Сире варення з малини – це дуже смачно. Ягоди в такому вигляді зберігають свій натуральний смак і природний аромат. Щоб заготовка добре зберігалася, цукру не шкодуємо. Він виступає не тільки як підсолоджувач, але і як надійний консервант.
Інгредієнти: на 3 л.
- Малина – 1 кг
- Цукор-пісок – 2 кг
Процес приготування:
Що ж потрібно для приготування малини перетертої блендером з цукром без варіння на зиму? Малину ретельно перебираємо: випадкове сміття обов’язково витягаємо, дефектні екземпляри з гнільцой і сильними забрудненнями видаляємо. Якщо ягоди чисті, то залишаємо їх як є і не моєму. Якщо ж візуально помітні забруднення, то поміщаємо малину порціями в друшляк і швидко промиваємо прохолодною водою. Відразу після промивання розсипаємо їх на рушник і даємо обсохнути.
Підготовлену малину поміщаємо в глибоку ємність. Засипаємо ягоди цукром і добре перемішуємо. Цукор додаємо і вмішуємо порціями – так зручніше.
Малину з цукром подрібнюємо заглибним блендером. Періодично даємо приладу «відпочити», так як під час подрібнення він може перегрітися. Домагаємося однорідної консистенції малинового пюре і розчинення цукрових крупинок. Якщо після подрібнення цукор не розчинився повністю, даємо масі трохи постояти, щоб всі цукрові кристали розійшлися.
Наступний етап – опційний. Це протирання готової малиновою маси через сито. Якщо протерти масу, то на виході отримаємо абсолютно гладке пюре без дрібних кісточок, комусь подобається саме такий варіант. Якщо заготовку не протирати і залишити як є, «варення» вийде з природною текстурою, з кісточками.
Банки і кришки ретельно миємо, а потім стерилізуємо будь-яким доступним способом. Даємо тарі повністю висохнути. У підготовлені сухі банки розливаємо малинову масу з цукром і закриваємо сухими кришками.
Прибираємо банки в прохолодний льох або холодильник на зберігання.
Приємного апетиту!
Варення з малини без кісточок Малина без варіння з цукром на зиму Малина без кісточок на зиму Малина без цукру на зиму Малина на зиму