Пропонуємо дуже простий рецепт компоту з вишні і малини. Кількість інгредієнтів розрахована на чотири літри. Зазвичай підготовлену сировину укладається у банку і заливають сиропом, але в даному рецепті пропонуємо спростити дії. Ягоди з цукром в банку просто заливаємо окропом і закатуємо. Звичайно, перед приготуванням слід простерилізувати банки і кришки, а сировину необхідно ретельно промити проточною водою.


Інгредієнти: на 3 л.

  • Малина – 300 гр.
  • Вишня (з кісточками) – 300 гр.
  • Цукор-пісок – 5 ст. л.
  • Вода – 2.5 л.

Процес приготування:

Як приготувати компот з вишні і малини? Малину перебираємо: випадковий викидаємо сміття, примірники з дефектами витягуємо. Ягоди промиваємо під проточною водою і даємо стекти рідини, помістивши малину в друшляк.

Вишню так само перебираємо і промиваємо. Даємо ягодам обсохнути. Кісточки отримувати не потрібно.

В простерилізовані банки засипаємо вишню. Потім кладемо малину і засипаємо ягоди цукровим піском.

Воду в зазначеній кількості доводимо до активного кипіння і заливаємо їй ягоди з цукром в банках. Відразу закатуємо кришками. Перевертаємо банки догори дном, щоб зробити перевірку на герметичність. Накриваємо банки з компотом ковдрою і даємо їм повільно охолонути. Охолоджений компот прибираємо в прохолодне темне місце зберігання.

Приємного апетиту!

Компот з вишні Компот з вишні на 2-х літрову банку Компот з вишні на 3-х літрову банку Компот з вишні на зиму Компот з малини Компот з малини на зиму Компоти