Квас з березового соку не буде одноманітним напоєм, якщо збагатити його смак цитрусовими або кави, а для бродіння в сік кладуть родзинки, хліб або ячмінь. При правильному приготуванні березовий квас добре зберігає свої смакові якості до півроку. В даний час заготовляють такий квас в пластикових пляшках.


Інгредієнти: на 10 л.

  • Сік березовий – 10 л
  • Ізюм – 45 шт.
  • Цукор-пісок – 12 ст. л.
  • Чорнослив – 6 шт.
  • Сушені яблука – за смаком

Процес приготування:

Рецепт квасу з березового соку з родзинками простий у приготуванні! Свіжозібраний сік залиште на добу в прохолодному місці, щоб він відстоявся. Потім сік обов’язково профільтруйте через складену в кілька шарів марлю для очищення соку від дрібного сміття. Потім підготовлений сік розлийте по чистим пластикових пляшках, не заповнюючи їх до самого верху на 5 див. Цей простір буде потрібно для газів при бродінні соку.

Ізюм, бажано кишмиш і світлого кольору, розкладіть по пляшках до соку. Мити родзинки не треба, так як на нього поверхні знаходяться дикі дріжджі, які і роблять сік справжнім квасом.

Потім акуратно насипте до соку цукор, кількість якого можете змінити по своєму смаку. У кожну пляшку покладіть чорнослив для додання квасу красивого відтінку і додайте трохи сушених яблук, адже саме вони додадуть квасу особливий аромат і смак.

Потім пляшки не дуже щільно закупорьте пробками і трохи струсніть їх, щоб цукор добре розчинився. Пляшки із соком трохи стисніть для видалення повітря з них. Це простір буде потрібно для газів при бродінні соку.

Сік у пляшках залиште на 4 дні вдома в теплі для процесу бродіння квасу. Потім видаліть повітря з трохи роздутих пляшок і щільно закрутіть кришку. Квас з березового соку з родзинками вже можна пити після охолодження. Перенесіть квас більш тривале зберігання в холодне місце і укладіть горизонтально.

Вдалих заготовок!

Квас без дріжджів Квас в домашніх умовах Квас з березового соку Квас з березового соку в пляшках Квас з березового соку з родзинками і цукром Квас з березового соку з сушеними яблуками