Шоколадний чізкейк без випічки – відмінний вершковий десерт з шоколадом. У ньому поєднуються ніжний вершковий сир, три види шоколаду і розсипчасте пісочне печиво. Побалувати себе шматочком такого чудового десерту з чашкою ароматної кави, ви точно не залишитеся до нього байдужими!


Інгредієнти: на 8 порції.

  • Печиво пісочне – 300 гр.
  • Сир вершковий – 600 гр.
  • Шоколад молочний – 150 гр.
  • Шоколад темний – 100 гр.
  • Цукрова пудра – 5 ст. л.
  • Масло вершкове – 80 гр.
  • Шоколад молочний – 50 гр.

Процес приготування:

Як приготувати шоколадний чізкейк без випічки? Печиво ламаємо на шматочки і кладемо в блендер. Подрібнюємо його в дрібну крихту. Викладаємо подрібнене печиво в роз’ємну форму для чізкейку і розрівнюємо.

В вершковий сир додаємо цукрову пудру і добре перемішуємо.

На вогонь ставимо невелику каструлю з водою, зверху ставимо ємність так, щоб вона не торкалася води. Кладемо В ємність 100 грам молочного і 50 грам гіркого шоколаду, його необхідно розтопити до рідкого стану. Знімаємо ємність з парової лазні. В розтоплений шоколад поступово вводимо по одній ложці сирної маси, кожен раз добре перемішуючи.

Вийшла гладку шоколадну масу викладаємо у форму поверх печива і розрівнюємо силіконової лопаткою. Ставимо форму в холодильник на 2 години.

На водяній бані розтоплюємо залишився молочний та чорний шоколад, доводимо до рідкого стану і додаємо 15-20 мл молока або вершків, щоб вийшов ганаш. Остиглий чізкейк дістаємо з холодильника і зверху покриваємо його ганаша, розрівнюємо поверхню лопаткою.

Далі на водяній бані розтоплюємо білий шоколад і малюємо по ганашу білим шоколадом тонкі смуги. Потім зубочисткою оформляємо візерунок. Ставимо чізкейк в холодильник на ніч, щоб він добре остудився і застиг.

Готовий чізкейк дістаємо з холодильника, акуратно знімаємо бортик форми, попередньо відокремивши чізкейк від бортика гострим ножем. Можна приступати до дегустації, приємного чаювання!

Чізкейк без вершків Чізкейк без випічки з печивом Чізкейк з вершковим сиром Чізкейк класичний Чізкейки Шоколадний чізкейк Шоколадний чізкейк без випічки