Рецептом користуються багато господинь: повидло виходить одночасно щільним і смачним, тому його додають в якості начинки в випічку або використовують як намазки для бутербродів.


Інгредієнти: на 0.5 л.

  • Вишня (без кісточок) – 1 кг
  • Желатин харчовий – 20 гр.
  • Цукор-пісок – 1 кг
  • Вода – 0.5 ст.

Процес приготування:

Що ж потрібно для приготування повидла з вишні з желатином на зиму? Перш ніж приступити до приготування повидла, готуємо всі необхідні інгредієнти: вишню, желатин і цукор. Всю зібрану вишню перебираємо і відкладаємо тільки достиглі, міцні і соковиті ягоди. Відкидаємо гнилі та пошкоджені. Промиваємо вишню і відразу кладемо в друшляк. Перш ніж видалити кісточки, потрібно дати їй обсохнути.

Заздалегідь ставимо поруч з робочим місцем велику ємність. У неї ми будемо відправляти вишневу м’якоть. Видаляємо кісточки з ягід. Паралельно прибираємо «хвостики» і листя. Коли вся м’якоть виявиться в тазу або каструлі, засипаємо її цукром.

Тепер вишню необхідно проварити. Ставимо таз (каструлю) на плиту і вмикаємо вогонь. Коли вишнева маса почне кипіти, знімаємо піну і перемішуємо її, варимо 30 хвилин.

В перервах між помешиваниями вишні підготуємо желатин. Розчиняємо гранули у теплій воді (близько ½ склянки). Щоб желатин розчинився, необхідно час, тому залишаємо його в спокої на кілька хвилин.

Розчинений желатин виливаємо в вишневу масу. Варимо суміш на слабкому вогні до густоти 10 хвилин. Доводимо повидло до стану пюре за допомогою заглибного блендера. Повторюємо процедуру варіння ще раз.

Готуємо необхідну кількість банок та кришок для закачування повидла. Ретельно оглядаючи їх і очищаємо за допомогою соди. Добре вимиті ємності і кришки, стерилізуємо будь-яким зручним способом.

Готовий десерт переливаємо з тазу або каструлі в банки. Відразу ж закатуємо тару і даємо охолонути. Зберігаємо ласощі в сухому прохолодному місці.

Приємного апетиту!

Варення з вишні Варення з вишні з желатином Вишня з цукром на зиму Желе з вишні Желе з вишні без кісточок Повидло з вишні