Сезон, коли можна насолодитися вишнею, дуже короткий. Однак ви можете приготувати смачну страву і з заморожених ягід. Його смак нічим не поступається магазинним аналогам. Для приготування доведеться витратити всього годину вільного часу.
Інгредієнти: на 3 порції.
- Для тіста: –
- Масло рослинне – 3 ст. л.
- Борошно – 3 склянки
- Вода тепла – 1,5 склянки
- Яйце – 1 шт.
- Сіль – 0,5 ч. л.
- Для начинки: –
- Крохмаль картопляний – 2 ч. л.
- Вишня заморожена – 450 гр.
- Цукор-пісок – 4 ч. л.
Процес приготування:
Як варити вареники з замороженої вишнею? Наповнюємо сковороду холодною водою і ставимо її на плиту. У глибоку миску просіваємо 3 столові ложки борошна. Додаємо до неї половину чайної ложки солі і добре перемішуємо суху суміш.
В середині суміші борошна з сіллю необхідно зробити воронку. У неї ми розбиваємо одне куряче яйце, наливаємо 3 столові ложки рослинної олії. Тепер потрібно змішати всі інгредієнти. Краще всього зробити це виделкою. Але, якщо вам зручно, зробіть це за допомогою ложки.
Коли вода закипить, перелийте її з каструлі в склянку. Додаємо до майбутнього тесту окріп. Швидко перемішуючи інгредієнти, щоб в результаті у вас вийшло дуже м’яке і еластичне тісто. Спочатку вам може здатися, що однієї склянки окропу мало. Однак не переставайте перемішувати тісто. Його текстура у підсумку повинна стати більш однорідною і гладкою. Тісто не повинно липнути до рук.
Вимішувати тісто ви можете як на столі, так і на спеціальній дошці. Обов’язково потрібно посипати поверхню борошном, щоб тісто не змогло прилипнути. Кладемо тісто на дошку. Вимішуйте його протягом декількох хвилин і сформуйте з нього кулю. Перекладіть тісто назад у миску. Накрийте його рушником або харчовою плівкою. Залиште тісто приблизно на 20-25 хвилин. В результаті з тіста повинна виділитися клейковина.
Приступаємо до приготування начинки. Вишню не потрібно розморожувати. Просто перекладіть її на тарілку. Вишня обов’язково повинна бути без кісточок. Про це необхідно потурбуватись заздалегідь. Насипаємо в тарілку 4 чайні ложки цукру і 2 чайні ложки картопляного крохмалю. Перемішуємо інгредієнти. Якщо у вас не виявилося картопляного крохмалю, його можна сміливо замінити на кукурудзяний.
Перекладаємо тісто з миски назад на дошку, посипану борошном. Нам потрібно розділити його на 4 частини однакового розміру. Першу частину розкачайте до тонкого кола. Його товщина повинна бути близько 2-3 міліметрів. Зробити кружечки можна за допомогою гуртки або звичайного склянки. Ви також можете використовувати спеціальну форму.
У центр одержані кружечків насипаємо суміш з крохмалю і цукру. На неї кладемо кілька ягід. Вам знадобиться близько 2 ягід. Їх кількість може змінюватись. Ліпити вареники потрібно дуже акуратно. Зміцніть краю.
Наповнюємо каструлю холодною водою. Переносимо її на плиту. Необхідно дочекатися, коли вода закипить. Після цього додайте у воду сіль і перемішайте. Перекладаємо готові вареники в каструлю. Акуратно перемішуємо їх з допомогою шумівки. Ви також можете використовувати зворотний бік ложки. Тоді вареники не прилипнуть один до одного або дна каструлі. Коли вода знову закипить, зменшіть вогонь і варіть вареники до повної готовності. На це у вас піде приблизно 5 хвилин.
Після того, як вареники спливуть, перекладіть їх на тарілку. Оформити страву ви можете по-різному. Обов’язково змастіть олією вареники. Подавати їх можна зі сметаною, медом або посипати порцією цукру. Блюдо готове. Приємного апетиту!
Вареники з вишнею на заварному тісті Заварне тісто для вареників з яйцем на окропі Тісто для вареників Тісто для вареників на воді з яйцями Тісто для вареників на окропі з рослинним маслом Тісто для вареників на окропі і рослинному маслі з яйцем