Як не зберігай солоне сало, навіть в морозильній камері, заготовлене в банках та в розсолі, воно завжди виходить більш соковитим і смачним. За цим рецептом ви можете заготовити на зиму велику кількість сала. Банки з салом в розсолі закочуються металевими кришками і зберігають у прохолодному темному місці протягом декількох місяців.


Інгредієнти: на 3 л.

  • Сало свиняче – 1.5 кг
  • Вода – 1 л
  • Сіль (на 1 літр розсолу) – 350 гр.
  • Часник – за смаком
  • Перець чорний горошок – за смаком
  • Перець червоний мелений – за смаком
  • Лавровий лист – за смаком

Процес приготування:

Готувати закатане сало в розсолі у банку на довге зберігання просто! Зваріть у великій каструлі розсіл з розрахованого на кількість сала чистої води і солі. У киплячий розсіл покладіть лаврові листки, чорний і червоний перець, поваріть 3 хвилини вимкніть вогонь. Потім розсіл остудіть до кімнатної температури. Підготовлене до засолюванні сало наріжте на шматочки, щоб зручно було помістити в банки.

На дно чистих банок покладіть трохи очищеного часнику. Потім укладіть в банки сало і решті часник покладіть зверху.

Сало в банках залийте охолодженим розсолом. Перекладіть в банки перець і лаврові листи з розсолу. Потім банки закрийте капроновими кришками і залиште на 2 діб при домашньої температурі. Після закінчення цього часу сало, враховуючи концентрацію солі в розсолі, вже добре просолится і його можна їсти.

Потім банки з салом герметично загорніть чистими металевими кришками і перенесіть для тривалого зберігання в холодне і темне місце.

Після відкриття закатанной банки шматочок сала можете нарізати на тонкі скибочки і подавати до столу, а решта сало з банки загорніть у фольгу і помістіть в морозилку.

Смачних і вдалих заготовок!

Засолювання сала з часником Засолювання сала холодним способом Сало в розсолі з часником в банку Сало з часником і перцем в банку Як засолити сало в банку