Коли при купівлі кавуна трапляються перезрілі або несолодкі плоди – ні в якому разі не викидайте ягоду, а приготуйте просту і дуже смачну закуску, яка відмінно поєднується з картоплею та м’ясом.


Інгредієнти: на 6 арк.

  • Кавун (середній) – 1 шт.
  • Вода – 1 л
  • Сіль – 2 ст. л.
  • Цукор-пісок – 2 ст. л.

Процес приготування:

Як почати готувати солоний кавун шматочками? Не зрізуючи зелену шкірку – нарізаємо кавун на невеликі шматочки. Якщо у вас перестиглий плід, то середину краще видалити.

Нарізані шматочки перекладаємо в ємність підходящу за розміром.

Приготуємо заправку: остуженная кип’ячена вода, сіль і цукор. Ретельно перемішуємо, поки розчин не стане прозорим. Готуємо розсіл по одному літру до тих пір, поки не заллємо все кавуни.

Заливаємо нарізані кавунові часточки получившимся маринадом.

Зверху ємності кладемо тарілку відповідного діаметру, утапливаем її в розсолі і наверх ставимо наповнену трилітрову банку, яка послужить нам гнітом. Всю конструкцію прибираємо в тепле місце на один день, після виносимо в холодне приміщення. Час засолювання варіюється від величини часточок, ніж шматочки менше, тим швидше відбудеться засолювання.

вже просоленных арбузов, яскраво-зелена шкірка перетворюється в прозору, майже скляну скоринку. На фото зліва ще не просолені шматочки, а праворуч повністю готові до вживання. Різниця очевидна.

Через 5-7 днів після засолювання, перевіряйте банки, і якщо шкірка змінила колір – сміливо подавайте до столу. Приємного апетиту!

Засолювання кавуна без стерилізації в банках на зиму Кавун без стерилізації в банках на зиму Кавун в 3-х літрових банках на зиму Кавун в банках без оцту на зиму Кавун на зиму в банках Як засолити кавун шматочками в банку на зиму