З печива «Рибки» ви можете за цим рецептом приготувати дуже красивий тортик. Додамо до нього банани і ківі. Ці фрукти нададуть тортику яскравий свіжий вигляд і насичений смак. Тортиком можете прикрасити святковий стіл.


Інгредієнти: на 4 порції.

  • Печиво Рибки – 300 гр.
  • Сметана – 500 гр.
  • Цукор-пісок – 180 гр.
  • Банан – 4 шт.
  • Ківі – 3 шт.

Процес приготування:

Приступимо до приготування торта з печива Рибки зі сметаною і бананом без випічки. «Рибки» пересипте в зручну посуд і додайте до них потрібну кількість сметани і цукру. Потім ложкою ці інгредієнти добре перемішайте. Очистіть від шкірки банани і наріжте їх невеликими кубиками. Нарізані банани перекладіть в посуд до печива і ще раз перемішайте. Це буде основою торта.

Плоди ківі очистіть від шкірки, а потім наріжте на кружечки.

Посуд для складання тортика застеліть поліетиленовим пакетом або шматочком харчової плівки. Дно і боки посуду викладіть кружечками ківі.

У посуд акуратно викладіть приготовлену основу торта. Поверхня його вирівняйте ложкою. Потім тортик закрийте вільними краями пакета. Поставте торт в холодильник на 6 годин, щоб печиво просякло кремом.

Після закінчення цього часу охолоджений тортик, розгорнувши пакет, перекладіть на красиву плоску тарілку. Декоруйте торт з печива «Рибки» зі сметаною і бананом іншими кружечками ківі і можете подати до столу.

Їжте на здоров’я!

Торти