Малосольні помідори – вдалий варіант швидкої і смачної закуски. Перед вами найпростіший спосіб приготування малосольних помідор в пакеті. Для даної закуски потрібно мінімум інгредієнтів і часу, а малосольні помідори будуть готові вже через 2 години. Швидко, просто і смачно!


Інгредієнти: на 2 порції.

  • Помідори свіжі – 3 шт.
  • Зелень – 1 пучок
  • Сіль – 1 ч. л.
  • Часник – 1 головка

Процес приготування:

Рецепт швидких малосольних помідор в пакеті простий у приготуванні! Почнемо приготування закуски з підготовки необхідних інгредієнтів. Помідори ретельно промийте і наріжте на четвертинки, зрізуючи при цьому плодоніжки. Томати для цієї закуски краще вибирати щільні і стиглі. Свіжу зелень промийте і подрібніть. Можна використовувати петрушку або кріп, а можна використовувати їх одночасно. Часник очистіть від лушпиння і пропустіть через прес.

Підготовлені компоненти помістіть в пакет і присипте сіллю.

Пакет щільно зав’яжіть і струсніть, щоб інгредієнти рівномірно розподілилися між собою. Пакет помістіть на 2 години в холодильник, прагнучи діставати його і струшувати через кожні півгодини.

Малосольні томати, приготовлені в пакеті, готові!

Приємного вам апетиту!

Малосольні помідори Малосольні помідори в пакеті Малосольні помідори з часником Малосольні помідори з часником і кропом Помідори часточками з часником