Хочете приготувати смачний і ситний сніданок, але в холодильнику відсутні яйця? Тоді представлений вашій увазі рецепт буде як не можна до речі. Все, що вам потрібно для того, щоб насолодитися пишними оладками, це кефір, борошно, цукор, сіль, рослинне масло і всього лише сорок хвилин особистого часу.


Інгредієнти: на 6 порції.

  • Кефір – 250 мл
  • Борошно пшеничне – 160 гр.
  • Цукор-пісок – 40 гр.
  • Сіль – 6 гр.
  • Масло рослинне – 45 мл

Процес приготування:

Приступимо до готування оладки без яєць на дріжджах. У глибокій мисці необхідно з’єднати кефір, цукор, сіль, рослинне масло, потім все перемішати.

Просіваємо борошно пшеничне і разом з содою поступово всипаємо в кефірно-масляну суміш. Все перемішуємо до тих пір, поки маса неї стане однорідною.

Розігрійте сковорідку з невеликою кількістю рослинного масла. Потім сформувавши з тіста оладки, викладаємо їх на сковорідку і обсмажуємо з обох боків до утворення легкої золотистої скоринки.

Викладіть оладки на паперовий рушник для видалення надлишків олії і подавайте до столу в гарячому вигляді.

Оладки без соди і розпушувача Оладки без яєць Оладки без яєць і соди Оладки на кефірі без дріжджів і без соди Оладки на кефірі без соди і розпушувача Оладки на кефірі без яєць і соди Оладки на кефірі класичні Оладки на кефірі на швидку руку