Вишневе варення – знайомий всім з дитинства смак. Як же було здорово, уплітати варення з чаєм у бабусі в селі! Якщо ви хочете порадувати цим ласощами і своїх дітей і приготувати його оригінальним, не схожим на всі інші, рецепт варення з вишні з лимоном точно не залишить вас байдужим!


Інгредієнти: на 1.2 л.

  • Вишня – 1 кг
  • Цукор-пісок – 600 гр.
  • Лимон – 1 шт.

Процес приготування:

Готувати варення з вишні з лимоном легко! Вишню помити, просушити на кухонному рушнику. Витягти з ягід кісточки. Лимон помити, просушити, нарізати на невеликі шматочки прямо з шкіркою. Відправити вишню і лимон в глибоку миску, засипати цукром, перемішати і дати масі настоятися до появи соку.

Блендером подрібнити ягоди з лимоном в пюре однорідної консистенції. Перелити вишнево-лимонну масу в каструлю. Поставити каструлю на вогонь, довести до кипіння. Після закипання варити варення 15 хвилин, постійно помішуючи і прибираючи піну.

Банки для варення стерилізувати, кришки обдати окропом. Розлити По банках готове варення з вишні з лимоном. Банки закрутити кришками. Укутати ковдрою, поставити варення остигати в тепле темне місце. Потім можна переставити варення з вишні з лимоном в прохолодне темне місце для зберігання на зиму. Приємного чаювання!

Варення з вишні Варення з вишні без кісточок на зиму Варення з вишні з цілими ягодами на зиму Вишня в сиропі без кісточок на зиму Вишня в сиропі на зиму Вишня з цукром на зиму Вишня на зиму