Лечо з перцю і помідорів з часником – один з простих варіантів заготовки, впоратися з якими під силу навіть початківцям кулінарам. Лечо виходить дуже ароматним, крім цього, воно відрізняється яскравим забарвленням, яка, безсумнівно, підвищує апетит. Що стосується вибору інгредієнтів, то перевагу варто віддати великим помідорів, у яких буде набагато легше видалити шкірку. Від болгарського перцю зеленого кольору краще відмовитися, оскільки такий колір погано поєднується з основною колірною гамою лечо.
Інгредієнти: на 0.5 л.
- Болгарський перець солодкий – 500 гр.
- Помідори свіжі – 500 гр.
- Цибуля ріпчаста – 200 гр.
- Морква – 200 гр.
- Часник – 3 зуб.
- Цукор-пісок – 50 гр.
- Масло рослинне – 50 гр.
- Оцет столовий 9% – 1 ст. л.
- Перець чорний мелений – 2 щіпки
- Сіль – 0.5 ст. л.
Процес приготування:
Рецепт лечо з перцю і помідорів з часником, підготуйте необхідні продукти, які ми будемо використовувати для приготування лечо.
Промиваємо помідори, з боку, протилежного плодоніжки, за допомогою гострого ножа необхідно зробити хрестоподібний надріз. Це спростить нам завдання щодо зняття шкірки з плодів.
Потім викладаємо помідори в глибоку миску, заливаємо їх окропом. Залишаємо помідори в такому положенні на п’ятнадцять хвилин.
Займемося морквою. Її необхідно промити, злегка просушити, очистити від шкірки. Далі моркву слід нарізати брусочками середнього розміру.
Очищений від лушпиння потрібно нарізати цибулю півкільцями.
Болгарський перець промиваємо і просушуємо, видаляємо з нього насіння і плодоніжку, після чого нарізаємо смужкою завтовшки приблизно в один міліметр.
Тим часом повертаємося до помідорів. Зливаємо з них воду, а потім видаляємо шкірку з кожного плоду. Помідори без шкірки відправляємо в окрему каструлю.
Наступний крок – з очищених помідорів необхідно отримати пюре. Це можна зробити за допомогою блендера або за допомогою м’ясорубки.
Далі в каструлю з томатним пюре кладемо нарізані овочі. Туди ж додаємо цукор, сіль і спеції.
Крім того, в овочеву масу необхідно влити рослинне масло. Потім накриваємо каструлю кришкою і відправляємо її на вогонь. Після того, як лечо закипить, варимо його протягом півгодини. Поки лечо вариться, можна зайнятися стерилізацією банок.
Через півгодини в овочеву масу додаємо пропущений через прес часник. Вам лечо ще п’ять хвилин. Все перемішуємо, знімаємо овочі з вогню і додаємо в них оцет. Саме завдяки оцту наша заготовка буде довго зберігатися.
Розкладаємо лечо в стерилізовані банки.
Закатуємо кришками і відправляємо на зберігання.
$Приємного апетиту!
Лечо з перцем і морквою Лечо з перцю і помідорів Лечо з перцю, помідорів, моркви та цибулі Неймовірно смачні заготовки з лечо Салат з моркви на зиму Салат з перцю в томаті на зиму Салат з помідорів з часником на зиму Салат з помідорів, перцю і моркви