Засолювання груздів з вимочуванням простий смачний і сподобається вашим домочадцям! Грузді, особливо чорні, самі по собі сильно гірчать з-за великої кількості горького молочного соку. В результаті вимочування сік і гіркоту йдуть, а аромат гриба та його хрусткий смак залишаються. У даному рецепті вам пропонується вимочувати грузді перед засолкою протягом тижня і міняти воду 2-3 рази в день, а потім засолити в 3-літровій банці. Спробуйте, результат чудовий!


Інгредієнти: на 3 л.

  • чорні Грузді – 6 кг
  • Сіль – 250 гр.
  • Парасольки кропу – 3 шт.
  • Часник – 10 зуб.
  • Перець духмяний горошок – 10 шт.

Процес приготування:

Як засолити грузді з вимочуванням? Грузді очистіть від лісового сміття, вимити зі щіточкою, адже капелюшки цих грибів завжди сильно забруднені. Потім грузді укладете в глибоку посуд, залийте холодною водою і поставте на них вантаж. Воду регулярно, 2-3 рази в день, зливайте і заливайте гриби чистою.

Під час вимочування гриби можете ще раз промити, так краще піде вся лісова бруд.

Через тиждень вимочені грузді ще раз промийте під проточною водою і відкиньте їх на друшляк для видалення зайвої рідини. Вимочені грузді змінять свій колір на більш темний і придбають особливий специфічний запах.

В чисту 3-літрову банку покладіть укропные парасольки і спеції.

Підготовлені для засолювання грузді укладіть в банку шарами, пересипаючи кожен шар сіллю в розрахованому кількості і перекладаючи гриби спеціями.

На гриби в банку обов’язково помістіть вантаж. Це може бути пластикова пляшка з водою або баночка з меншим діаметром. Банку з груздями для засолювання поставте в прохолодне, з температурою не більше 10°З, місце. Через місяць вантаж зніміть і розкладіть солоні грузді в меншу посуд. Гриби залийте розсолом. Ваше чудове соління готово. Можете подати до столу.

Вдалих заготовок!

Грузді без стерилізації на зиму Грузді холодним способом на зиму Мариновані чорні грузді Солоні гриби на зиму Як приготувати грузді - рецепти