Хочу поділитися незвичайним і цікавим рецептом ароматного частування. Варення з ревеню на зиму готується просто і легко. Ласощі виходить в міру солодким і кислим. Незвичайне варення має тягучу консистенцію і може використовуватися в якості начинки для пирогів.
Інгредієнти: на 20 порц.
- Ревінь – 1 кг
- Цукор-пісок – 1.5 кг
Процес приготування:
Щоб приготувати варення з ревеню на зиму, стебла ревеню ретельно вимийте, обсушіть і очистіть від волокон. Очищений ревінь наріжте дрібним кубиком. Відміряйте необхідну кількість цукрового піску.
Спосіб нарізки ревеню вибирайте самостійно. Якщо хочете, щоб шматочки ревеню були найбільш відчутні, наріжте великими шматочками. Нарізані стебла ревеню викладіть в ємність з товстим дном.
Додайте половину необхідної кількості цукрового піску. Залиште настоюватися приблизно на 12 годин, прикривши кришкою або чистим кухонним рушником, за цей час ревінь пустить достатню кількість власного соку, а цукровий пісок повністю розтане.
Сік, який пустить нарізаний ревінь, злийте в глибоку металеву ємність – каструлю або чашку, додайте залишився кількість цукрового піску. Поставте на повільний вогонь, постійно помішуючи, доведіть до кипіння, викладіть шматочки ревеню і варіть приблизно 5-7 хвилин.
Знімайте піну, що утворюється. Потім зніміть варення з вогню. Повністю остудіть і через 12 годин знову доведіть до кипіння. Тим часом підготуйте банки, ретельно вимийте і стерилізуйте в мікрохвильовій печі, духовці або на водяній бані. Банки повинні бути повністю сухими.
З допомогою ополоника акуратно розлийте варення з ревеню по стерильним банкам. Гарячі банки з ароматним варенням добре закрутіть кришками, попередньо обдавши їх окропом, а потім переверніть їх догори дном. Залиште в такому вигляді до повного охолодження, загорнувши теплою ковдрою або рушником. Потім переверніть банки і приберіть в прохолодне місце для зберігання.
Повністю остигле варення можна пробувати вже на наступний день.
Приємного насолоди!
Варення Ревінь на зиму Страви з ревеню