложкою майонезу, все перемішуємо.

Для оформлення салату використовуємо спеціальну форму або кулінарне кільце. Встановлюємо її на плоску тарілку і починаємо по черзі викладати в неї інгредієнти салату: першим шаром викладаємо крабові палички, порубані кубиками.

На крабові палички викладаємо яєчну суміш і акуратно за допомогою чайної ложки розрівнюємо її по всій ширині форми.

Помідор промиваємо і шаткуємо тонкими скибочками. Укладаємо його наступним шаром на яєчну суміш.

Наступний шар – сир. Викладаємо його на помідор, розрівнюємо і покриваємо майонезній сіточкою, для цього трохи надрізаємо куточок пакета з майонезом. Якщо ви використовуєте майонез в банку – можна скористатися невеликим поліетиленовим пакетом або кондитерським мішком. Викладаємо в нього пару ложок майонезу, за допомогою лопатки зганяємо майонез до одному кутку пакету, робимо невеликий надріз і натискаємо на пакет.

Завершальний шар – подрібнені на тертці крабові палички. Викладаємо їх на майонезну сіточку і розрівнюємо.

Акуратно знімаємо кондитерську форму, витираємо краю тарілки серветкою і прикрашаємо салат зеленню. Приємного апетиту!

Крабовий салат Салат з крабовими паличками і помідорами Салат з крабовими паличками і яйцем Салат з крабовими паличками, помідорами і сиром Салат з крабовими паличками, сиром і ананасом