Крем ганаш готується на диво просто, а кінцевий результат здатний задовольнити навіть самого вимогливого ласуна. Цікавий і той факт, що немає чіткого правила, в якій пропорції змішувати шоколад і вершки. Все залежить від того, яку саме консистенцію необхідно отримати, і для якої мети потрібно використовувати отриманий ганаш. Даний рецепт вказує співвідношення інгредієнтів для приготування прошарку торта. А це означає, що шоколадна маса вийде м’якою і нетугий. Також в кінці приготування є етап збивання, щоб додати ганашу легкості.


Інгредієнти: на 6 порції.

  • Вершки 33% або Вершки 30% – 400 мл
  • Шоколад – 150 гр.

Процес приготування:

Рецепт крему ганаш для прошарку торта гранично простий! У сковороду або невелику каструлю покласти вершки.

Ставимо їх на плиту і нагріваємо до гарячого стану. До кипіння доводити не варто.

Рекомендується використовувати шоколад з вмістом какао в межах 60-68%. Ламаємо плитку на невеликі шматочки. Також можна потерти на тертці шоколад – це прискорить процес його розчинення.

Відправляємо продукт в гарячі вершки.

Перемішуємо вміст сотейника і знімаємо його з плити.

Продовжуємо заважати масу лопаткою, поки всі шматочки шоколаду не розплавляться, і буде досягнута повна однорідність.

Якщо залишаються нерозчинені шматочки, то можна використовувати занурювальний блендер. Пробийте приготовану масу протягом хвилини. З’являться бульбашки повітря на поверхні – це нормально.

Щоб на поверхні ганаша не утворилася подсохшая скоринка, накриваємо його шматком харчової плівки в контакт. Даємо суміші охолонути і прибираємо його в холодильник на три-чотири години. Маса повинна добре охолонути і ущільнитися.

Після закінчення зазначеного часу дістаємо ганаш з холодильника і знімаємо харчову плівку. Відразу можна буде побачити, як крем затвердів.

Збиваємо ганаш міксером, починаючи з середньої швидкості і поступово нарощуючи обороти. Працюємо міксером орієнтовно дві хвилини. Цього часу вистачає, щоб отримати пишність і додати легкості ганашу.

Отримана консистенція дозволяє використовувати ганаш для виконання прошарку коржів для торта. Шар крему буде тримати форму, але не буде твердим. Бажано відразу після збивання використовувати ганаш за призначенням, поки він податливий. У разі необхідності можна повторно його злегка розігріти і збити – консистенція відновиться.

Приємного апетиту!

Вершково-шоколадний крем для торта Крем Ганаш для торта Крем для торта Крем для торта з вершків Торти Шоколадний крем для торта