За цим рецептом виходить відмінний десерт: не тільки смачний, але і корисний, оскільки містить дуже багато корисних речовин. Ласощі нагоді не тільки для чаювань: ягоди додають у випічку, прикрашають ними торти і тістечка, варять компот і кисіль.
Інгредієнти: на 0.3 л.
- Вишня – 550 гр.
- Цукор-пісок – 100 гр.
Процес приготування:
Готувати вишні у власному соку без кісточок з цукром на зиму легко! Ягоди для приготування десерту повинні бути досить великі, соковиті і зрілі. Дивіться, щоб м’якоть була більш щільною. Якщо вишня незріла або гнила, не використовуємо її.
Промиваємо відібрані ягоди і відразу ж викладаємо їх у друшляк. Коли стече зайва рідина і вишня обсохне, прибираємо плодоніжки. Відкидаємо листя і видаляємо кісточки.
Ставимо відповідні банки на робочу поверхню столу. Оглядаємо їх. Якщо немає пошкоджень, очищаємо содовим порошком. Після ретельної промивки стерилізуємо тару. В чисті обсохлі банки викладаємо вишню так, щоб ягоди щільно прилягали один до одного.
Засипаємо ягоди необхідною кількістю цукру. Вистилаємо дно великої каструлі рушником. Ставимо на нього банки і заливаємо воду в каструлю до «плічок» ємностей.
Накриваємо банки кришками. Доводимо воду до кипіння і стерилізуємо десерт 15 хвилин. Банки з готовим ласощами виймаємо і закатуємо. Остуджуємо пару діб під покривалом в перевернутому вигляді.
Приємного апетиту!
Варення з вишні без кісточок на зиму Варення з вишні з цілими ягодами на зиму Вишня в сиропі без кісточок на зиму Вишня з цукром на зиму Вишня на зиму Вишня у власному соку без кісточок на зиму Вишня у власному соку на зиму