Всього з двох інгредієнтів – згущеного молока і сметани – можна приготувати неймовірно смачний крем для млинцевого торта. Приготування займає лічені хвилини, а результат просто приголомшливий! Млинцевий торт, приготований в домашніх умовах з кремом зі згущеного молока і сметани, приведе в захват всю сім’ю!


Інгредієнти: на 8 порції.

  • Молоко згущене – 1 банка
  • Сметана 26% – 360 гр.

Процес приготування:

Як приготувати крем для млинцевого торта зі сметани і згущеного молока? На самому початку підготуйте необхідні інгредієнти для приготування цього крему – сметану і згущене молоко.

Відкрийте банку зі згущеним молоком.

В глибоку ємність покладіть сметану, влийте до неї згущене молоко. Сметану краще використовувати з високою жирністю не менше 20%.

Увімкніть міксер і згущене молоко збийте зі сметаною до утворення повітряного крему. Важливим моментом у приготуванні такого крему є саме збивання інгредієнтів міксером, в такому випадку крем вийде ніжним, пишним, з правильною консистенцією.

Крем для млинцевого торта зі сметани і згущеного молока готовий! Використовуйте крем для приготування смачного торта – здивуйте близьких і гостей дивовижно смачним десертом!

Приємного вам чаювання!

Густий сметанний крем для торта Крем для млинцевого торта Крем для торта зі згущеним молоком Сметанний крем для торта Сметанний крем із згущеним молоком для торта Торти