найсмачнішими з усіх способів заготівлі підосичники виходять при маринуванні. Для їх маринування найчастіше використовують 9 оцет, тобто 9%. Він надає подосиновикам смачну кислинку і сприяє їх надійного і тривалого зберігання навіть у квартирі. Важливо ретельно очистити ці гриби перед консервацією.
Інгредієнти: на 1 л.
- Підосичники свіжі – 800 гр.
- Вода – 500 мл
- Сіль – 1 ст. л.
- Оцет столовий 9% – 3 ст. л.
- Листя хрону – 1 шт.
- Кріп – 2 гілки
- Перець чорний горошок – 8 шт.
- Перець запашний – 4 шт.
- Перець чилі – 0.2 шт.
- Гвоздика – 2 шт.
Процес приготування:
Рецепт маринованих підосичники з 9% оцтом простий у приготуванні! Підосичники ретельно очистіть від сміття і ножем видаліть зовнішній шар з ніжок грибів.
Потім підосичники добре промийте, наріжте на шматочки, перекладіть в каструлю і залийте холодною водою.
У воду насипте трохи солі. Варіть гриби протягом 25 хвилин від початку кипіння.
Відварені гриби відкиньте на друшляк.
Будь-яким способом стерилізуйте банки і кришки для заготівлі. В окремій каструлі зваріть маринад для грибів із вказаного в рецепті кількості води і солі. Покладіть В маринад горошки перцю, шматочок гострого перцю, гвоздику.
Кріп і листя хріну обшпарте окропом. У підготовлені баночки перекладіть на дно кріп і половинку аркуша хрону. Потім викладіть в баночки відварені гриби і закрийте їх другим шматочком листків хрону. Залийте гриби гарячим маринадом і в кожну баночку налийте по 3 ст. л. 9%-ного оцту.
Баночки з подосиновиками обов’язково стерилізуйте в окремій каструлі протягом 15-20 хвилин. Правила стерилізації заготовки загальні.
Потім баночки закатаю, остудіть під теплим покривалом і перенесіть в місце зберігання.
Вдалих заготовок!
Гриби на зиму Мариновані гриби на зиму Мариновані підберезники і підосичники Мариновані підосичники Підосичники на зиму Як приготувати підосичники - рецепти