Любителям простої домашньої випічки настійно рекомендую приготувати неймовірно смачний і швидкий у приготуванні солодкий торт з лаваша. Для приготування десерту потрібно мінімальну кількість простих і доступних інгредієнтів. Такий торт можна приготувати, коли гості вже на порозі.


Інгредієнти: на 1 порц.

  • Сир 5% (м’який) – 200 гр.
  • Лаваш бездріжджовий – 1 аркуш
  • Цукрозамінник – за смаком

Процес приготування:

Приступимо до приготування солодкого торта з лаваша без випічки. Першим ділом візьміть необхідну кількість бездріжджового тонкого лаваша.

Лист лаваша розрізати на однакові прямокутні частини. Я розрізала на 8 частин.

Сир можна використовувати будь жирності і текстури. Я використовувала м’який сир 5% жирності. Додайте в сир за смаком підсолоджувач і ретельно перемішайте до однорідної консистенції. На тарілку викладіть лист лаваша і промажте його приготованим кремом.

Зверху викладіть знову лист лавашу і промажте його м’яким сиром. Таким способом зберіть весь торт, чергуючи шматочки лаваша і приготований сирний крем.

Тарілку з тортом помістіть в холодильник приблизно на 20 хвилин, щоб торт остудився і добре просочився. Після закінчення часу торт подавайте на стіл до свіжозвареної чаю або ароматної кави. Якщо хочете приготувати такий торт на велику компанію, збільште пропорції у відповідності зі своїми вимогами.

Насолоджуватися фантастичним десертом!

Торти