чи Любите ви лечо так, як любимо його ми?! Соковиті шматочки солодкого болгарського перцю в соусі з помідорів з додаванням ріпчастої цибулі – що може бути краще! Кількість рослинної олії ви можете регулювати самі: якщо хочете, щоб лечо вийшло більш легким – сміливо додайте половину норми, на смак і термін зберігання лечо це не вплине. Оцет, лавровий лист і спеції додадуть лечо приємні пікантні нотки і завершать його приголомшливий смак. Ми впевнені, ви не залишитесь байдужими!


Інгредієнти: на 4 л.

  • Цибуля ріпчаста – 1 кг
  • Болгарський перець солодкий – 3 кг
  • Помідори свіжі – 2 кг
  • Сіль – 2 ст. л.
  • Цукор-пісок – 1,5 ст. л.
  • Масло рослинне – 1,5 склянки
  • Оцет столовий 9% – 150 мл
  • Лавровий лист – 2 – 3 шт.

Процес приготування:

Готувати лечо з цибулею на зиму легко! Перець промиваємо, викладаємо на кухонний рушник, щоб він трохи обсох. Потім кожен перець розрізаємо навпіл, видаляємо плодоніжки і насіння.

Нарізаємо перець тонкими півкільцями.

Ріпчасту цибулю чистимо, промиваємо і замочуємо в холодній воді на 10-15 хвилин, щоб він не дратував очі.

Потім цибулю нарізаємо тонкими кільцями, якщо цибуля великий – півкільцями.

Помідори промиваємо під проточною водою, викладаємо на бавовняний рушник, щоб вони трохи обсохнули. Потім розрізаємо навпіл помідори і видаляємо плодоніжки.

Помідори подрібнюємо в пюре за допомогою блендера.

Подрібнені помідори викладаємо в сковороду, ставимо на повільний вогонь і доводимо до кипіння, потім зменшуємо вогонь, додаємо лавровий лист, олію, цукор і сіль, викладаємо нарізаний болгарський перець, добре перемішуємо і варимо протягом 10 хвилин.

Після закінчення часу в лечо додаємо нарізану цибулю, перемішуємо і варимо ще 5 хвилин.

Потім в лечо додаємо оцет, перемішуємо і даємо прокипіти лечо 5-7 хвилин, після чого знімаємо його з вогню.

Гаряче лечо розкладаємо по попередньо простерилизованным банкам і закручуємо прокип’яченими кришками.

Залишаємо баночки з лечо при кімнатній температурі до повного охолодження, потім прибираємо їх у темне прохолодне місце на зберігання.

Трохи лечо ми залишили на дегустацію, варто лише почекати, коли воно охолоне і можна насолоджуватися його смаком. Приємного апетиту!

Лечо по-болгарськи Неймовірно смачні заготовки з лечо Салат з перцю і цибулі на зиму Салат з перцю пальчики оближеш на зиму Салат з помідорів, перцю і цибулі Салат з червоних помідорів на зиму Салати з цибулею на зиму Солодке лечо на зиму