Пиріжки – улюблена випічка родом з дитинства. Я хочу запропонувати скористатися рецептом і приготувати тісто для пиріжків з сирими дріжджами на молоці. Домашня випічка, приготовлена на цьому тесті в духовці, виходить неймовірно смачною і ніжною.


Інгредієнти: на 6 порції.

  • Борошно пшеничне – 480 гр.
  • Масло рослинне – 1 ст. л.
  • Цукор-пісок – 1,5 ст. л.
  • Сухі дріжджі – 25 гр.
  • Сіль – 0,5 ч. л.
  • Яйце – 1 шт.
  • Молоко коров’яче – 250 мл

Процес приготування:

Як почати готувати тісто для пиріжків з сирими на молоці дріжджами в духовці? Перш за все, необхідна кількість молока трохи підігрійте на вогні або в мікрохвильовій печі до теплого стану. Потім викладіть в нього пресовані дріжджі і додайте трохи цукрового піску.

Ретельно перемішайте до повного розчинення інгредієнтів. Ємність накрийте чистим кухонним рушником або оберніть харчовою плівкою і поставте в тепле місце на 15-20 хвилин.

За цей час дріжджі добре піднімуться і збільшаться в об’ємі.

Піднялися дріжджі перелийте в глибоку ємність, додайте трохи цукрового піску і просійте половину необхідної кількості пшеничного борошна хорошої якості.

Гарненько змішайте опару, накрийте чистим кухонним рушником або оберніть харчовою плівкою і поставте в тепле місце приблизно на 30-40 хвилин.

За цей час опара добре підійде і збільшиться в об’ємі.

піднялася опару додайте сіль, залишився кількість цукрового піску, розбийте куряче яйце, просійте ще трохи пшеничного борошна. Ретельно вимісіть тісто.

Поступово додайте решту просіяного пшеничного борошна, і знову вимісіть тісто.

Потім влийте столову ложку рослинної олії.

добре вимісіть Тісто на чистій робочої поверхні, скачайте в кулю і помістіть в ємність. Накрийте чистим кухонним рушником або оберніть харчовою плівкою і поставте в тепле місце приблизно на 30-40 хвилин.

Коли тісто збільшиться в об’ємі, обімніть його, після чого перекладіть його в ємність глибше, і залиште підніматися ще на 30 хвилин. Готове тісто для пиріжків з сирими дріжджами на молоці використовуйте за призначенням.

Приємного апетиту!

Дріжджове тісто для пиріжків в духовці Дріжджове тісто на молоці для пиріжків в духовці Тісто для пиріжків в духовці Тісто для пиріжків з сухими дріжджами Тісто для пиріжків на молоці Швидке тісто для пиріжків в духовці