Сирники із сиру з манкою, приготовані за цим рецептом, виходять ніжні, пишні і дуже смачні. Вони чудово тримають форму і не розповзаються. Сирники мають м’яку ніжну консистенцію і насичений сирний смак. При бажанні, в тісто можна довить родзинки, курагу, чорнослив, попередньо трохи розмочивши їх в холодній воді (курагу і чорнослив потрібно після розмочування порізати ножем на дрібні шматочки). Приготувати це смачне блюдо зовсім не складно, а найголовніше – швидко.

Запорука успіху цього рецепта безпосередньо залежить від якості сиру: він повинен бути в міру сухий (сильно сухий і жорсткий не підійде) і жирністю не менше 5 %. Сир дуже різний по вологості, тому, при покупці потрібно вибирати той, у якому менше вологи. Для того щоб прибрати зайву вологу з сиру, викладіть його на марлю і відіжміть добре руками. Якщо час дозволяє, то можна залишити його на ніч, поклавши марлю з сиром в сито.


Інгредієнти: на 8 порції.

  • Сир – 500 гр.
  • Цукор-пісок – 1 ст. л.
  • Яйце – 1 шт.
  • Ванілін – за смаком
  • Манна крупа – 2 – 3 ст. л.
  • Сіль – за смаком
  • Борошно (для обвалювання) – 70 – 100 гр.

Процес приготування:

Як приготувати сирники із сиру з манкою? Викласти віджатий сир в миску, додати 1 яйце, ваніль, 1 столову ложку цукру (якщо додати більше цукру, то сир може стати рідким), 2 столові ложки манки.

Всі інгредієнти добре перемішати рукою. Після цього потрібно перевірити консистенцію: взяти трохи тіста в руки і сформувати грудочку. Він повинен тримати форму, маса повинна бути схожа на пластилін. Може вам потрібно буде додати ще одну ложку манки (якщо у вас сир вологий або розмір яйця крупніше). Більше манки додавати не рекомендується, тому що сирники вийдуть твердими, грубими і не такими смачними.

Замішане тісто залишаємо на столі на 20 хвилин. Це потрібно зробити для того, щоб манка набухла.

Через 20 хвилин, починаємо готувати сирники. Перемішайте ще раз сир ще і розділіть його на частини. З кожної частини зробіть руками кульки. З цієї кількості тесту виходить приблизно 10 сирників.

Надайте руками творожному кульці форму оладки. Обваляйте гарненько з усіх сторін у борошні. Це потрібно зробити обов’язково, для того щоб сирники, при приготуванні не розвалилися і вкрилися рум’яною скоринкою.

Візьміть сковороду (краще всього підійде сковорода з товстими стінками). Обсмажувати сирники потрібно на рослинному маслі. Вершкове масло при приготуванні сирників підгорає, тому на ньому готувати це блюдо не рекомендується.

добре Розігрійте сковороду, покладіть на неї сирники. Важливий момент: смажити наші сирники потрібно на маленькому вогні. Це потрібно для того, щоб вони рівномірно приготувалися і не підгоріли. Якщо вогонь зробити сильний. То вони зовні підсмажаться, а всередині залишаться сирими.

Готувати сирники потрібно приблизно по 2 хвилини з одного, а потім з іншого боку. Сирники прекрасно зберігають форму, тому їх дуже легко перевертати на сковороді, і при цьому вони не розвалюються. Сковороду накривати кришкою непотрібно, вони чудово встигають приготуватися і без неї.

Викладаємо приготовані сирники на тарілку і зверху поливаємо сметаною, варенням, медом або будь-яким сиропом, за вашим бажанням. Все залежить від вашого смаку і переваг.

Цю страву можна їсти як в гарячому, так і в холодному вигляді.

Сирники можна заготовляти для заморожування і зберігання в морозильній камері. Зберігати їх можна в морозилці два місяці. За необхідності дістати з морозилки і, не розморожуючи, смажити на попередньо розігрітій сковороді. На маленькому вогні вони добре прожариваются і набувають золотисту хрустку скоринку.

Готуйте із задоволенням і приємного апетиту.

Новости