Багато хто любить домашню випічку. Сьогодні я з превеликим задоволенням хочу поділитися з вами рецептом тіста для пиріжків, приготованими на воді з живими дріжджами. Випічка виходить незвичайно ніжною, і буквально тане в роті.


Інгредієнти: на 20 порц.

  • Борошно пшеничне – 1.8 – 2 кг
  • Цукор-пісок – 160 гр.
  • Сухі дріжджі – 100 гр.
  • Сіль – 1 ст. л.
  • Масло рослинне – 2 ст. л.
  • Вода – 1 л

Процес приготування:

Готувати тісто для пиріжків з живими дріжджами на воді легко! Насамперед підготуйте пресовані дріжджі.

Необхідну кількість пресованих дріжджів подрібніть і викладіть в глибоку ємність.

Потім налийте необхідну кількість питної води, попередньо підігрітої до теплого стану. Гарненько перемішайте до повного розчинення дріжджів. Потім додайте сіль, рослинне масло і необхідну кількість цукрового піску. Опару оберніть харчовою плівкою і залиште приблизно на 20 хвилин.

Коли опара добре підніметься, поступово просійте необхідну кількість пшеничного борошна, ретельно перемішайте.

Після чого тісто добре вимісити руками і скачайте в велику кулю. Помістіть його в глибоку ємність і оберніть харчовою плівкою або накрийте чистим кухонним рушником. Коли тісто добре підніметься, трохи обімніть його і залиште піднятися ще раз. Цей процес може зайняти 30-40 хвилин.

За цей час тісто значно збільшиться в об’ємі і буде готове до використання.

Готове тісто розділіть на однакові частини.

Кожну частину розкачайте, скориставшись качалкою.

Потім викладіть начинку. Я використовувала натерті на крупній тертці яблука. Ви можете використовувати будь-яку іншу начинку.

Сформуйте пиріжки і викладіть їх на деко, попередньо змащений рослинним маслом.

помістіть Деко в попередньо розігріту до 180 градусів духовку і випікайте пиріжки 40 хвилин. Готові пиріжки подавайте на стіл.

Приємного апетиту!

Дріжджове тісто без яєць для пиріжків Дріжджове тісто на воді для пиріжків в духовці Тісто без яєць для пиріжків Тісто для пиріжків в маслі Тісто для пиріжків з капустою Тісто на воді без яєць для пиріжків Швидке тісто для пиріжків